Nejde vytáhnout steh po císaři

254
5.1.21 08:03

Nejde vytáhnout steh po cisari

Ahojte holky, není tady někdo kdo teď rozdíl císařem v Ivančicích. Jde mi o to že jsem tři týdny po sekci a steh mě nejde za boha vytáhnout. U doktorky jsem byla desátý den jak jsem měla ustrihla uzlík z jedné strany a z druhé zkusila vytáhnout ale nešlo to tak mě řekla že to mám zkusit popotahovat doma a když to max do 3 týdnu nevytahnu tak dojet. Jenže když za to tahám tak to od začátku fakt dost bolí u toho konce a co vytáhnu zase zajede zpátky téměř okamžitě. Když mě pouštěli z nemocnice tak řekli že mám dojít jen na ustrihnuti těch konců o cupovani stehů ven nepadlo ani slovo a gyndarka řekla že se to má vytáhnout tak jsu z toho magor ale Teda nevím vůbec co stim nemám moc dobrý vzpomínky na cs nejsem žádnéj cita ale toto byl vážně masakr tak při pomyšlení že mě na to bude někdo sahat natož z jizvy něco cupovat přes bolest ven mám úplnou paniku. Nemá někdo zkušenost jak se to řeší diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7016
5.1.21 08:29

Jak starou mas gyndarku? Vytahovat doma, co ji neslo? 8o

Nejsou to nahodou samovstrebavaci stehy a nedelas blbost? To se fakt vytahovat nema! Ja rodila 2,5 roku zpet a mela samovstrebavaci - ne teda Ivancice. Ale dle me to dava vetsina nemocnic uz snad.

Treba se nekdo ozve. Pripadne bych tam zavolala a optala se, lepsi nez se snazit vytahovat neco, co nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
5.1.21 08:36

Mne se udelal v jizve absces a bez jakehokoliv umrtveni mi tam doktorka do hloubky strkala kovovou tyckou drén a pak jeste vymackavala z hloubky ten hnis. Doktorka mne na silenou bolest upozornila dopredu a rekla, at se neceho chytim a zadrzom dech. Drzela jsem se lehatka a malem jsem bolestí omdlela. Ten steh zvládneš, to by mela byt vteřinka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
5.1.21 08:37

@Kukacka123 no dost starou, do teď jsem sní byla spokojená ale taky se mi to nezdá. Jako kousek couha za kteréj se to dá tahat ale ten uzlík co tam byl upadl už dávno, vypadá to jako tlustší nit. No nešlo ji to s ty jedné strany za ten uzlík vytáhnou prý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
5.1.21 08:38

@sediza on tam ale drží když za něj tahám tak je to šílená bolest a cítím jak ta kůže na kousků jde i stim hlavně mě udivuje že v nemocnici řekli ustrihnout konce a ta to chce řvát ven

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7016
5.1.21 08:40
@Papaja 67 píše:
@Kukacka123 no dost starou, do teď jsem sní byla spokojená ale taky se mi to nezdá. Jako kousek couha za kteréj se to dá tahat ale ten uzlík co tam byl upadl už dávno, vypadá to jako tlustší nit. No nešlo ji to s ty jedné strany za ten uzlík vytáhnou prý

Je to divny :think: V te propousteci zprave neco nemas? Asi bych zkusila zavolat do te porodnice, at si zbytecne neudelas nejake komplikace. Mne tedy v porodnici primo rekli, ze je to samovstrebatelna nit, taky byla videt dlouho. Pak jen ustrihli pred propustenim uzliky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
5.1.21 08:40
@Papaja 67 píše:
@sediza on tam ale drží když za něj tahám tak je to šílená bolest a cítím jak ta kůže na kousků jde i stim hlavně mě udivuje že v nemocnici řekli ustrihnout konce a ta to chce řvát ven

Ja jsem ted manzelovi vytahavala stehy taky po operaci a nemel vstrebavaci. Musely se ustrihnout uzlíky a pak vyndat ty jednotlivé části..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7016
5.1.21 08:41
@Papaja 67 píše:
@sediza on tam ale drží když za něj tahám tak je to šílená bolest a cítím jak ta kůže na kousků jde i stim hlavně mě udivuje že v nemocnici řekli ustrihnout konce a ta to chce řvát ven

Pokud rekli, ustrihnout konce, jsem fakt presvedcena o tom, ze je to samovstrebatelna nit. Zlus tam fakt zavolat, oni ti hlavu neutrhnou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
5.1.21 08:43

@Kukacka123 proposusteci zprávu jsem ji právě dala jak jsem u ní byla ten desátý den takže zte nic nevyctu už. No asi tam budu muset zavolat nebo já fakt nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
5.1.21 08:44

@sediza to by ale přece řekli že se má vytáhnout celá ta nit už v nemocnici když mě pouštěli nebo ne, protože o tom nepadla ani zmínka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
5.1.21 08:48
@Papaja 67 píše:
@sediza to by ale přece řekli že se má vytáhnout celá ta nit už v nemocnici když mě pouštěli nebo ne, protože o tom nepadla ani zmínka

Já treba po cisari nemela samovstřebávací. Kde vás operovali? Zavolala bych si do nemocnice…nebo si tam zajela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
5.1.21 08:53

@sediza v Ivančicich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
5.1.21 09:47

Holky všem děkuji za reakce a kdyby náhodou někdo měl stejný problém tak v Ivancich šíji pouze vstrebatelnym materiálem takže jen ustrihnout uzliky a nechat být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat