Nejdou mi vybrat peníze ani se podívat na zůstatek účtu

49
9.2.20 18:58

Nejdou mi vybrat peníze ani se podívat na zůstatek účtu

Zdravím, už déle než týden mi nejdou vybrat peníze z bankomatu, píše mi to že na účtu není dostatek peněz, ale já vím že tam peníze mám a limit jsem nepřekročila, naposledy jsem vybírala před 14 dny. Nemůžu se ani podívat na zůstatek účtu, když si necham vytisknout lístek tak se mi tam nic nezobrazí. Jedná se o komerční banku a zkoušela jsem to u více bankomatu. Nejbližší pobočku banky mám 30km daleko a tam se dostanu až ve středu, tak bych ráda aspoň zhruba vedela čím to může být :think: stalo se vám to někomu? V kb má účet i moje dcera a spravovat ho můžu já, ale teď před 14 dny mi přišel dopis ze jí ho chtějí zrušit pro nedodání nějakých informací, může to být změna trvalého bydliště? Stěhovaly jsme se před mesicem, může tohle být kvůli tomu? Ale tento dopis přišel pouze dceři na její jméno a psalo se tam jen o jejím účtu, když by to přišlo i mně tak bych to pochopila že mi nejde vybírat, ale mně nic nepřišlo, ani e-mail, tak si nejsem jistá jestli to s tím může souviset. Tohle zjistím až ve středu v bance ale do té doby by mě alespoň zajímalo jestli se vám to nekomu stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5740
9.2.20 18:59

Co ti řekli na zákaznické lince? Je to fakt zvláštní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16269
9.2.20 19:01

Internetové bankovnictví nemáš? Jde o účet tvůj nebo dcery nějak jsem se v tom ztratila s tím dopisem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8052
9.2.20 19:02

@Ariane Zkus to zítra ráno, taky se mi to občas stane, když v týdnu víc platím a ještě vybírám, limit mám dostatečně vysoký a stejně :nevim: V pondělí už je to ale vždy ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4322

Internetové bankovnictví nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2326

Mi se to nikdy nestalo, nezablokovali ti ho kvuli nejakeho dluhu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 19:04

Exekuce? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
9.2.20 19:08

Napada me exekuce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11237
9.2.20 19:09

Zavolej tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 19:11

Nemyslím si, ze by to bylo zmenou trvalyho bydliště.. Ja jsem měnila bydliště asi rok zpět a v bance jsem to ještě nezměnila :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
2326
9.2.20 19:12
@Anonymní píše:
Nemyslím si, ze by to bylo zmenou trvalyho bydliště.. Ja jsem měnila bydliště asi rok zpět a v bance jsem to ještě nezměnila :oops:

Zajdi tam, mas novy OP musi se to aktualizovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4219
9.2.20 19:26

Něco podobného se mi stalo v poštovní spořitelně, prý mi došla platnost staré karty a novou ještě neposlali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17983
9.2.20 19:28

A proč si tam nezavoláš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
9.2.20 19:41
@ka2ka píše:
A proč si tam nezavoláš?

Protože je pro život nepoužitelná. Radši se bude ptát na internetu než tam zavolat a během minuty věděla na čem je :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4219
9.2.20 19:43
@ka2ka píše:
A proč si tam nezavoláš?

Nemá cenu volat, byla jsem tam osobně a jeden měsíc budu bez karty. Naštěstí mám plán B, tajně ukryté peníze o kterých nikdo neví. Nepovím kolik činí ta tajná částka, ale kdyby padla banka, zaručí mi to nějaký měsíc přežívání. Tohle doporučil ekonom Staněk. Prý nedávejte všechny peníze bance, mějte doma tajný úkryt. Ale pššššt! Nikomu ani muk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama