Nejde mi nahrát nová profilová fotka

Michaelakkk
7.11.10 18:37

Nejde mi nahrát nová profilová fotka

Admini prosím, mám problém s profilovou ikonkou/fotkou… Už po 5 jsem ji zkusila změnit, vyberu si foto v běžném formátu JPG. jako byly mé předchozí ikonky po uložení a zobrazení profilu zmáčknu F5, ale ikonku mám pořád stejnou, je to mnou? Nebo chyba na stránkách? Díky za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9868
7.11.10 18:40

Jaká má být ta nová? Vidím klučinu v podzimním oblečení na červeném cosi… Podle mě je to ta nová, včera jsi měla přítele.

Asi ji máš správně nahranou, jen se ti nezobrazuje - zkus zmáčknout kombinaci ctrl + F5, mělo my se ti obnovit vše i s grafikou.

L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Michaelakkk
7.11.10 18:42

ač mačkám jak mačkám tak mám pořád starou ikonku, tu samou jako mám v novém metříku přítele…

• Citovat
  • Nahlásit
9868
7.11.10 18:45

No v profilu máš prcka na houpajdě (pokud to je houpajda). Dej tomu čas, ona se ti ukáže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Michaelakkk
7.11.10 18:46
Lesina píše:
No v profilu máš prcka na houpajdě (pokud to je houpajda). Dej tomu čas, ona se ti ukáže :)

tak jo když v vidíte tu novou a jen já ne, tak počkám :-)

• Citovat
  • Nahlásit
17304
7.11.10 18:52

Já vidím přítele :think:

Mě to někdy trvá u metříků :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21184
7.11.10 19:13

Já vidím malého klučinu,máš to tam :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15054
7.11.10 19:23

taky jsem viděla tvého přítele ale když jsem zmáčkla F5 tak se mi tam objevil klučina na červené houpačce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Michaelakkk
7.11.10 19:24

Už ji tam mám :dance: toto trvalo :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
29440
7.11.10 19:50

Vymazat historii, mělo by to pomoci. :-D

Tak pozdě. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5591
11.2.11 14:51

dobrý den,pořád se mi neobjevuje profilová fotka v diskuzi,co mám dělat?Mám ji uprvenou na 100×70 pix,v mém profilu ji vidím,v nastavení taky,ale v diskuzi pod Nickem ji nemám.Co dělám špatně??
Děkuji Jana

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5591
11.2.11 14:51

ha už tam je,tak se omlouvám..... :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14536
11.2.11 14:58
jana32 píše:
dobrý den,pořád se mi neobjevuje profilová fotka v diskuzi,co mám dělat?Mám ji uprvenou na 100×70 pix,v mém profilu ji vidím,v nastavení taky,ale v diskuzi pod Nickem ji nemám.Co dělám špatně??
Děkuji Jana

Zdravím,
nahoře vpravo na stránce eMimino.cz - Nastavení - Nastavení uživatele - Ikonka. Nezapomeňte po nahrání fotky kliknout na tlačítko „Uložit údaje“. Pro obnovení stránky s novou ikonkou zmáčkněte na klávesnici F5.

Adminka Tereza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
30.1.12 21:07

Dobrý večer.Snažím se už přes týden změnit profilovou fotku.U mě v nastavení je změněna,ale nikde jinde se nezobrazuje ani v profilu.Klávesnici F5 jsem taky požila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14536
31.1.12 13:44
Romiša píše:
Dobrý večer.Snažím se už přes týden změnit profilovou fotku.U mě v nastavení je změněna,ale nikde jinde se nezobrazuje ani v profilu.Klávesnici F5 jsem taky požila :nevim:

Ikonka se zobrazuje. Nebo to je jiná?

Tereza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat