Nejde mi zvuk na monitoru.. SOS

13496
25.1.10 14:21

Nejde mi zvuk na monitoru..SOS pomooooc

Ahoj
mam problemek…krome notasu mam take normalni pc a ted jsem ho po nejake dobe zprovoznila a na monitoru mi proste nefunguje zvuk..Drive fungoval,nic se s PC nedelalo,na monitoru mam nastaveny zuk ON,na plose hlasitost take na maximum tak uz nevim kde dal hledat..
Poradte prosim.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9048
25.1.10 14:29

Zkus nastavení- ovládací panely-zvuk…nevím, zda to pomůže, ale mě se to stalo také a měla jsem právě ten zvuk v těch ovládacích panelech špatně nastavený :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
25.1.10 14:35

no to uz mam vsechno sand 100× projete a furt nic :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
25.1.10 14:38

Určitě to je nesmysl, ale radši to napíšu…byla jsem jednou ve stejné situaci a v monioru jsem měla nechaná píchnutá sluchátka.Ale to asi nehrozí, když jsi to zapla po dlouhé době… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
25.1.10 14:40

neeeee tak slepa zase nejsem..zrak mi slouzi zatim jeste dobre. :wink:
Sakra ja nevim co to muze byt..jsem vsechno projela uz tolikrat a furt nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
25.1.10 14:40

No mě napadlo jestli jsou to repráky zvlášť tak by mohl být vypadený kabel nebo zástrčka ze zásuvky,ale jestli je to v kopě, tak teda nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
25.1.10 14:41

no jsou to repraky ktere jsou primo v monitoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
25.1.10 14:43

A starý dobrý RESET?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3338
25.1.10 14:48

Jestli si někdy měla v bedně sluchátka tak to opravdu může být tím. Stačí, když si je vyndala až po vypnutí počítače a pak při dalším zapnutí zvuk jít nemusí. Stačí je tam jen zapíchnout a vyndat, pak už jde zvuk normálně. Občas se mi to na počítači stává. Takhle jsme plašili po návratu z dovolené po 3 týdnech. Třeba to pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
25.1.10 14:54

tak sluchatka jsem zkusila dat(i kdyz jsem je tam nikdy nemela) a nehralo to ani s nema ani bez nich..

ted asi budu uplne blba ale reset mam janine udelat jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26892
25.1.10 15:39

Mě se takhle jednou pokazil zvuk na NB a bylo to špatnou aktualizací co se stáhla ke zvukový kartě. Ale měla jsem s tím sama co dělat a kde jsem všude klikala už si nepamatuju:-( Tak jestli se trochu víc orientuješ než já, tak se zkus podívat tímhle směrem. Taky se všechno tvářilo, že je zapnutý, jenom prostě ten zvuk nebyl vůbec slyšet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
25.1.10 15:51
Taminka píše:
ted asi budu uplne blba ale reset mam janine udelat jak?

Buď jemně, tj. vypnout komplet PC, chvíli počkat a pak zapnout a nebo rovnou zresetovat PC, tj. ve volbách „VYPNOUT POČÍTAČ“ zaškrtneš RESTARTOVAT. Brutálové to dělají trojšmakem CTRL+ALT+DELETE souběžně :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
25.1.10 15:55
janine24 píše:
Brutálové to dělají trojšmakem CTRL+ALT+DELETE souběžně :pankac:

2X :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
25.1.10 16:11

aha tak pc bylo vypnuti jiz mockrat,on ten zvuk mi nejede uz asi tyden co pc pouzivam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7866
25.1.10 16:19

nemáš v háji zvukovou kartu? podle mě to na ní vypadá. bude asi třeba koupit novou :wink:
A nebo jestli někdo neodinstaloval ovladač k ní, jako se to podařilo nedavno mě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama