Nejde nám otěhotnět - kdy jste se zmínili Mudr?

Anonymní
15.9.20 07:37

Nejde nám otěhotnět - kdy jste se zmínili Mudr?

Ahoj holky,
už 9 měsíců se pokoušíme o první miminko, bohužel bez úspěchu.
Zajímalo by mě, jak dlouho jste se snažili sami a po jaké době jste se zmínili třeba na gynekologii, že vám to prostě nejde? Bojím se, aby mě doktorka neodbila s tím, že se snažíme třeba ještě moc krátkou dobu…
Předem vám moc děkuji a přeji hezký den. :* ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
635
15.9.20 07:38

Po roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4808
15.9.20 07:39

Udává se nejdříve po roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17035
15.9.20 07:49

Moje lékařka to věděla od začátku, řešit to začala po roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
15.9.20 07:50

Já asi po roce a půl :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12669
15.9.20 07:54

Obecne po roce, pokud ti je pres 30 tak treba I driv. Muj doktor aspon nabizel, at se po 30 stavim klidne po pul roce, kdyby to neslo. Nicmene snazit se rok je v norme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16785
15.9.20 08:15

Mně tenkrát říkala po roce. Měříš si BT? Děláš ovulační testy?? Bylo by fajn mít aspoň trochu představu, než tam půjdeš. Držím palce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
15.9.20 08:32

Ono záleží jestli se snažíte a nebo „snažíte“. My se „snažili“ tak, že jsme se prostě přestali chránit a čekali kdy to vyjde.
Ale opravdové snažení je o něčem jiném: Je třeba zjistit, kdy máš ovulaci - alespoň přibližně, a v tu dobu mít sex ob den třeba. Tohle ti řekne i doktor. Pokud netušíš kdy ovuluješ, tak se třeba domluvit s doktorem, že ti vypomůže s UZ. Nakup ovulační testy a zkoušej. No a když to ani při tomhle snažení nepůjde, tak bych to řešila s doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1732
29.9.20 22:35

Po dvou letech, rok bez ochrany a rok sledování ovulace atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
30.9.20 00:53

Ahojky, mě je teď 30 a je to 14 měsíců co to nešlo. Začala jsem to řešit přesnepo roce nechráněno sexu. Šla jsem ihned Pronatal Praha, kde se o mě postarali, ohlidali ovulaci na UTZ a navrhli IUI, první pokus nás čeká teď v říjnu, tak snad, ale myslim si, že pokud máte pravidelný styk, tak bych tomu dala rok, jak píšeš je to 2 roky, to je na čase.. Držím palce na // :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama