Nejdřív kritika, poté úplný převrat

Anonymní
23.6.20 17:43

Nejdřív kritika, poté úplný převrat

Ahoj. Já už tomu prostě nerozumím. Nejdřív přítel zkritizoval jeden film, jak je to takové a makové a jak se na to může někdo dívat. Tak jsem na ten film šla s kamarádkama do kina a když jsem se vrátila, tak byl neskutečně naštvaný, že jsem nešla s ním. Když jsem tam tak chtěla jít, že jsem se ho ani nezeptala. Upřímně mě to ani nenapadlo a nevím, proč bych měla mít chuť tam jít s někým, kdo měl na to neskutečné řeči. Když jsem chtěla, aby přítel ochutnal sushi (nikdy ho neměl), tak jsme šli do restaurace a poté se tvářil tak všelijak a že je to studený jídlo, což moc nemusí a že tamto mu nechutnalo a chutnalo mi z toho snad jen dva druhy atd. Tak jsem včera vzala mámu na sushi a opět to samé, že jsem nevzala jeho, že by si to taky rád dal atd. Předtím se ale tvářil, že už to nikdy zkoušet nechce. A to jsou takové příklady. Je toho víc. Něco zkritizuje a pak se diví, že jsem ho obešla. Když jsem mu to řekla, tak jen řekl, že sice na to řeči měl, ale klidně by do toho šel. Že až tak hrozné to není… Co si tím dokazuje? Opravdu to jeho chování nechápu. Dlouho byl v pohodě a teď je to zase jednou za druhým…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

875
23.6.20 17:50

Treba mu proste jen vadi, ze ses nezeptala…treba by rekl ne, ale proste chtel, abys ho nevynechala, ale muze to byt jakokoli, treba je jen blbec…tezko soudit…jen mi z toho neni jasny, proc on nerekl tobe uz prve, at s nim na ten film jdes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1434
23.6.20 17:51

Tak máš poučení pro příště.. Se ho zeptej, zda chce jít a podle toho se potom zařid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
543
23.6.20 17:54

Tohle by mě od něj taky štvalo, taky bych to nechápala. Asi má potřebu kontroly, má malý sebevědomí, a když to takhle (za mě oprávněně) vynecháš, tak žárlí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
23.6.20 18:35

A kdyby jsi ho vzala na film a na sushi, co by to znamenalo v realu? On by si to platitl nebo jak by to bylo financne? Neni mu nahodou lito penez za to, ale pak zarli, ze jdes stejne a s nekym jinym?
A tohle se stava obcas a nebo, kdyz mas nejaky nazor ty, tak je on musi mit vzdycky protichudny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
23.6.20 19:05

Pokud tam nebereš jiného chlapa, tak co je na tom? Stejně potřebuješ potkávat i jiné lidi, než jeho a s ním lze podniknout něco jiného, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3817
23.6.20 22:25

No asi se s ním musíš naučit komunikovat a ne si domýšlet z nějakých poznámek a toho jak se tváří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3195
23.6.20 23:16

Neudělála jsi nic špatného. S věčnou rypnou by na zábavu nešel asi nikdo… :pankac: spíše bych se zabývala otázkou, jestli tohle bude základ pro rodinnou budoucnost… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7426
24.6.20 09:02

Na mě působí jako ten zvláštní typ, co chce být přemlouvany, aby se cítil chtěný, a taky jako věčný kritik. Tj štve ho, žes ho zdlouhavě neprosila, aby šel na film, co nechce vidět, zatímco on by dostal další příležitost film kritizovat. Neustoupila bych, pokud je třeba to sushi pro něj hnus, je snad logické, že ho tam nebudeš brát, abys koukala na jeho otrávený obličej. Popravdě bych si na tuhle povahovou vadu dávala velký pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama