Nejde mi otěhotnět

15
25.11.19 19:49

nejde mi otěhotnět :( hrozné zklamání

Dobrý večer přeji,

nevím, kam pořádně napsat, jmenuji se Jana a s přítelem se snažíme už přes půl roku o miminko, ale bohužel bez úspěchu. Ano, vím že je možná ještě krátká doba na nějaké vyšetření, ale chtěla bych mít jistotu. Podle mého gynekologa mám krásné vaječníky, ovulace také v pořádku a měsíčky to samé, pravidelné, prostě bez problému. Co se přítele týče, tak on by měl být taky úplně v pořádku, mohl mít i miminko, ale bohužel to nedopadlo, ta osoba šla na interupci. Nebylo to plánované, prostě „náhoda.“ Snažíme se marně. Kontroluji si plodné dny, kontroluji si ovulaci, piji různé čaje na početí, na těhotenství, dávám nohy nahoru a stále nic. Jsem z toho upřímně strašně zklamaná a už nevím kudy kam. Napadlo mě, že bych třeba mohla být alergická na přítelovi spermie. Když máme pohlavní styk a on ejakuluje, tak do pár vteřin mě to začne svědit a přijde mykóza nebo prostě kvasinková infekce. Kvasinkovou infekci mám pořád, mám jí často. Četla jsem právě, že toto jsou příznaky té alergie. Už opravdu nevím, co dělám špatně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21497
25.11.19 19:56

Moc to řešíš, půl roku ještě není nic a tím jak to hrotíš si to můžeš sabotovat. Je to i o psychice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4507
25.11.19 19:57

My kontaktovali kliniku asistované reprodukce velmi brzy. Opravdu mi to za to nestálo, stresovat se, klást si otázky, co dělám špatně. Někdo má čas a nervy na “necháme to na přírodě”. Já ne, chtěla jsem vědět, jestli jsme oba v pořádku a kompatibilní. Taky se odkrylo, že ačkoli mám naoko ukázkový cyklus, moje vaječníky nespolupracují. Takže bych se mohla stresovat leta a leta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12556
25.11.19 19:57

Přeléčit ty kvasinky? To není normální, abys to takhle měla po každém styku. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4151
25.11.19 19:58

Děláš špatně to, že to hrotíš, místo toho, aby sis sex užívala… Neplánuj, nepočítej, nehledej alergie a kdo ví co ještě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53498
25.11.19 19:59

Nehledej problémy a netrap se s tím, půl roku je fakt normální doba i pro zdravý pár. Když to nepůjde rok, nechte se yšetřit.
Co se týče nějaké jistoty, ta v téhle oblasti fakt nikdy nebude. Jsou důladně vyšetřené párý se všema výsledkama na jedničku, kterým se nedaří roky. A jsou páry, kde to u obou v mnoha ohledech stojí za houby a opakovaně těhotní bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8612
25.11.19 20:00

Můžeš si za to sama. ;)
Pokračuj s tím blbnutím a nedočkáš se nikdy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9040
25.11.19 20:03

A preleci se i partner když máš často kvasninky? Půl roku nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15

@Čičorečka fakt? takže mi trošku rozumíte doufám… :( bydlím poblíž semil koho přesně mám kontaktovat? kolik to bude stát? atd,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786

Bohužel nejde všechno mít hned jak si člověk usmysli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
25.11.19 20:04

@ametyst mám je prave furt a furt…a takhle dokolečka :-/ vzdy pouzivam cipky, maste, vyplachy, dbam na bavlnu, zehleni pradla, omyvani vodou…ale tech potvor se ani za boha nemohu zbavit…par dni klid a pak zas…je to horor..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14344
25.11.19 20:05

Po půl roce přichází podle mého soukromého výzkumu první krize. Zkus se trochu uklidnit. Pokud je vám pod třicet, ještě bych to zkoušela doma, pokud přes třicet, začala bych to řešit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
25.11.19 20:05

@JancaS84 ano,vždy se přeléčí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
25.11.19 20:07

@Ba-stet mám 4 roční holčičku, která teda dá se říct byla hned…nebyla vůbec žádné problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 20:08

Moc to hrotíš, chce to uvolnit se. Já nemohla taky půl roku otěhotnět. Jedla jsem málo a nepravidelně, byla jsem ve stresu. Pak jsem si zlomila nohu, měla čas na pravidelné jídlo a šup byla jsem v Tom. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat