Nejdou vložit fotky do bazaru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavla3333
Povídálka 21 příspěvků 06.02.19 18:59
Nejdou vlozit fotky do bazaru

Ahoj. Prosim chci dat inzerat a nejdou mi vlozit fotky. Nevíte nekdo co s tim?

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33919 příspěvků 1 inzerát 06.02.19 19:09

@Káťa19 by mohla vědět. Edit. - zkus vložit celý inzerát znovu, já jsem teď cvičně vložila fotku do bazaru a vše bylo v pořádku.

janik81
Kecalka 359 příspěvků 16 inzerátů 06.02.19 19:16

@Pavla3333
Mně to taky nejde, už minimálně 3 týdny… zkoušela jsem se odhlásit, zadat znovu a nic :zed:

Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8987 příspěvků 18 inzerátů 06.02.19 20:02

@Pavla3333 Jsi na mobilu nebo pc? Vim, ze to na mobilu obcas nekomu blbne… Zkus znovu a kdyztak oznac admin, oni na to mrknou. Me to jde :nevim:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11623 příspěvků 06.02.19 20:56

@Pavla3333
Dobrý večer,

zaznamenali jsme, že se s vkládáním fotek vyskytl problém na některých zařízeních, u kterých byl aktualizován prohlížeč.

Doporučuji vyzkoušet nainstalovat si nějaký jiný, mělo by to pomoci :)

Další informace najdete v obdobné diskuzi.

Hodně štěstí :kytka:
Lucka

Pavla3333
Povídálka 21 příspěvků 07.02.19 01:10

@Tiger-lily zkousela sem uz stokrat :pocitac:

Pavla3333
Povídálka 21 příspěvků 07.02.19 01:13

@janik81 me to taky nejde a jelikoz sem na tyto veci blbou tak s tim nic neudelam (myslim nejakou aktualizaci atd) :,( :nevim:

Pavla3333
Povídálka 21 příspěvků 07.02.19 01:15

@admin noo asi to nedam protoze nevim jaky a jak sem na tohle tupa… :( :D musel by mi nekdo rict hoodne podrobny navod :roll:

janik81
Kecalka 359 příspěvků 16 inzerátů 07.02.19 07:56
@Pavla3333 píše:
@janik81 me to taky nejde a jelikoz sem na tyto veci blbou tak s tim nic neudelam (myslim nejakou aktualizaci atd) :,( :nevim:

Nic si z toho nedělej, já hodinu hledala v mobilu, nic jsem stejně nenašla, žádnou aktualizaci, nic jsem v poslední době v mobilu nezměnila… jsem na to taky blb :lol:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11623 příspěvků 07.02.19 09:31

@Pavla3333 Dobrý den,

a v počítači/mobile žádný jiný prohlížeč nemáte? Pokud máte konkrétní fotografie, které Vám nejdou vložit do inzerátu, pošlete mi je v SZ nebo na info@emimino.cz spolu s odkazem na inzerát, do kterého nejdou vložit a já si to vyzkouším.

Josefina

Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8987 příspěvků 18 inzerátů 07.02.19 09:41

@admin ještě jsem se chtěla zeptat, zda je funkční aplikace bazárek? já musela přeinstalovat mobil a najednou jí nemůžu stáhnout, vůbec se mi neukáže jako dostupná :think:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11623 příspěvků 07.02.19 10:03

@Káťa19 Zdravím :mavam:

to je dobrá otázka. V aplikaci jsme dlouhodobě měli mnoho technických nedokonalostí, a tak jsme se rozhodli ji „nechat dožít“. Tudíž si ji bohužel už nově „stáhnout“ nejde :(. Doporučuji využít v mobilu podporovanou mobilní verzi v normálním prohlížeči.

Díky za pochopení, :kytka:

Josefina

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >