Nějaký žertík na apríla?

1.4.17 09:21

Nejaký žertík na aprila?

Ahoj :D Chtela bych se zeptat a poradit jestli nemate nejakou zkusenost, nápad nebo tip jak si z někoho dobře vystřelit na apríla :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

23133
1.4.17 09:40

Pokud nejsi, rict, ze jsi tehotna. Pokud jsi, rict, ze ne s nim :mrgreen: takove tematicke tady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8764
1.4.17 09:41
@pikola píše:
Pokud nejsi, rict, ze jsi tehotna. Pokud jsi, rict, ze ne s nim :mrgreen: takove tematicke tady
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22489
1.4.17 09:42

@Kristy22 Každý rok něco malého vymyslím. Ale jsou to věci, co se týkají nás, tady by to nikoho nepobavilo. Ale zatím jsem vždycky chlapa nachytala :D
Z těhotenství bych si srandu nedělala. Mám těhotnou známou, myslela jsem, že bych si od ní vzala test. Máme 3 děti, další rozhodně nechceme. Ale pak se mi to zdálo přes čáru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4105
1.4.17 09:43

Tip

Nejdřív musíš hodně nakrmit svého manžela nějakou luštěninou-nejlepší je hrách-a až bude nadýmat a lehne si po obědě na záda na otoman, tak mu musíš rychle skočit na to jeho nacpané břicho a tak z něho dobře vystřelíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
1.4.17 09:43

V případě mužů, říci doma, že je těhotná jeho milenka. :mrgreen:

Příspěvek upraven 01.04.17 v 09:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4105
1.4.17 09:48

Rada.

Když Tvůj manžel bude chtít jít k doktorovi na odběr krve, spermatu a výtěr konečníku, stačí mu říct, že stačí, když pošle svoje trenýrky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 09:50

S tím těhotenstvím to me taky napadlo ale to je takovej starej žertík a už by mi to nikdo nesežral :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 09:51

@Božislava to je dobry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
1.4.17 09:52
@Božislava píše:
Když Tvůj manžel bude chtít jít k doktorovi na odběr krve, spermatu a výtěr konečníku, stačí mu říct, že stačí, když pošle svoje trenýrky.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
1.4.17 09:53

Dala jsem fólii na záchod ale přišel na to, pak se mě ještě ptal proč jsem to dělala když bych to stejně uklízela já :mrgreen:
loni jsem dala nitky na televizi, vypadala jako poškrábaná, málem měl infarkt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
22489
1.4.17 09:53
@nostress píše:
V případě mužů, říci doma, že je těhotná jeho milenka. :mrgreen:Příspěvek upraven 01.04.17 v 09:52

Jo a provalí se, že ji opravdu má… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
1.4.17 09:54

@Kristy22 šestiletý syn našich známých ráno při oblékání na výlet: víš, tati, ale já si stejně radši oblíkám holčičí šatičky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: navedla ho starší ségra, otce málem kleplo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22489
1.4.17 09:54
@Doe_Jane píše:
Dala jsem fólii na záchod ale přišel na to, pak se mě ještě ptal proč jsem to dělala když bych to stejně uklízela já :mrgreen:
loni jsem dala nitky na televizi, vypadala jako poškrábaná, málem měl infarkt :mrgreen:

Myslíš, že by to šlo i na autě? Něco takovýho mě napadlo taky. TV jsem poškrábala reálně :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
1.4.17 09:56
@Aries6 píše:
Myslíš, že by to šlo i na autě? Něco takovýho mě napadlo taky. TV jsem poškrábala reálně :?

zkus, to by mohlo být dobré :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama