Místo orgasmu dostávám nepříjemnou křeč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 16:57
Nejdriv prijemne,pak misto orgasmu neprijemna krec.

Ahoj, zajimalo by me, jestli proziva nekdo neco podobneho. Je mi 32. S orgasmem bojuju od pocatku sexualniho zivota. S partnerem se sem tam zadari i kdyz si stale myslim, ze to neni orgasmus, ze je to jen takovy „predskokan“ :nevim: :lol: :lol: a dal uz to pak nepokracuje, sama se sebou me to neuspokojuje vubec. Pri drazdeni klitorisu citim projemne pocity, a pak kdyz uz to vypada ze uz to prijde, dostanu se VZDYCKY do neprijemnych kreci, hodne neprijemnych a musim prestat. Nevim jak to popsat. Zna to nekdo? :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 17:06

Jeden čas jsem to měla, předtím bez problémů. Trvalo to několik měsíců a myslím, že to mělo souvislost se stresem. Naštěstí se to pak srovnalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 17:21

ani s Womanizerem ti to nejde? Já se přiznám, že se udělám i rukou, ale s tímhle je to rychlejší a zaručený pokaždý :D

tininas
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 17.01.19 17:30
@Anonymní píše:
Ahoj, zajimalo by me, jestli proziva nekdo neco podobneho. Je mi 32. S orgasmem bojuju od pocatku sexualniho zivota. S partnerem se sem tam zadari i kdyz si stale myslim, ze to neni orgasmus, ze je to jen takovy „predskokan“ :nevim: :lol: :lol: a dal uz to pak nepokracuje, sama se sebou me to neuspokojuje vubec. Pri drazdeni klitorisu citim projemne pocity, a pak kdyz uz to vypada ze uz to prijde, dostanu se VZDYCKY do neprijemnych kreci, hodne neprijemnych a musim prestat. Nevim jak to popsat. Zna to nekdo? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 17:51

Mám úplně ten samý problém! A stres nemám, alespoň o tom teda nevím :) Snad přijde někdo s nějakou radou!

bibianka
Kelišová 6070 příspěvků 17.01.19 18:05
@Anonymní píše:
ani s Womanizerem ti to nejde? Já se přiznám, že se udělám i rukou, ale s tímhle je to rychlejší a zaručený pokaždý

Příspěvek upraven 17.01.19 v 18:11

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 18:09
@Anonymní píše:
ani s Womanizerem ti to nejde? Já se přiznám, že se udělám i rukou, ale s tímhle je to rychlejší a zaručený pokaždý :D

Prave ze jsem si poridila ohromne pochvalovany satisfyer, ze by to mohlo pomoci a uplne stejny problem :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 19:03

Me se tohle delo pred par lety. Pred tim to bylo v pohode a po tom nastesti taky. Stavalo se mi to i normalne pri sexu, vzdycky na me prisly krece, ktere mi zkroutily ruce i oblicej..tehdy jsem nacitala ze by to mohla byt hyperventilacni tetanie, na kterou pomaha horcik. Pila jsem pak magnesie ve velkym a uz se mi to nedelo. Uprimne nevim jestli to bylo tim, protoze ted uz ty problemy nemam a magnesie piji jen obcas. Nicmene tim, ze to zkusis asi nic neztratis;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 19:06

No a pokud ti nejde dosahnout orgasmu tak zkus pouzit sprchu. Odmontuj si hadici a pouzij ten proud, jestli nempomuze tohle tak uz nic :-D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 20:14

Taky doufam,ze nekdo poradi. Mam stejny problem a to mi je uz 38 a mam dve deti. Mam i satisfyer a s nim se to deje taky.Takze nemam moc chut to porad zkouset a zkouset… Sprcha to same.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 20:16
@Anonymní píše:
Taky doufam,ze nekdo poradi. Mam stejny problem a to mi je uz 38 a mam dve deti. Mam i satisfyer a s nim se to deje taky.Takze nemam moc chut to porad zkouset a zkouset… Sprcha to same.

Mela si to tak vzdycky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 20:36
@Anonymní píše:
Mela si to tak vzdycky?

Ano, vzdycky

Jagwa
Kecalka 300 příspěvků 17.01.19 20:47

A kde máš ty křeče? :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 10:15
@Jagwa píše:
A kde máš ty křeče? :?

Dotaz byl asi na zakladatelku?
Ale za mne- nejsou to klasické bolestivé křeče, ale spíš takové napětí, vystřelující do končetin, až se to nedá vydržet… Neumím to popsat..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 09:28

Mivala sem to jeden cas,ze me orgasmus vylozebe bolel. Ale myslim si,ze to bylo kdyz sem byla tehotna a pak kdyz sem o to orisla. Asi tam nebylo neco v poradku a telo to davalo najevo uz takhle. Na tvem miste bych se poradila s lekarem,zda nemam nejaky zanet,cystu,te­hotenstvi atd…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >