Nejde mi zveřejnit inzerát na Fcb Marketplace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elenloth
Závislačka 4122 příspěvků 6 inzerátů 29.03.19 10:52
Nejde mi zveřejnit inzerát na Fcb Marketplace

Už si připadám jako tele, ale ani na googlu jsem žádnou radu nenašla, třeba bude někdo vědět tady. Nedaří se mi zveřejnit žádný inzerát na Facebooku Marketplace. Vždy mi to napíše, že je něco v nepořádku, že inzerát nebyl schválen, protože neodpovídá jejich pravidlům prodeje. Pokud nesouhlasím, mám vyplnit nějaký formulář, kde je prakticky jen fotka z toho inzerátu. Ani nevím, co bych tam měla napsat, není tam žádné políčko na vysvětlení, tak zaškrtnu ten inzerát, kterého se to týká (= všechny), kliknu odeslat a nikdy se nic neděje. Napíšou, že se na to do 48h podívají, ale evidentně ne.
Snažila jsem se prodat dětskou ohrádku, odsávačku a boty. Ani jedno z toho neprošlo.
Nemáte někdo tip, co s tím, kromě toho, že se na to mám vykašlat?

EDIT: No tak to je konec, asi to nějak propojili s prodejními příspěvky ve skupinách, takže teď nemůžu ani zveřejnit inzerát ve skupině, což doteď fungovalo. :zed: :zed: :zed: :zed:

Reakce:
Mollify83
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 29.03.19 11:38

S Marketplace neuděláš nic, nereagují a nic neřeší, taky se mi to stalo. Jedinou šancí je jiná fotka a jinak formulovat. Vynechat názvy, značky. Ale u skupin je to divný, propojené to není, tam se obrat na adminy skupiny.

Maminanamatersky
Kecalka 440 příspěvků 29.03.19 13:58

Jo me se to taky stava… A to nic z jejich zakazaneho seznamu neprodavam :roll: Pouze bezne detske veci, nabytek nebo treba potreby do domácnosti :pocitac: Tak se na to vetsinou vykaslu :roll:

Elenloth
Závislačka 4122 příspěvků 6 inzerátů 29.03.19 15:09

@Mollify83 Tyjo, jak mám jinak formulovat „dětská ohrádka“. :mrgreen:
Je mi ale divné, že se mi to stane pokaždé, ať tam dám, co tam dám. Chápu značky, ale ohrádek je tam mraky, odsávačky taky, bot jakbysmet a mně to prostě zamítlo cokoli, co tam dám, ať už je to jakékoli, i když to přepíšu.
No s tou skupinou mě to zarazilo, ale normálně mám na zdi skupiny ten inzerát a nad ním červený rámeček Zamítnuto s podobným textem jako na marketplace o porušení pravidel. Nikdy dřív se mi to nestalo, budu kontaktovat admina.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 29.03.19 16:22

@Elenloth je to na palici :lol: každopádně ve skupině ti alespoň admin řekne co se děje, na Marketplace se nic nedozvíš což je pěkně k ničemu :think:

lucynka25
Echt Kelišová 9232 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 06:18

@Elenloth mě se to taky občas stane, tak dát k té jejich kontrole a většinou to vezmou,ale ted jem chtěla inzerovat odsávačku od Aventu a vkládala to tam s různymi fotkami, popisem, bez popisu..a prostě to nezvalo taky :zed:
Nakonec jsem jí prodala na sbazaru :mrgreen: ale nevim, co to bylo :roll:

Elenloth
Závislačka 4122 příspěvků 6 inzerátů 01.04.19 09:20

@lucynka25 Evidentně odsávačka je na Marketplace zakázané zboží. :mrgreen: Zkoušela jsem kontrolu, ale neprošla ani po kontrole, zkoušela jsem zadat ten inzerát znovu, jinou fotku, nikde nezmínit značku atd. ale neprošla ani tak. :nevim:

lucynka25
Echt Kelišová 9232 příspěvků 1 inzerát 01.04.19 09:37

@Elenloth asi jo :mrgreen: :roll:

Váš příspěvek
Reklama