Nejdou mi kontakty z mobilu- aplikace WhatsApp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mixit24
Stálice 51 příspěvků 30.01.17 14:27
Nejdou mi kontakty z mobilu- aplikace whatssapp

Holky, stáhla jsem si aplikaci whatssapp a nemám tam žádný kontakty..i u lidí které vím že ji mají.. Co s tím?

Reakce:
xammy
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 30.01.17 14:38

Ja mam v hlavicce Whatsapp polozky „hovory“, „chaty“ a „kontakty“. Pod kontakty je celej muj telefonni seznam. Je to rozdeleno na ty co aplikaci maji, i ty co nemaji, u tech je polozka „pozvat“.

alimdar
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 30.01.17 14:39

@mixit24 zkus to stahnout znovu, mě se natahly automaticky. A ted jsem ho stahovala mamce a taky hned

mixit24
Stálice 51 příspěvků 30.01.17 14:42
@alimdar píše:
@mixit24 zkus to stahnout znovu, mě se natahly automaticky. A ted jsem ho stahovala mamce a taky hned

Zkoušela jsem ale nic :zed:

mixit24
Stálice 51 příspěvků 30.01.17 14:45
@xammy píše:
Ja mam v hlavicce Whatsapp polozky „hovory“, „chaty“ a „kontakty“. Pod kontakty je celej muj telefonni seznam. Je to rozdeleno na ty co aplikaci maji, i ty co nemaji, u tech je polozka „pozvat“.

To vím že to tak je.. Ale mě se tam nic neukazuje :nevim::,(

xammy
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 30.01.17 14:49

@mixit24 a v nastaveni - kontakty - zobrazit vsechny?

alimdar
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 30.01.17 15:47

@mixit24 restart?

ředkev
Povídálka 35 příspěvků 21.07.17 21:51

Salorka
Závislačka 4312 příspěvků 04.06.18 09:20

Dobré dopoledne.

Používám WA dlouho, ale od včera mi vůbec neoznamuje příchozí zprávy. Jen když do toho vlezu, tak zapípá a ukáže. Nevíte, co s tím?

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19852 příspěvků 04.06.18 09:31

@Salorka No na to si počkám, mám stejný problém už pár měsíců.

Salorka
Závislačka 4312 příspěvků 04.06.18 09:37

@pikola Bezva, tak aspoň nejsem sama.
Do včera ok, a to nebyla ani žádná aktualizace, je to prostě přestalo oznamovat… :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >