Nějaký univezrální recept, jak si udržet přítele/manžela ?

31
14.3.16 09:07

Nějaký univezrální recept jak si udržet přítele/manžela ?

Ahoj,

nevím jak dál jsem šíleně zamilovaná, ale totálně moc :( A tím pádem to taky enormě kazím…místo toho, aby on dobýval mě já spíš dobývám jeho. Je o 9 let mladší ( názory, jak jsem nemožná, trapná, hloupá a najivní, stará - to opravdu vím, tudíž nepotřebuji).Studuje, pracuje, taky studuji a pracuji, ale asi mám priority jinde, jak být pro něj zase zajímavá, když náš sex je lepší než skvělý? :oops:

Jak ho zaujmout a zajímat (alespoň na dlouhou dobu)?

Než zase dostanu rozum? (Pokud se mi to někdy poštěstí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3555
14.3.16 09:08

Nedobývat ho, nechat mu volnost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
14.3.16 09:11

@pleada nijak, pokud to není oboustranné, tak to fakt neřeš.. Nech ho, ať se chová jak chlap. Tímhle přístupem zabiješ fakt vše..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
437
14.3.16 09:13

Zachovat si každý svoje kamarády a chodit za nima každý zvlášť, pak mít i společné, prostě nechat ve vztahu určitou svobodu, neukazovat přílišnou zamilovanost a závislost…Jsem šťastně vdana 20 let :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
14.3.16 09:14

@pleada Klasika u zamilovaných žen. Věřím, že jsme si tím prošly každá a každá se to učíme „dělat jinak“ v jakémkoliv věku.

Opravdu se odpoutej, bud nedostupná, nenabízej se, nereaguj na jeho zprávy hned, at si trápí hlavinku i on sám. Nech ho zaměstnat mozek, at přemýšlí, co a s kým zrovna děláš. At si uvědomí, že mu chybíš.

Nj, ted jsem chytrá, po té, co jsem si taky naběhla :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
24095
14.3.16 09:24

Nechávat se jako delina..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6868
14.3.16 09:35

Ingredience:

1. Nebýt na něm závislá ve smyslu neviset na něm 24hod. denně
2. Dopřát svobodu sobě i jemu
3. Mít své koníčky, své kamarády a známé
4. Být prostě holka „do nepohody“

Postup:

Zamíchat, přidat špetku chemie, tajemna. Okořenit hezkým sexem, pochopením a rovnováhy ve vztahu. Dát zapéct, průběžně kontrolovat zda některé z ingrediencí nezačíná chybět a po částech ujídat. Kdykoliv se dá přidělat.

Skladovat v suchu a teple, spotřebovat během celého života. :mrgreen:

P. S.: Promiň, univerzální recept se na každého chlapa hledá velmi těžko, takže jsem musela přidat takovou menší nadsázku. Neber to nijak osobně :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33123
14.3.16 09:37
@Violet83 píše:
Ingredience:

1. Nebýt na něm závislá ve smyslu neviset na něm 24hod. denně
2. Dopřát svobodu sobě i jemu
3. Mít své koníčky, své kamarády a známé
4. Být prostě holka „do nepohody“

Postup:

Zamíchat, přidat špetku chemie, tajemna. Okořenit hezkým sexem, pochopením a rovnováhy ve vztahu. Dát zapéct, průběžně kontrolovat zda některé z ingrediencí nezačíná chybět a po částech ujídat. Kdykoliv se dá přidělat.

Skladovat v suchu a teple, spotřebovat během celého života. :mrgreen:

P. S.: Promiň, univerzální recept se na každého chlapa hledá velmi těžko, takže jsem musela přidat takovou menší nadsázku. Neber to nijak osobně :kytka:

to je hezký :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
14.3.16 09:59

Byla jsem stejná jako ty v začátku vztahu, nedodržela první tři zásady co zde napsala Violet83 a stejně jsme spolu přes 11 let, vzali jsme se, usilujeme o rodinu a přežili jsme spolu dobré i zlé. Dle mne je nejdůležitější stát při něm v dobrém i zlém, aby v tobě prostě měl oporu. Jakmile zjistí, že ho nenecháš v žádném maléru, tak mu taky dojde, že jsi člověk, co za to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
6868
14.3.16 10:04

@sunshinegirl: Jak jsem psala, byla to nadsázka. Dle mého „univerzální“ recept neexistuje. Každej člověk, ať chlap nebo ženská je originál a na každého „platí“ něco jiného. Jasně, jsou takové „univerzální poučky“, co ve vztahu dělat a nedělat, ale na to opravdové co „zabírá“ si musí přijít dle mě každý sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22837
14.3.16 10:07

@pleada
názory, jak jsem nemožná, trapná, hloupá a najivní, stará - to opravdu vím, tudíž nepotřebuji
to si o tobě myslí kdo? On, nebo ty? :lol:
Jinak bych řekla, že recept jak si udržet chlapa je plný břicho, prázdnej pytlík, vědět, kdy mlčet (=nebuzerovat, nechat ho dýchat) a občas polechtat ego ;)

ALe základ je, jestli si sednete. Pokud ne, tak se můžeš snažit jak chceš a bude to k ničemu, když řekneš, že máš priority jinde, ale jak to máš udělat, aby sis ho udržela, tak to je podle mě úplně špatně od základu. Proč si chceš k sobě poutat chlapa, který je „jinde“? Jen pro dobrý sex? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5797
14.3.16 10:25

@pleada
obchodujte s ním ;)
jen nedávejte, ale i berte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
14.3.16 10:51

Tchyně říkává - plný břicho a prázdný pytlík… :mrgreen: jako jo, ale to není vše, že? :think: občas udělat něco jen pro ně, obětovat se v něčem, co nechcete normálně dělat, ale víte, že to má hodně rád, či je to pro něj důležité (a věřit, že to pro vás oplatí)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
14.3.16 10:55

@gabrriel Ale já si třeba myslím že zrovna toto na toho mého 100% funguje! :mrgreen: :mrgreen: Prostě nedělat protivnou krávu, starat se o sebe i na mateřský, a mít doma pohodu, dobré jídlo a sex, dle mého, seběvědomého :mrgreen: názoru prostě nemá důvod chodit jinam :oops: :lol: (ps. u mě to funguje deset let…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
14.3.16 10:58
@gala-dali píše:
@gabrriel Ale já si třeba myslím že zrovna toto na toho mého 100% funguje! :mrgreen: :mrgreen: Prostě nedělat protivnou krávu, starat se o sebe i na mateřský, a mít doma pohodu, dobré jídlo a sex, dle mého, seběvědomého :mrgreen: názoru prostě nemá důvod chodit jinam :oops: :lol: (ps. u mě to funguje deset let…)

však jsem napsal, že jo, že to funguje, ale chce to přidat i něco na víc než jen teplou večeři i postel.

mimochodem když mluvíš o té krávě… víš co je to hovězí sex? chlap nadrženej jako bejk, čeká jako vůl a ta kráva mu stejně nedá :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama