Nejde mi čůrat ve 25+0 týdnu těhotenství

Anonymní
1.4.17 14:00

Nejde mi čůrat ve 25+0tt

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá také máte problém s tím, že se vám nejde vyčůrat :( Dnes jsem 25+0tt :( Mě to trápí od večera včerejšího :,( Pokud to do večera nebude lepší, tak zas pofrčíme na pohotovost :,( Piju dost, cítím, že mám plný močák, tak jdu na wc, tlačím a pár kapek někdy nic :( A to zkouším třeba po hodině dvou hodinách :( Říkám si, jestli to nemůže být tím, že jsem včera a dnes ve škole od rána do večera a kromě přestávek jenom sedím :( Právě bych chtěla zkusit se doma natáhnout, jestli to pak půjde líp, po noci jsem se krásně vyčůrala a pak čím dál horší :( Jinak pofrčíme na pohotovost pokud to bude pořád stejné :( Už teď mi hrozí předčasný porod, tak se trochu bojím, aby si mě tam nenechali, mám doma 11 měsíční holčičku :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

971
1.4.17 14:16

Měla to známá přesně jak popisuješ, i když ne v těhu, byly to zúžené močové cesty (také jen seděla), spravilo se to.
Také to ale může být něco s ledvinama, pokud se to nezlepší, na pohotovost bych zašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4052
1.4.17 14:37

Pozor na to, v těhotenství tohle není žádná sranda. Běž k lékaři, ať z toho nemáš zánět močových cest. Určitě bych nečekala. Bakterie se v moči rozmnožují hodně rychle. Držím palce, bude to dobrý, ale radši nic neodkládej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
1.4.17 14:42

Zakladatelko jdi na pohotovost, to neni v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
1.4.17 14:45

Taky bych raději jela rovnou..

• Nahlásit
  • Citovat
44
1.4.17 14:57

Stalo se to kolegyni během těhotenství několikrát, vždycky musela do nemocnice na cévkování. Vysvětlovali jí to tam tak, že se dítě v děloze nějak posune, a tím zablokuje močovod (laický výklad, lékaři to samozřejmě popisovali složitěji).
Rozhodně bych to nenechala být a jela co nejdřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 15:15

Se mnou lezela v nemocnici pani s necim podobnym - rostouci deloha ji skripla mocovod a nemohla curat, pak uz mela nafoukly podbrisek a hrozne to bolelo. V nemocnici ji to vypustili cevkou a dostala hadicku - curala pak pomoci te hadicky. Az mimco povyrostlo, tak se deloha povytahla a uz to bylo dobry. Nepodcenovala bych to!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.17 15:27

Měla jsem v prvním a druhým tehotenstvi vždy jednu epizodu, ted ve třetím jsem měla jen krizi a na pohotovost jsem zatim nemusela. Mně vždycky pomohlo jedno vycevkovaní, z pohotovosti jsem šla domů.. Pokud to už nejde, určitě jdi na pohotovost. Ta bolest je pak šílená. Jinak někdy pomohlo zkoušet čůrat ve stoje nebo v jiném poloze ve vaně. Maximálně vezmou moč, aby vyloučili infekci.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.4.17 15:59

Samosebou doktora. :oops:
Ale může to být tím, že je vyřazený ze hry břišní lis. Zkuste to vestoje (ve sprše). :think:… močovod ne, to pak šííííleně bolí ledviny. :? Fakt nic moc. Močová trubice… to může být.

• Nahlásit
  • Citovat
35316
2.4.17 07:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá také máte problém s tím, že se vám nejde vyčůrat :( Dnes jsem 25+0tt :( Mě to trápí od večera včerejšího :,( Pokud to do večera nebude lepší, tak zas pofrčíme na pohotovost :,( Piju dost, cítím, že mám plný močák, tak jdu na wc, tlačím a pár kapek někdy nic :( A to zkouším třeba po hodině dvou hodinách :( Říkám si, jestli to nemůže být tím, že jsem včera a dnes ve škole od rána do večera a kromě přestávek jenom sedím :( Právě bych chtěla zkusit se doma natáhnout, jestli to pak půjde líp, po noci jsem se krásně vyčůrala a pak čím dál horší :( Jinak pofrčíme na pohotovost pokud to bude pořád stejné :( Už teď mi hrozí předčasný porod, tak se trochu bojím, aby si mě tam nenechali, mám doma 11 měsíční holčičku :(

cítíš normálně genitalie na dotek?

tedy doufam, ze uz jsi tam byla, mestnant moc v mocaku si nemuzes nechat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
2.4.17 14:48

Holky, všem děkuji za odpověď :) Nakonec než jsem dojela domů, tak se miminko asi nějak jinak položilo a já se doma krásně vyčůrala :) Potom během hodiny ještě jednou a od tý doby, je to v pořádku :) Tak jsme nakonec ani na pohotovost nejeli :) Takže to udělalo vážně jen mimčo, jak jsem dlouho seděla :) Teď ve středu jdu do poradny, tak se ji o tom zmíním, ale už je to zase dobré naštěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4052
3.4.17 07:16

Tak to je fajn, opatruj se!☺

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.18 10:49

Mně se tohle teď taky stává, hlavne když jdu v noci nebo ráno čůrat. Musím se vždycky hodně hýbat na míse a tlačit, abych našla pozici a udělala trochu tlak, abych se vyčůrala. Je to docela bolestivé a posledně to začlo i trochu pálit. Přes den jdu čůrat docela normálně. Včera jsem byla u dr., dělala mi i test moči, byl v pořádku. Jsem teprve 11tt, máte s tím někdo zkušenost takhle z kraje těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
5550
10.5.18 10:56
@Anonymní píše:
Mně se tohle teď taky stává, hlavne když jdu v noci nebo ráno čůrat. Musím se vždycky hodně hýbat na míse a tlačit, abych našla pozici a udělala trochu tlak, abych se vyčůrala. Je to docela bolestivé a posledně to začlo i trochu pálit. Přes den jdu čůrat docela normálně. Včera jsem byla u dr., dělala mi i test moči, byl v pořádku. Jsem teprve 11tt, máte s tím někdo zkušenost takhle z kraje těhotenství?

Ano ano zcela normální hlavně v noci stále to pokračuje a to jsem už 20tt ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama