Nejhorší dárek který jste dostali od svých partnerů

Anonymní
4.6.21 19:42

Nejhorší dárek který jste dostali od svých partnerů

Je tu plno dramatických témat tak se pojdme pobavit.Budu ráda když budete psát jaký nejhorší dárek jste dostaly od svých partnerů :)…Začnu svojí story :D Před dvěma lety mi můj ex partner na Vánoce slíbil že mi dá hezký dáreček a že z něj budu mít velkou radost. Partner mi po mém dlouhém přemlouvání(ano jsem jako malé dítě :D a chtěla jsem nastínit co mi dá za darek) prozradil že se moje sbírka panenek rozšíří o další kousek.(sbírám filmove panenky za několik tísíc) Samozřejmě jsem byla hrozně natěšená a nemohla se dočkat. Nastal Štědrý večer a rozbalování dárků, partner mi s hrdým výrazem v obličeji dal papírovou darkovou tašku ve které byla totálně zničená nahá poloplešatá panenka Barbie. 8o Nemohla jsem šokem ani dýchat jak moc mi to vyrazilo dech :mrgreen: :zed: Hned na to mi řekl že jí koupil na nějaké charitativní akci na kterou český celebrity věnovali své hračky z dětství a panenka kterou mi dal patřila Lucce Vondráčkové.(poté akci jsem se pídila a nikde jsem nic o ní neslyšela)Přiznám se že jsem mu řekla jen děkuju a dělala že mám z ní radost :roll: Bylo mi hrozně trapně a kdybych v tu dobu nebyla těhotná tak bych mu tu Barbínu omlátila o hlavu :zed: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
501
4.6.21 19:48

To byl nějaký uchylak nebo co :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6551
4.6.21 19:55
@Anonymní píše:
Je tu plno dramatických témat tak se pojdme pobavit.Budu ráda když budete psát jaký nejhorší dárek jste dostaly od svých partnerů :)…Začnu svojí story :D Před dvěma lety mi můj ex partner na Vánoce slíbil že mi dá hezký dáreček a že z něj budu mít velkou radost. Partner mi po mém dlouhém přemlouvání(ano jsem jako malé dítě :D a chtěla jsem nastínit co mi dá za darek) prozradil že se moje sbírka panenek rozšíří o další kousek.(sbírám filmove panenky za několik tísíc) Samozřejmě jsem byla hrozně natěšená a nemohla se dočkat. Nastal Štědrý večer a rozbalování dárků, partner mi s hrdým výrazem v obličeji dal papírovou darkovou tašku ve které byla totálně zničená nahá poloplešatá panenka Barbie. 8o Nemohla jsem šokem ani dýchat jak moc mi to vyrazilo dech :mrgreen: :zed: Hned na to mi řekl že jí koupil na nějaké charitativní akci na kterou český celebrity věnovali své hračky z dětství a panenka kterou mi dal patřila Lucce Vondráčkové.(poté akci jsem se pídila a nikde jsem nic o ní neslyšela)Přiznám se že jsem mu řekla jen děkuju a dělala že mám z ní radost :roll: Bylo mi hrozně trapně a kdybych v tu dobu nebyla těhotná tak bych mu tu Barbínu omlátila o hlavu :zed: :lol:

Ja darky nejak nehodnotim. Mam radost z darovaneho. Mne je jedno co dostanu. Pri nejhorsim to nekomu dam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 19:57

@Mayaa007 kulturista :mrgreen: asi mu steroidy vymazaly mozek z hlavy nebo nevím :lol: Mě příjde že trpěl nějakou psychickou poruchou.

• Citovat
  • Nahlásit
2110
4.6.21 19:59

Já dostala k 6. narozeninám židli od rodičů. Chtěla jsem se zabít, do deníčku jsem psala dopis na rozloučenou i to, že mě rodiče nemají určitě rádi. Zpětně, když jsem to mamce říkala, tak mi řekla, že si myslela, že budu mít radost. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9448
4.6.21 20:01

Já kdysi mýmu k výročí koupila něco dražšího, už nevim přesně co, asi na sebe nebo nějakej parfém a čekala jsem aspoň kytku, většinou i dostávám…no, kytky to vlastně i trochu byly - krabice kvetoucích zelených čajů, který nepiju :roll: :mrgreen: Asi mu to přišlo originální :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
4.6.21 20:02

No ale oškubaná, nahatá barbie, po takové každá žena touží 😄tu bych ani nedarovala, letěla by do popelnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6607
4.6.21 20:08

Nic. :lol: Jakože opravdu, nic… :roll: Pak mi teda donesl poukázku na kosmetiku, to bylo snad ještě horší. Chodí tam jeho máma drbat s kamaradkou kosmetičkou, a mě to opravdu radost neudělalo. No vzala jsem si za ty prachy dva drahé krémy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3752
4.6.21 20:09
@Mayaa007 píše:
No ale oškubaná, nahatá barbie, po takové každá žena touží 😄tu bych ani nedarovala, letěla by do popelnice

Tak některé staré I stojí zato zrestaurovat. A to úplně zíráš, co jsou šikovné holky schopny udělat. Odstraní staré vlasy (zvláštním způsobem se sundá hlava) a háčkem se vytahají zbytky starých. Pak se tam zase háčkem natáhnou nové. Odstraní se stará barva z obličeje a nabarví se nový ksicht.

Takhle jsem na netu viděla postup, jak paní z barbíny na odpis udělala krásnou Doru (z Popelky). A fakt nádherná, výstavní panenka. Ale teda ta cena renovace asi stojí zato.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
4.6.21 20:10

Já se snažím vždycky ocenit aspoň to, že si na mě dárce vzpomněl a něco mi dal, i když nemusel. Ale kdybych pod stromečkem našla hnusnou barbínu, asi by mi hodně ztuhnul úsměv. V porovnání s tím jsou všechny dárky, které jsem kdy dostala, úplně úžasné. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 20:10

@Mayaa007 Vubec nechápu proč mi jí daroval :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
142
4.6.21 20:11

Můj muž dostal od tátovy ženy loni na Vánoce balení kuchyňských utěrek. 😂 Chudáka mi ho bylo líto, jak nevěděl, co na to říct. 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32416
4.6.21 20:15
@Mayaa007 píše:

No ale kdyz patrila Lucce Vondrackove?? To se jednou vydrazi za miliony! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22731
4.6.21 20:16
@Modesta píše:
Tak některé staré I stojí zato zrestaurovat. A to úplně zíráš, co jsou šikovné holky schopny udělat. Odstraní staré vlasy (zvláštním způsobem se sundá hlava) a háčkem se vytahají zbytky starých. Pak se tam zase háčkem natáhnou nové. Odstraní se stará barva z obličeje a nabarví se nový ksicht.Takhle jsem na netu viděla postup, jak paní z barbíny na odpis udělala krásnou Doru (z Popelky). A fakt nádherná, výstavní panenka. Ale teda ta cena renovace asi stojí zato.

hm :nevim: nechápu teda k čemu je to dobré, ale věřím, že z hnusné barbíny jde udělat pěkná, ale proč? já bych ji vyhodila a koupila novou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22731
4.6.21 20:17

Předminulé Vánoce - očekávala jsem prstýnek (a žádost o ruku), dostala jsem Listerin 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat