Nejasný těhotenský test

23
20.10.19 11:28

Nejasný těhotenský test

Ahoj holky. Mohla bych vás poprosit o radu/názor? Test si dělám poprvé. Takže vůbec nevím, jak to má vypadat. Nejsem si jistá výsledkem. Je viditelná druhá čárka, ale hodně slabě. Co myslíte. Je tam nebo ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2026
20.10.19 11:30

@Malulu pozitivni test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1775
20.10.19 11:31

Ahoj :) Kolik dnů máš zpoždění? Čárka tam určitě je :) byla tam i v limitu? Přeji ať sílí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
20.10.19 11:33

To fakt? I když je to takhle slaboulinky? No mám už třetí den zpoždění. Ale porat mě bolí břicho jak kdybych to dostat měla. Tak nevím jestli je to normální. Nikdy jsem těhotna nebyla. Jinak děkuji za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1775
20.10.19 11:35

@Malulu Brala bych to jako pozitivní :srdce: udělej za 2 dny další.. měl by byt silnější… :) a dnes už jsem 17+1 :srdce: gratuluji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
20.10.19 12:08

@Denny97 OK udělám ještě jeden a asi se rovnou objednám k doktorce. Za gratulace děkuji, ale přiznám, že jsem teď spíš nějak rozhozena a ta informace mi jaksi nedochází 😃.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
20.10.19 12:21

Zopakuj test třeba za 2-3 dny, čárka by měla sílit. Pokud ti bude připadat stejná, slabá, tak ještě jednou za dalších pár dní. Pokud bude už silnější (nemusí být zdaleka tak silná, jako ta kontrolní), ale silnější, než tato, co jsi fotila, cinkni k doktorovi a objednej se. Každá sestřička na gyndě ti řekne na kdy :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
20.10.19 12:32

Co je na nem nejasne?
pro mne je jasny!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
20.10.19 12:39

@katuska1984
No jak píšu, nikdy jsem si test nedělala. Myslela jsem, že ty čárky mají být obje stejně viditelné. Tohle je taková jakási šmouha :lol: :mrgreen:
No ale vzhledem k tomu, že všichni reaguji stejně, tak ta šmouha asi bude fakt prcek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
20.10.19 12:50

@Malulu čárkou to jen začíná. Výbavičku a jméno bych ještě nějaký čas neřešila :D ale přeju ti moc, aby to dopadla a za 9 měsíců z toho byl prcek. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
20.10.19 13:00

@Mutlice
To je jasný. Já to popravdě ani moc nečekala, takže jsem lehce v šoku 😃. Ještě si ten test za pár dní udělám znovu a uvidíme. Radovat se budu raději až pak 😊Každopádně děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KFp
2
30.10.19 19:58

Ruzova testovaci cast,bez carky..

Ahoj holky, prosim o nazor. Proc je testovaci cast uplne ruzova? Na carku to nevypada..ale ruzovy je to do aleluja :zed:. Jinak vzdy uplne bila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
31.10.19 09:18

Zkusila bych nový test, bude asi nějak hodně promočený nejspíš… když se zbarvilo celé to pole, ale čárka ne… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
31.10.19 09:25

@Mutlice

Tak co? Dělala jsi test znova? já tento týden měla v dostat v pondělí menses a měla sem čárku stejně slabou. Po 3 dnech se zmenšila, byl to test Adiel, levný jakýsi, tož sem koupila mamatest a ten už má čárku jasně viditelnou. Ještě mám v záloze Clearblue digi test, ten udělám, pokud se menses ještě pár dní nedostaví, ale mám příznaky již 2. týden. Akné v době, kdy ho nemívám, bolest hlavy pořád, prsa citlivější, křeče jak když to mám dostat, měla sem i zácpu. Jako může to být placebo, ale já se úplně nesnažím, jen to nechávám na osudu, i když bych mimi chtěla už :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
31.10.19 09:34
@daydee píše:
@MutliceTak co? Dělala jsi test znova? já tento týden měla v dostat v pondělí menses a měla sem čárku stejně slabou. Po 3 dnech se zmenšila, byl to test Adiel, levný jakýsi, tož sem koupila mamatest a ten už má čárku jasně viditelnou. Ještě mám v záloze Clearblue digi test, ten udělám, pokud se menses ještě pár dní nedostaví, ale mám příznaky již 2. týden. Akné v době, kdy ho nemívám, bolest hlavy pořád, prsa citlivější, křeče jak když to mám dostat, měla sem i zácpu. Jako může to být placebo, ale já se úplně nesnažím, jen to nechávám na osudu, i když bych mimi chtěla už :)

já ne :) já jsem 30tt. ptala se @KFp :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat