Nejbližší osoba si nepřeje v nemocnici návštěvy

Anonymní
20.6.13 09:38

Nejbližší osoba si nepřeje v nemocnici návštěvy

Ahojky holky, moje jedna nejbližší osoba(tim myslím rodiného příslušníka) si v nemocnici nepřeje návstevy, ale není to z důvodu, že by nás ta dotyčná osoba neměla ráda, ba nesnášela, prostě nechce. Jeli by jste do nemocnice, aniž by jste věděli, že si to nepřeje a nebo by jste opravdu nejeli?? Jenže ta osoba, když nepojedeme, tak nám je to schopna časem vyčíst, i když si to opravdu nepřála, tak já opravdu nevím, zda jet nebo ne???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9018
20.6.13 09:41

Pokud je to její výslovné přání, tak nejezdi a jen zavolej.
Určitě bych si nedělala hlavu s tím, co bude vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.13 09:42
@Cassi píše:
Pokud je to její výslovné přání, tak nejezdi a jen zavolej.
Určitě bych si nedělala hlavu s tím, co bude vyčítat.

dobře přiznám se je to moje mamka :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
valkil
20.6.13 09:44

Tak to musíš vědět nejlíp sama, jestli když říká NE, myslí ANO.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2077
20.6.13 09:46

Já bych jela ale protože vím, že i když moje máma říká ne, tajně doufá v opak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@valkil píše:
Tak to musíš vědět nejlíp sama, jestli když říká NE, myslí ANO.

No ona se bojí asi toho, že potom by jí bylo smutno, až by jsme odešli :).
Jinak vím, že by jí to potěšilo, ale potom až bychom jsme odešli by si byla smutná. :?
To je ten důvod

• Citovat
  • Nahlásit
50730

Já jsem si to myslela, že to bude mamka nebo tchyně :mrgreen: A víš důvod, proč nechce? Pokud je jí to z nějakého osobního důvodu nepřijemné (třeba že nevypadá nic moc nebo co já vím), tak bych asi nejela. Ale pokud je to tak, že nechce obtěžovat, že je to třeba daleko a říká to „na oko“ nejezděte, nejezděte a pak by to vyčetla, tak bych to brala jako součást takové té u některých velice oblíbené přetahovací hry (ale néééé, ale jooooo :lol: ) a navštívila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
20.6.13 09:48

Aha, já než to sesmolím… A jak to máte daleko? My máme nemocnici kousek, tkaže když tam někoho máme, tak navštěvujem prakticky denně. Ne třeba všichni, střídáme se, ale snažíme se, aby aspoň obden ta návštěva byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Aishenka píše:
Já bych jela ale protože vím, že i když moje máma říká ne, tajně doufá v opak…

To moje TAKY, ale vím, že jsem se s ní loučila chvilku nad to než šla do nemocnice, chudák byla smutná :,(, moc se jí tam nechtělo, ted když jsem jí volala, zdála se mi smutná :,(. Já právě nevím :nevim:. Nechci třeba, aby jí po anši návštěvě bylo jeste huř. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9018

Jak píše @valkil . Měla by si ji znát, ale spousta lidí v nemocnicích si návštěvy opravdu nepřeje. Ba ani telefonovat nechtějí a vše je obtěžuje.
Přání tvé maminky není vyjímka.
Vždy se můžeš telefonem zeptat, zda nechce něco donést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
20.6.13 09:50

Tak záleží taky na tom, kvůli čemu je v nemocnici a jak dlouho tam bude ležet. Podle toho bych se pak teprve rozhodovala ;)

• Citovat
  • Nahlásit
13073
20.6.13 09:51

.

Příspěvek upraven 02.02.14 v 16:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.6.13 09:51

Já bych jí zavolala, jestli se cítí na návštěvu, že ji chci já sama vidět a jela bych. Moje máma by taky řekla néé, nejezděte… a pak by mi vyprávěla, že jí tam bylo smutno, že nikdo ani nepřijel a nejlépe, že něco potřebovala… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
20.6.13 09:55
@tamata píše:Řekla ne, tak ne. Vyčítat si to pak může sama sobě. Není jí 5 let, aby jí někdo přemlouval :roll:

Tak tohle je úplně přesný :mrgreen:
Neberte to zle, ale kde ty mámy všechny berete?
Např. ta moje kdyby mi řekla, že za ní nemám chodit a já bych tam přišla, tak když by jí nebylo moc zle, tak by byla schopná mě i vyhodit :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
9552
20.6.13 09:57

Asi bych ji zavolala a domluvila se.ja mam mamku daleko, takze když je v nemocnici, nemuzu ji navštěvovat, navstevuje ji jeji pritel, ale denne si volame

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat