Nejdříve zácpa, poté řídká stolice s bolestí břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 11:55
Nejdříve zácpa, poté řídká stolice s bolestí břicha

Dobrý den, mám již delší dobu problém. Ve 14 letech se mi objevily i týdenní zácpy, které doprovázeli velké bolesti, když už jsem na ten záchod šla, většinou v podbříšku a po vyprázdnění jsem na stejném místě cítila hroznou úlevu. Nejdříve mi to přišlo, jak kdybych měla stolici velmi tvrdou, něco jako takovou zátku. Poté jsem ze záchodu odešla a za půl hodiny jsem musela jít rychle na záchod, tentokrát ale s řidší stolicí, kdy mě hrozně bolelo v tom podbříšku. Při téhle bolesti mám někdy pocit jako bych chtěla umřít. Ono někdy je to všechno v klidu, můžu si jíst co chci a na záchod chodím pravidelně ale teď před nedávnem jsem měla velké stresy, kvůli závěrečným zkouškám, které dopadly dobře ale ze stresu jsem často měla průjem. Tak jestli to není tím, že se mi to střevo trochu zmátlo tímhle. Každopádně už mě to dlouho trápí a nevím co to je, je to dost nepříjemné. Můj obvodní doktor na mě už většinou nemá nervy, protože jsem tam kvůli tomu chodila každou chvíli. Ale říkal, že to mám možná psychického rázu. Psycholožka nepomohla.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Anorexie je zpět? Bučková zazářila na mole a hned byl oheň na střeše!

Modelka Eliška Bučková (29) se po letech vrátila na prkna, která znamenají... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >