Nejde někdo na laparoskopii na gynekologii do Karviné?

26.5.21 11:45

Nejde někdo na laparoskopii na gynekologii do karvine

Zdravím chtěla sem se zeptat zda nejde někdo v nedohlednu na diagnostickou laparoskopii do Karviné na gynekologii. dekuji hezky den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6
27.5.21 09:15

@Snazilka93 ahoj, já to teda nemám před sebou, ale 5 týdnů po. Copak tě zajímá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.21 10:23

Je jak to probíhalo já se strašné bojím mnela sem jít na to už před dvěmi lety ale zrušila sem to že strachu ale teď na to chci jít ale bojím se. snazime se o druhé Mimi už 5let aporad nic 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.5.21 11:06

@Snazilka93 já byla na odebrání vejcovodů (sterilizaci).
Musela jsem si teda oběhnout předoperační vyšetření (krev, moč, EKG a interní)
Den předem jsem si dala lehčí večeři a nástup v den zákroku v 7 hodin.
Přijdeš do ambulance, vyšetří té a pak tě pošlou do šatny a na oddělení.
Tam jsem byla okolí půl 9, napichli mi žílu, dostala jsem oblbováka a čekala až mě odvezou na sál. Na sále jsem byla 9:45 a asi za hodinu už jsem ležela na dospavaku. Tam jsi 2 hodiny a pak tě dají na pokoj. Celé odpoledne jsem pospávala, večer jsem vstala z postele a sestřička mi vytáhla cévku (cévkování až v narkóze). Druhý den po utz jsem jela kolem 10 domů.
Já jsem byla na prášky asi týden. Člověk se přece jen bojí, co kdyby náhodou. Mám dvě děti, tak to bylo něco :roll: ale je třeba si uvědomit, že pro ně, je to rutinní zákrok :nevim: jen my se bojíme. Sestra na sále mi řekla, že kdybych se nebála, tak nejsem normální :D
Jinak bolest asi 4 dny, ale to byl zbytek plynu a bolely mě teda ramena a pod žebrama. Pomalu to odezní, pomáhá chodit. A jizvy 3, malinké, jedna v pupku a dvě na podbřišku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.21 11:12

Jejda a proč cevkuji já byla na žlučník před 8lety po porodu a cévku sem neměla byla si v Karviné jo.kdo té operoval jesi semuzu zeotat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.5.21 11:15

Těžko říct, asi jak je kdo zvyklý. Známá byla na tom stejném a necevkovali ji. Ale to je pohoda. Možná jsem i byla radši, nevím, jak bych si došla na WC. Byla jsem dost slabá a ještě večer se mi motala hlava. A byla jsem dost žíznivý, tak jsem dost pila.
Byla jsem v Karviné a operoval mě doktor Newroz Hasan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.21 11:19

Aha no uvidíme jaké to bude já mám lipku a to čekání je hrozný mám jít až za 2tydny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.5.21 11:41

Jsou to nervy, ale neboj, bude to v pohodě. Držím palce 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.21 11:43

Děkuji :)

• Citovat