Nejdou mi kontakty z mobilu- aplikace WhatsApp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mixit24
Stálice 51 příspěvků 30.01.17 14:27
Nejdou mi kontakty z mobilu- aplikace whatssapp

Holky, stáhla jsem si aplikaci whatssapp a nemám tam žádný kontakty..i u lidí které vím že ji mají.. Co s tím?

Reakce:

xammy
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 30.01.17 14:38

Ja mam v hlavicce Whatsapp polozky „hovory“, „chaty“ a „kontakty“. Pod kontakty je celej muj telefonni seznam. Je to rozdeleno na ty co aplikaci maji, i ty co nemaji, u tech je polozka „pozvat“.

alimdar
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 30.01.17 14:39

@mixit24 zkus to stahnout znovu, mě se natahly automaticky. A ted jsem ho stahovala mamce a taky hned

mixit24
Stálice 51 příspěvků 30.01.17 14:42
@alimdar píše:
@mixit24 zkus to stahnout znovu, mě se natahly automaticky. A ted jsem ho stahovala mamce a taky hned

Zkoušela jsem ale nic :zed:

mixit24
Stálice 51 příspěvků 30.01.17 14:45
@xammy píše:
Ja mam v hlavicce Whatsapp polozky „hovory“, „chaty“ a „kontakty“. Pod kontakty je celej muj telefonni seznam. Je to rozdeleno na ty co aplikaci maji, i ty co nemaji, u tech je polozka „pozvat“.

To vím že to tak je.. Ale mě se tam nic neukazuje :nevim::,(

xammy
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 30.01.17 14:49

@mixit24 a v nastaveni - kontakty - zobrazit vsechny?

alimdar
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 30.01.17 15:47

@mixit24 restart?

ředkev
Povídálka 34 příspěvků 21.07.17 21:51

Salorka
Závislačka 4232 příspěvků 4 inzeráty 04.06.18 09:20

Dobré dopoledne.

Používám WA dlouho, ale od včera mi vůbec neoznamuje příchozí zprávy. Jen když do toho vlezu, tak zapípá a ukáže. Nevíte, co s tím?

pikola
Neúnavná pisatelka 19290 příspěvků 04.06.18 09:31

@Salorka No na to si počkám, mám stejný problém už pár měsíců.

Salorka
Závislačka 4232 příspěvků 4 inzeráty 04.06.18 09:37

@pikola Bezva, tak aspoň nejsem sama.
Do včera ok, a to nebyla ani žádná aktualizace, je to prostě přestalo oznamovat… :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >