Nejeví jakýkoliv zájem

Anonymní
10.10.20 13:16

nejeví jakýkoliv zájem

Dobrý den..
mám přítele a jelikož on bydlí v Německu a já v Česku a jelikož jsme spolu chtěli bydlet a nebylo by jinak možné, abychom spolu bydleli, přestěhovala jsem se k němu. Vše jsem kvůli němu zrušila, školu též. Vše jsem obětovala jen pro něj…
Jak jsme spolu začali žít, začalo to být čím dál horší. Zprvu se vše zdálo dobré, ale potom se začal chovat úplně jinak, troufla bych si říct, jako ke služce. Pořád mi navozoval pocit viny z toho, že něco dělám špatně, přitom jsem se opravdu snažila dělat maximum a ani to mu nebylo dost. Po nějaké době začal být hodně agresivní, začal mě bít, on to omlouvá tím, že na to měl své důvody, ale podle mně toto chování není normální… :poblion: Čas šel dál a jednou jsme byli v pohodě a jednou ne a takhle to šlo měsíc a po měsíci mi řekl, že jeho táta má v Brně kamaráda, a že ho pojede s ním navštívit, jestli chci jet taky na návštěvu do ČR (k mým rodičům). Já souhlasila… potom se ale v noci stalo něco, co by mě ani ve snu nenapadlo, že se stane. V noci jsem se vzbudila a chtěla se napít džusu. Ale on mi to zakázal a řekl ať nepiju :,(, že chce, abych si teď hned udělala těhotenský test. Já jsem nechtěla, protože za prvé jsem byla rozespalá a za druhé mám svou hrdost a nechci pořád skákat, jak on píská. Víte co udělal?… Vzal mě násilím za ruku a donutil mě jít po schodech, pak jsem upadla.. on mě zvedl a táhl mě na toaletu a řekl, ať si před ním okamžitě udělám test a začal řvát, že jsem psychopat. Potom jsem chtěla odejít a spát jinde, protože jsem se docela bála ale on mě zatáhl zpátky do pokoje a vzbudil jeho rodiče a řekl jim, že chce abych si udělala teď hned těhotenský test. Jeho matka vlezla k nám do pokoje a řekla ať si ho udělam, jenže já jsem chtěla mít pokoj a spát.. tak odešla a on se omluvil a řekl, že už to nikdy neudělá. Druhý den jsme vyjeli autem a on mi před mým barákem řekl, že za týden si pro mě zpátky do Česka přijede. Jenže mi lhal a poté, co mě dovezl domů napsal, že je konec, že jsem se k němu nechovala dobře, že nemám respekt a že jeho rodina mě nechce znovu v Německu v jejich domě. Rozbrečela jsem se, protože mi lhal a nebyl ke mně upřímný, ale jemu to přijde v pořádku. Doteď mi dává vše za vinu a prý že kdybych si ten večer udělala ten test, tak by se nic nestalo a já tam mohla být. Myslíte, že je to normální, když jsem se vzdala všeho jen kvůli němu, zrušila jsem školu, opustila jsem vše, co jsem měla, jen abych mohla být s ním a on se takhle chová?.. :zed: :,( :,( Chci vědět názor lidí, abych věděla, jestli to co říká je pravda, a nebo ne.. Momentálně je nejhorší na tom to, že k němu pořád něco cítím, ale on už není jak dřív…
Děkuji všem za rady :,( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19163
10.10.20 13:19

Hm a ty myslis co, ze to normalni je nebo neni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
10.10.20 13:20
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1839
10.10.20 13:22

? To jako fakt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 13:22

@Cuddy Bohužel není, jen už jak mi prostě pořád říká, že je to moje vina a že si za to můžu sama, asi už mi z toho hrabe… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2444
10.10.20 13:23

Muslim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 13:24

@Simmcaa Ano…

• Citovat
  • Nahlásit
75
10.10.20 13:25

No to buď hodně ráda, že ses ho zbavila. Pracuj na svém sebevědomí, ať si podobného magora už příště do života nikdy nepustíš. Jste nějak domluveni na předání věcí, které u něj máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 13:26

@Karamba2020 Zatím bohužel ne, ale bojím se že to jen tak lehký nebude..

• Citovat
  • Nahlásit
2569
10.10.20 13:26

Sorry, knee jerk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 13:28

@MrsNorris?

• Citovat
  • Nahlásit
736
10.10.20 13:29

Ježiši kriste, holka, buď šťastná, že tě nechal jít. Zapomeň na něj a navaž tady, kde jsi skončila. Jediný, co tu neni normální je tvoje fňukání po psychoušovi, co ti ubližuje. Zdrhat jsi měla už dávno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
10.10.20 13:30

Napsala jsem ti impulsivní příspěvek.
Ale pak mi došlo, že je mi vlastně fuk, že se takhle někdo rozhodne žít a nemá cenu, abych se kvůli tomu rozčilovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
10.10.20 13:36

Nevím, jestli jsi tak hloupá nebo jen na něm závislá. Sama jsi přece viděla, že to nestálo za nic od chvíle, co ses k němu nastěhovala. Zablokuj si ho všude, kde to jde, vrať se na školu a zační normálně žít. Pro případné věci si dojeď s nějakým kamarádem nebo otcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
10.10.20 13:36

Přijde mi podobně laděný příspěvek se tady už párkrát objevil… :lol:
Podobnost je ale jistě čistě náhodná :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...