(Nejen Brno) - Bělení zubů - prosím o zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 14:11
(Nejen Brno) - Bělení zubů - prosím o zkušenosti

Ahoj :-)
Budu moc vděčná za rady a především za vaše osobní zkušenosti s bělením. Co vám pomohlo a do čeho byste již nešly? Mám problém i dohledat online skutečně důvěryhodné fotky před vs. po :/

Chystám se na bělení zubů. Chrup mám sanován, poslední návštěva hygienistky proběhla v dubnu.
Jaké bělení mám zvolit (u mé zubařky (nebrněnské)) mi bylo nabídnuto jen domácí bělení s nosiči (což je mi kvůli celému tomu otravnému procesu a nejistému výsledku dost nesympatické), a to za 5 tisíc Kč.

Na kolik vyjde tato procedura u hygienistky v Brně? Mám zvolit jinou - lepší - metodu?

Moc a moc děkuji! :-)

Reakce:
milktea
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 26.08.19 14:19

Ja belim nosici, mam je uz par let a staci mi jednou za dva roky koupit gel a dat na noc. Jsem s tim spokojena, vybelim, kdy chci a nemusim nikam chodit. Navic to vypada prirozene, ne ty snehove bile zuby jak z filmu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 14:22

Předpokládám, že sadu máš od zubařky? :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:49
@milktea píše:
Ja belim nosici, mam je uz par let a staci mi jednou za dva roky koupit gel a dat na noc. Jsem s tim spokojena, vybelim, kdy chci a nemusim nikam chodit. Navic to vypada prirozene, ne ty snehove bile zuby jak z filmu.

Predpokladam, ze jde o sadu od zubarky a nemam zkouset shanet sama nekoho mimo zubarky / hygienistky? :-)

milktea
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 26.08.19 17:45
@Anonymní píše:
Predpokladam, ze jde o sadu od zubarky a nemam zkouset shanet sama nekoho mimo zubarky / hygienistky? :-)

ano, od hygienistky, udela otisk primo na vase zuby, takze gel potom netece, kam nema… i tak se dostane slinama do pusy, ale kdyz to je na noc, clovek o tom nevi :)

edit: stalo me to asi 6000,– pred asi 6 lety, ale ty nosice jsou uz naporad

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 21:46

Děkuji! :-)

Ještě někdo s postřehy, prosím? :D

Váš příspěvek
Reklama