Nejasná čárka na těhotenském testu

6
14.10.19 21:12

Nejasna carka na tehotenskem testu

Prosim, 3 dny zpatky jsem si delala test, protoze mam nekolikadenni zpozdeni.. test pepino (levna varianta, co byla po ruce).. jen nevim co si o vysledku myslet, je to moje premiera.. co ta svetla carka tam? Jedna se o ducha? Dekuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24166
14.10.19 21:14

Je moc tenká na šířku, udělala bych další test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Slabě pozitivní. Zítra ráno bude silnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136

Ano, je to krásný duch. Jestli bude sílit, gratuluji. :kytka: A doporučuji si podruhé udělat úplně stejnou značku i druh testu, pak můžeš výsledek porovnat a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
14.10.19 21:17

Moc dekuji za tak rychle reakce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
14.10.19 21:18

Tenhle těhotenský test jsem měla taky a ukazuje dost slabě. Když koupíš druhý bude to silnější. Ale druhá čárka tam je :palec: gratuluju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2328
14.10.19 21:25

Tohle vypadá dobře :dance: Pepino nemá extra moc barviva, takže je to pěkný výsledek. Gratuluju, ať sílí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10960
14.10.19 21:28

Ano je tam dusik zkus zase znova za 2 dny a nejlépe +- ve stejnou dobu a stejný test aby si viděla jestli sílí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2499
14.10.19 22:07

Nez zalozit po 3 dnech diskuzi, mohla sis uz vcera koupit dalsi test a zkusit dnes rano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
15.10.19 06:34

@Micaella22 a vadi ti to moc? Nemusis sem vubev psat hele :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9427
15.10.19 09:21

@Sabineee gratuluji, ať sílí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 20:06

Nejasný test + antibiotika

Ahoj holky, pardon že obtěžuji s obrázkem testu, ale: před tydnem jsem byla u kožní, která mi potvrdila boreliozu (týden beru antibiotika). Pred 2 dny (20.dc) jsem si všimla ruzoveho výtoku a dva dny jsem byla úplně příšerně unavená s bolestmi svalů… Říkala jsem si, jestli náhodou nemůžu být těhotná a zkusila jsem dnes (22.DC z obvyklých 28) Pepino test. Tam cosi… Jo, je to brzo, ale řeším to kvůli těm antibiotikum, abych případně hned zašla za Dr.
PS: kvůli té borelióza jsem byla u své obvodní už v září a ta mi ji vyvrátila., že to určitě není a i krevní testy byly negativní, proto jsem to neřešila ohledně ochrany.
Co myslíte, je tam něco?? Ten druhý obrázek je lehce ztmaveny a přidany kontrast.

• Nahlásit
  • Citovat
10960
16.10.19 20:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky, pardon že obtěžuji s obrázkem testu, ale: před tydnem jsem byla u kožní, která mi potvrdila boreliozu (týden beru antibiotika). Pred 2 dny (20.dc) jsem si všimla ruzoveho výtoku a dva dny jsem byla úplně příšerně unavená s bolestmi svalů… Říkala jsem si, jestli náhodou nemůžu být těhotná a zkusila jsem dnes (22.DC z obvyklých 28) Pepino test. Tam cosi… Jo, je to brzo, ale řeším to kvůli těm antibiotikum, abych případně hned zašla za Dr.
PS: kvůli té borelióza jsem byla u své obvodní už v září a ta mi ji vyvrátila., že to určitě není a i krevní testy byly negativní, proto jsem to neřešila ohledně ochrany.
Co myslíte, je tam něco?? Ten druhý obrázek je lehce ztmaveny a přidany kontrast.

No já tam něco vidím ale jestli to není ryska…je to do růžova nebo šedá?
Jinak to nechápu ty už nemáš boreliozu a bereš na to antibiotika nebo jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 20:39

@Kajka9 právě že ji mám, ale praktická mi ji v září vyrátila a za pár týdnů mě začala kromě ne úplně typického borelioveho fleku bolet i ruka, tak jsem pro jistotu šla na dermatologii a tam mi to potvrdili… Jenže, to už asi bylo zaděláno… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
10960
16.10.19 21:26
@Anonymní píše:
@Kajka9 právě že ji mám, ale praktická mi ji v září vyrátila a za pár týdnů mě začala kromě ne úplně typického borelioveho fleku bolet i ruka, tak jsem pro jistotu šla na dermatologii a tam mi to potvrdili… Jenže, to už asi bylo zaděláno… :oops:

No tak to je blbý
Utíkej zítra na krev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama