Nejčastější činnosti u mateřské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tasa
Echt Kelišová 9248 příspěvků 20.10.14 18:11
Nejčastější činnosti u mateřské

Co děláte na mateřské/rodičovské nejčastěji? Když teda vynecháme péči o dítě a jakýkoliv věnování se dítěti ve smyslu hra apod., to je jasný. Vaření sem taky nepočítám, to je taky jasný, taktéž praní prádla.

Mě vychází:

1. pokus o úklid - hlavně předmětů z míst, kam nepatří - více či méně úspěšný, mám pocit, že uklizeno už mít doma nebudeme nikdy
  1. organizace a delegování povinností - sobě i manželovi
  1. vyhledávání na internetu - souvisí s předchozím bodem, někdy to jde, někdy jsem hledala např. řezačku na obkladačky, takže nic moc zábava
  1. zařizování věcí ve městě- souvisí taky s bodem 2)

Co naopak nestíháte? Já bych si momentálně např. chtěla zopakovat teorii jízdy autem, bych si dala kondičky, ale přes den nestíhám, večer usínám :roll:

Reakce:
Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 20.10.14 18:15

Sportuju a hledám na netu cokoliv ;)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 18:22

@tasa práce v zamestnani :pankac:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 20.10.14 18:53

Zacla jsem malovat stupidni obrazky :D po nocich, ctu a pecu.

Teva
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 20.10.14 19:06

Čtu, dívám se na filmy a seriály, chodím ven s kámoškama, peču… :)

tasa
Echt Kelišová 9248 příspěvků 20.10.14 19:40

Peču taky, a ráda, ale ty těla, co nakynou, skoro jako to těsto :think:

kacz
Kelišová 6106 příspěvků 20.10.14 19:42

@tasa studuju, pracuju, čtu, dívám se na filmy.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 20.10.14 19:46

@tasa píšu na pc jednou rukou, mám dítě u prsu :mrgreen: A courám po venku, což jsem nikdy dřív nedělala.. :mrgreen:
co nestíhám? oblíbené koncerty, akce a spánek :mrgreen:

Makikki
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 20.10.14 21:28

Tak nejčastější… četba, háčkování, nákupy na internetu, péče o zvířata, vypiplování domácnosti, drbárna s kámoškama, sedánek v kavárně
a vedlejší, většinou víkendovky… sedánek v čajovně - vodní dýmka, bowling, výlety.
No celkově jsem dost aktivní, vlastně nedokážu nic nedělat, já si vždycky najdu. :lol: A když už jsem v koncích a nemám do čeho píchnout, tak jdu nakupovat hadry. :mrgreen:

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 20.10.14 22:11

Já se poslední dobou snažím udělat z našeho přeplácaného domu něco trochu elegantního. Což s věčně nedodělanými věcmi, dětským pokojíkem v obýváku = nábytek 3 druhů v obýváků, moc nejde…
Jinak nevím, co všechno do tvého dotazu spadá… :D Šiju, trošku sportuju, na netu jsem víc, než bych chtěla…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >