Nejde mi vyvrcholit s mužem

Anonymní
4.6.21 12:05

Nejde mi vyvrcholit s mužem

Dobrý den, zkusím to zkrátit. Je mi skoro 23, upřímně jsem pár vztahů měla, jedno období jsem i lítala ze vztahu do vztahu, několik nezávazných sexuálních momentů jsem měla taky, někdy si říkám bohužel, ale čas vrátit nelze, ale co tím chci říct je, že mám s čím porovnávat. Protože, a tohle je point toho, co mě cely život trápí. Zkrátka jsem se s mužem nikdy neudělala. Je pro mě hrozně těžké zhodnotit, jestli je to mnou, nebo nimi, jenže když jsem sama, jde to hned a ještě mám takové zvláštní mrazení a mám chuť si hrát, ale když jsem s muži, ano, zvhlnu bez problému, je to celkem příjemné, ale vzrušení je úplně na jiném levelu a hlavně s nimi nedosahuji orgasmu. :( I přes snahu ukázat a doslova vysvětlit kam a jak sáhnout mi to nic moc nedělá. Jen jednou mě jeden muž téměř udělal ústy, od te doby nic… možná můj pocit, že už trochu počítám s tím, že to přijde? Nebo um muže? A to jsem měla i o víc jak 10 let staršího muže, od kterých by se dalo čekat, že ví jak a co. :nevim: Chci se na sex těšit, ale proste nevím jak tomu pomoct :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16999
4.6.21 12:09

No a máš sex s muži co tě vzrušují, nebo s těmi co jsou tak nějak po ruce, perspektivní partneři, či prostě jsou tvými partnery z jiných důvodů, než že mezi vámi funguje chemie a hormony?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 12:13

@Ou Ano, mám sex s muži, co mě vzrušují, měla jsem i celkem dlouhé vztahy, s velmi pohlednými muži, ale vždy mi přijde, že se těším pouze na ten první sex. Nevim jestli je to tím, že jsem zvědavá jaký ten sex bude, nebo proste zjistit, jestli to tento muž už dokáže… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
64319
4.6.21 12:22

Moc tlacis na pilu a moc se na to upinas.. Zvolni a orgasmus se dostaví.. Je to hodně v hlavě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
4.6.21 12:30

Mala som to dosť podobne, kým som neprišla na to, že pri tom s chlapom môžem pomôcť i sama. Teraz po x rokoch s manželom, ktorý už presne vie, čo na mňa funguje, to už niekedy ide i samo, ale to musím byť obzvlášť dobre naladená :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
4.6.21 12:34

Mozna proto, ze ty nezavazne az tak neznas, se s nimi nedokazes uvolnit. Ono taky na to „udelat se“ je nekdy vyvijen az moc velky tlak - at uz ze strany toho muze, bo je prece frajer, nebo i skrz tvoje samotne ocekavani - at uz soudis podle svych vlastnich orgasmu o samote (ktere jsou treba u me uplne jine nez s partnerem), nebo ruznych „zarucenych“ informaci, jak se jine damy sviji v orgasmickych krecich klidne i 3× za vecer. Uzivas si sex i bez vyvrcholeni? Ja jsem si na svuj prvni orgac musela pockat, az jak jsem byla po tricitce, pred tim to proste neslo. :nevim: Takze jsem si tak nejak zvykla, ze to je spis takova tresnicka na dortu, ktera nekdy prijde a nekdy nemusi (pisu teda o vaginalnim orgasmu). A opravdu jsem vypozorovala, ze cim vic se na to soustredim, jestli teda BUDU nebo ne, tim mensi je sance, ze toho fakt dosahnu. Naopak nekdy ani nevim jak a zadari se. :mrgreen: Zkus nad tim tolik nepremyslet, ono to prijde. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 12:34

@poisonivy Super :hug: No já jsem se o to snažila taky, pomoct si sama a tak, ale bez výsledku, prostě asi neumím vypnout :,(

• Citovat
  • Nahlásit
20712
4.6.21 12:40
@Anonymní píše:
@poisonivy Super :hug: No já jsem se o to snažila taky, pomoct si sama a tak, ale bez výsledku, prostě asi neumím vypnout :,(

no mě to šlo až po x letech s manželem který ví jak funguju a pokaždý to taky nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16999
4.6.21 13:12
@Anonymní píše:
@Ou Ano, mám sex s muži, co mě vzrušují, měla jsem i celkem dlouhé vztahy, s velmi pohlednými muži, ale vždy mi přijde, že se těším pouze na ten první sex. Nevim jestli je to tím, že jsem zvědavá jaký ten sex bude, nebo proste zjistit, jestli to tento muž už dokáže… :nevim:

tak v tom okamžiku je ideální vykašlat se na honbu za orgasmem a užívat si to co je tak jak to je, bez požadavků a očekávání.

Bohužel orgasmus a kontrola, myšlení a očekávání se moc nekamarádí, no.

orgasmus není povinnost a není to ani odznáček za dobrý výkon.

Jako jestli je něco takového pro tebe příliš náročné, tedy zkusit vypnout, tak můžeš zkoušet učit se vypnout, což je trošku protimluv a hrozí pád mezi věčné hledače a teda zahrnuje to větší než malé množství ezokeců a batiky.

https://www.mohendzodaro.eu/…-10-10-2021/

http://juliegaiapoupetova.cz/…rgasmick-ena

http://juliegaiapoupetova.cz/…9/5/11-ddc7b

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63319
4.6.21 13:52
@poisonivy píše:
Mala som to dosť podobne, kým som neprišla na to, že pri tom s chlapom môžem pomôcť i sama. Teraz po x rokoch s manželom, ktorý už presne vie, čo na mňa funguje, to už niekedy ide i samo, ale to musím byť obzvlášť dobre naladená :D

pomoci si sama je spis masturbace o chlapa ne plnohodnotný orgasmus s mužem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4161
4.6.21 13:55

Nemáš asi vhodné partnery, nejsi do nich zamilovaná a necítíš zamilovanost od nich. Chybí tam asi emocionální stránka, že se neumíš uvolnit atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
4.6.21 23:45

Jsou takové které se udělají při slově dobrý den a naopak některé co můžeš umr.at do bezvědomí a nic :mrgreen:

Ale tak když už partner ví co a jak se ti líbí tak asi bude problém spíš v zásuvce než v zástrčce :nevim:
Nejspíš na to tak moc myslíš že je z toho houby.

PS : napiš kdy kde a v kolik a jestli nebudeš tak si ho useknu :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 00:06

@JiříkMazlík to by to byli všichni bez 😄

• Citovat
  • Nahlásit
920
5.6.21 00:30
@Silverine247 píše:
Uzivas si sex i bez vyvrcholeni? Ja jsem si na svuj prvni orgac musela pockat, az jak jsem byla po tricitce, pred tim to proste neslo. :nevim: Takze jsem si tak nejak zvykla, ze to je spis takova tresnicka na dortu, ktera nekdy prijde a nekdy nemusi (pisu teda o vaginalnim orgasmu).

Nedokážu si představit, jak si žena může užívat sex i bez orgasmu. To musí být frustrující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
5.6.21 04:43

@Morska vila Tak tenhle komentář holce, která se nemůže udělat asi hodně pomůže :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat