Reklama

Nejdříve zácpa, poté řídká stolice s bolestí břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 11:55
Nejdříve zácpa, poté řídká stolice s bolestí břicha

Dobrý den, mám již delší dobu problém. Ve 14 letech se mi objevily i týdenní zácpy, které doprovázeli velké bolesti, když už jsem na ten záchod šla, většinou v podbříšku a po vyprázdnění jsem na stejném místě cítila hroznou úlevu. Nejdříve mi to přišlo, jak kdybych měla stolici velmi tvrdou, něco jako takovou zátku. Poté jsem ze záchodu odešla a za půl hodiny jsem musela jít rychle na záchod, tentokrát ale s řidší stolicí, kdy mě hrozně bolelo v tom podbříšku. Při téhle bolesti mám někdy pocit jako bych chtěla umřít. Ono někdy je to všechno v klidu, můžu si jíst co chci a na záchod chodím pravidelně ale teď před nedávnem jsem měla velké stresy, kvůli závěrečným zkouškám, které dopadly dobře ale ze stresu jsem často měla průjem. Tak jestli to není tím, že se mi to střevo trochu zmátlo tímhle. Každopádně už mě to dlouho trápí a nevím co to je, je to dost nepříjemné. Můj obvodní doktor na mě už většinou nemá nervy, protože jsem tam kvůli tomu chodila každou chvíli. Ale říkal, že to mám možná psychického rázu. Psycholožka nepomohla.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama