Nejhezčí vůně aviváže a pracího prostředku?

14.5.17 11:18

Nejhezčí vůně aviváže a pracího prostředku?

Aviváže nikdy po vyprání nevoní přesně tak, jak jsou cítit přímo z láhve. Při praní se vůně aviváže zkombinuje s vůní pracího prostředku a ve výsledku voní oblečení jinak.

Tak mě teda zajímá, jaké konkrétní kombinace pracího prostředku a aviváže používáte. Které máte nejraději a nejvíce vám voní? Např. jsem docela nedávno objevil, že mi voní kombinace Ariel Color a Silan Aromatherapy :)

Hledám totiž konkrétní vůně, ale nevím jak jinak je najít, než zkoušením nebo doporučením od lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3596
14.5.17 11:21

Nejhezci vune= zadna vune. Co zustane na pradle, pusobi na kuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
14.5.17 11:23

Ted momentalně Ariel kapsle a Silan Supreme Romance, nebo zlatý Lenor, jsou pro mě nej vůně :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
14.5.17 11:26

Prášky i aviváže střídáme, ale mám zajímavou zkušenost. A nejenom já. Jednou za čas si přivezeme z Německa prášky a aviváže - a ony voní daleko intenzivněji než ty prodávané u nás. Klidně ty běžně kupované - Ariel a tak. Už když je vezeme, provoní celé auto a pak byt. To by se nám u v Česku prodávaných nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
14.5.17 11:30

Já používám avivaze a prášky jen z Německa. Voní prádlo po všech avivazi neskutečně. Od nás mi bohužel nevoní po vyprani žádné. Miluju zlatý lenor a ariel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2357
14.5.17 11:36

Skvěle voní aviváže z Dedry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
14.5.17 11:56

Coccolino tresnove, skvela vune a dlouho vydrzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20682
14.5.17 12:01

Ja si ujizdim na Perwollu sport, bez avivaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2962
14.5.17 12:15

Persil+zelený lenor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
708
14.5.17 12:18

Mě tedy stejně nejvíc voní dětské, ale teď jsem si oblíbila ty vonné kuličky z DMka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
14.5.17 12:24

Vzhledem k tomu, že máme doma malého atopáčka, pereme v jelenu a bílé prádlo ariel sensitive + 2× máchání. Aby prádlo vonělo, používám přírodní vonné oleje. Místo máchadla kápnu 3-4 kapky oleje a prádlo nádherně voní ;) teď máme mandarinku, předtím byla levandule. A když je nastydlej, používám mátu a eukaliptus. Takto peru už 2 roky i naše prádlo a super. Do sušičky stejně aviváž nesmí a po tom oleji to opravdu krásně voní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 12:31

Prasek Surf a avivaz Silan Supreme Romance. Z toho jsem nadsena. Dlouho jsem pouzivala Denkmit z DM, ale posledni dobou je dost drahej, tak jsem presla ma Surf. A jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2444
14.5.17 12:36

Mě se líbí vůně Lovely. Prostě cítím miminko ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
950
14.5.17 12:44

:mavam: Persil sensitiv + lenor jedno jaký druh aviváže, nebo coccolino. Osvědčéné a dlouho vydrží vůně a svěžest. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2574
14.5.17 12:54

Persil gel + lenor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu