Reklama

Hluk z ulice - zvykli jste si? Brno Pisárky (nejen)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 22:46
(Nejen) Brno Pisárky - HLUK z ulice - zvykli jste si?

Dobrý den všem :)

Omlouvám se za 2. bydlící téma, ale vzhledem k absenci možnosti editovat název tématu nemám jak do toho starého přilákat uživatele, kteří mají k tomuto tématu co říci.

Již téměř 3. měsíc hledám pěkný byt k žití v Brně a stále se mi nedaří najít ten pravý (hlavně kvůli momentální velké vzdálenosti mezi stávajícím bydlištěm a Brnem). Je to už nesmírně vyčerpávající.

Dnes jsem se byla podívat na byt, jenž se nachází opravdu jen pár metrů od poměrně rušné ulice (ulice Veslařská + autobus hned před domem).
Obývák má okna rovnou do této ulice a hluk je v něm velký (i se zavřenýma plastovýma oknama) a ložnice je o něco lepší, ale stále (pro mě) velmi slyšitelná a okna má do pravého úhlu s těmi obývákovými.

Otázka zní - vzít tento byt a doufat, že si zvyknu, byť v minulém bytu jsem si na hnusnou dálnici nezvykla ani po 4 měsících anebo hledat dále?

Zažili jste někdy podobné bydlení? Zbožňuji klid, dobíjí mě a mám z toho velké obavy. Ale v Brně se mi nic klidného sehnat nedaří :/
Zároveň mě však ničí představa pokračujícího hledání. I proto, že jsem již 3 roky neměla dovolenou a dalším hledáním o ni opět přijdu :?

P. S. Kdyby někdo věděl o pěkném bytu k pronájmu v Brně od známých, budu moc ráda za info :-)

Krásný den všem

Reklama

Reakce:

veria
Generální žvanilka 23393 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 00:52

Nevím no, na Veslarske bych bydlet nechtěla, tam projedou denne tisíce aut. Jinak je to tam pěkný, ale těch aut… zkus hledat kousek dal v Jundrove, to je super klidná čtvrt. Tam možná budou byty k pronajmu jen v panelacich ale nejsou to klasicka sídliště a je tam klid.

Mari.G
Závislačka 4491 příspěvků 1 inzerát 09.08.18 01:41

Klid je v Jundrově, Bystrci, na Lesné. Záleží, jaké máte další nároky. Bydlíme v Bystrci ve slepé ulici, 800 metrů od přehrady a 800 metrů od Údolí oddechu s oborou. Svatý klid. Stěhujeme se do Bohunic, byť nakraj, ale k dálnici. Jsem z toho pološílená. Hluk mi tak nevadí, jako absence přírody. Pokud víte už teď, že si nezvyknete, nešla bych do toho.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15355 příspěvků 09.08.18 09:03

Bydlela jsem s rodici v malem meste 6tis obyvatel ale na hlavní ceste vedoucí do kroměříže. Denne auta, sanitky, nakladaci.. ale nikdy mi to nevadilo.
pak jsme se odstehovali do brna o bystrce. Je tu klid a ticho. Velmi rychle jsem si zvykla a u nasich me to dost vadi jak v noci tak pres den.

Veslarska je hodne rusna. Kousek Jundrov je mnohem lepsi. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 11:51

Moc děkuju za dosavadní příspěvky a těším se i na další :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >