Nejde mi zapnout mobil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elenhorkova
Povídálka 21 příspěvků 02.07.19 19:16
Nejde mi zapnout mobil

Mám mobil Samsung galaxy j3 2016 a mám rozbité sklo, fungoval ale rychle se vybijel. Ale včera mi spadl a to sklo se hodně rozbilo a nejde zapnout. Myslíte že kdybych nechala vyměnit sklo že by fungoval? Nebo je problém v mobilu? Kolik zhruba by stála oprava?

Reakce:
sirikit
Vesmírná mluvilka 30656 příspěvků 02.07.19 19:44

@Elenhorkova Já mám J5 2016, před půl rokem mi taky křápl 8o :,(, mrtev na místě.
V podstatě jsem si ke svému dvornímu dodavateli technologií šla najisto pro novej, mrtvolu jsem nesla sebou, aby mi z ní přendal SIMku - a on na to mrknul, povídal, že je to display a protože náhradní díly mívá, zhruba za hoďku mi ho vyměnil. Mobil šlape jako zamlada. :dance: :dance:
Operace včetně nalepení ochranného skla na nový display stála 1900,–, takže buď nějak takhle, nebo klinická smrt a novej. :nevim:

Elenhorkova
Povídálka 21 příspěvků 02.07.19 19:55

@sirikit díky za radu. Asi si ho nechám opravit. Novéj si kupovat nechci :mavam:

sirikit
Vesmírná mluvilka 30656 příspěvků 02.07.19 20:29
@Elenhorkova píše:
@sirikit díky za radu. Asi si ho nechám opravit. Novéj si kupovat nechci :mavam:

Zatím se polohlasem modli, ono se to klidně nemusí povést. :?
Ale obvykle povede - ten můj opravář říkal, že zhruba 90% těchhletěch křápanců odnese display a na Samsungy mívají náhradní díly v pohodě.
Držím palce. :kytka:

lucynka25
Echt Kelišová 9861 příspěvků 03.07.19 07:31

@Elenhorkova nejlepší máš, když se zeptáš v nějaké dobré opravně, ty by měli vědět hned ;)
U mě je to horší, mě děti loni utopili v bazénu telefon za 10.tis, manžel pro něj skočil, ale byl až u dna :roll: dodnes se nezapl, samozřejmě jsem zjišťovala opravu atd a bylo mi řečeno, že to opravit můžou zkusit, ale nezaručují, že to bude ok a bude to stát okolo 3.-4.tis :zed:
Tak jsem si ho koupila znovu a pořád zvažuji, zda ten první opravit, či ne.. :nevim:
Ale jelikož tvůj telefon stojí okolo 3.tis, asi bych moc do opravy nevrážela :nevim:

Váš příspěvek
Reklama