Nejasný rozchod s manipulátorem

Anonymní
28.3.20 11:26

Nejasný rozchod z manipulatorom

Dobrý den, mam takové dilema. Spoznala jsem asi pred dvěma měsíci muže, vse bylo po smss super. Teď v pondělí jsme se měly vidět po prvé. Ve čtvrtek jsem byla do 12 v praci psaly jsme si vse bylo ok, přišla jsem domů a zjistila že mi blbne WiFi připojení k internetu. Po třech hodinach jsem zjistila zavadu a když jsem si přečetla zprávy od mileho nestacila jsem se divit. Stihnul se semnou rozejít, ze neodpovidam atd.. Pres sms jsem mu vše vysvetlovala ale napsal mi ze mu lzu atd.. A dnes rano jsem mu napsala ze jestli to mam brat jako že rozchod tak napsal ze asi ano. Myslíte ze je to manipulator? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13618
28.3.20 11:28

Ne, je to jen de.bil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
940
28.3.20 11:29

Myslím si, že je to magor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24796
28.3.20 11:30
@Anonymní píše:
Dobrý den, mam takové dilema. Spoznala jsem asi pred dvěma měsíci muže, vse bylo po smss super. Teď v pondělí jsme se měly vidět po prvé. Ve čtvrtek jsem byla do 12 v praci psaly jsme si vse bylo ok, přišla jsem domů a zjistila že mi blbne WiFi připojení k internetu. Po třech hodinach jsem zjistila zavadu a když jsem si přečetla zprávy od mileho nestacila jsem se divit. Stihnul se semnou rozejít, ze neodpovidam atd.. Pres sms jsem mu vše vysvetlovala ale napsal mi ze mu lzu atd.. A dnes rano jsem mu napsala ze jestli to mam brat jako že rozchod tak napsal ze asi ano. Myslíte ze je to manipulator? Děkuji

Opravdu nemáš po čem smutnit. Tohle není pro reálný život. Takovx pisálek neurotik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
28.3.20 11:30

Takze se s tebou rozesel driv nez jste se vubec potkali? To mi hlava nejak nebere. Kazdopadne radsi dal od takoveho cloveka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
28.3.20 11:33

Zda je manipulator nevim, ale normalni neni. Vykasli se na to, takoveho cloveka vedle sebe nepotrebujes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18327
28.3.20 11:35

Vy jste se rozešli a nikdy jste se neviděli? To je dobry :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8918
28.3.20 11:36

Vykašli se na něj, je to magor. Budˇráda, že se odkopal tak brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
28.3.20 11:39

Nemas dilema, mas z pekla stesti ze se vybarvil takhle brzy. A rozchod? Vzdyt jste spolu ani nebyli. Hod to za hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16431
28.3.20 11:40

Prej rozchod :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13344
28.3.20 11:44

No, co měl vás rozdělaných víc. A ty jsi propadla pořadím. Buď ráda. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10532
28.3.20 11:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, mam takové dilema. Spoznala jsem asi pred dvěma měsíci muže, vse bylo po smss super. Teď v pondělí jsme se měly vidět po prvé. Ve čtvrtek jsem byla do 12 v praci psaly jsme si vse bylo ok, přišla jsem domů a zjistila že mi blbne WiFi připojení k internetu. Po třech hodinach jsem zjistila zavadu a když jsem si přečetla zprávy od mileho nestacila jsem se divit. Stihnul se semnou rozejít, ze neodpovidam atd.. Pres sms jsem mu vše vysvetlovala ale napsal mi ze mu lzu atd.. A dnes rano jsem mu napsala ze jestli to mam brat jako že rozchod tak napsal ze asi ano. Myslíte ze je to manipulator? Děkuji
:lol: :lol: :lol: To me pobavilo :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 11:53

Pán je asi hysterka. :lol: :lol: Buď ráda, že to takhle dopadlo, obzvláště, pokud jste se ještě ani nestihli poznat osobně. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 12:12

Co s tím má co dělat WiFi? On tě nekontaktoval skrze mobil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 12:16

Je to afektovanej konot.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie