Nejhorší dárky k narozeninám nebo k Vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Psisuchar
Kecalka 191 příspěvků 14.07.19 21:26
Nejhorší dárky k narozeninám nebo k Vánocům

Ahoj, tohle téma jsem založila „inspirativně“ na téma jedné slečny, kde se jejímu přítelovi nelíbil dárek od ní. Tak mě zajímají Vaše TOP nejhorší nebo příbuzných či známých.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Vemas
Kelišová 5667 příspěvků 14.07.19 21:32

Tchyne mi jednou dala takovy tu sacky na zip.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9290 příspěvků 14.07.19 21:36

Nic tak extrémně hroznýho jsem neobdržel, snad kromě „putovních“ darů. Tj. dárky, které evidentně darující sám dostal od někoho jiného (alkohol, ale zejména laciná kosmetika jako sprchové gely nebo laciné pičifuky v ceně 60 Kč, které smrdí víc než wc spray).

Psisuchar
Kecalka 191 příspěvků 14.07.19 21:37
Jogrr
Kelišová 5002 příspěvků 14.07.19 21:37

@Vemas :mrgreen: ale ty bych ja zrovna ocenila :palec:

Hobitka
Kelišová 5818 příspěvků 14.07.19 21:37

@Psisuchar Uz jsem to psala vedle, napriklad https://www.google.com/search?…:, pak taky krabicku kondomu, jednou 2 roky proslou cokoladu ohryzanou od mysi - od ruznych lidi, asi me maji lidi radi :mrgreen:.

Jogrr
Kelišová 5002 příspěvků 14.07.19 21:38

Syn dostal v necelych jeho 2 letech k vanocum knizku od sve skoro 35 lete tety s doporucenim cist pred spanim.
Tema knihy bylo jak malymu klukovi umrela maminka a jak to musel zvladat sam. :zed:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9290 příspěvků 14.07.19 21:39
@Jogrr píše:
Syn dostal v necelych jeho 2 letech k vanocum knizku od sve skoro 35 lete tety s doporucenim cist pred spanim.
Tema knihy bylo jak malymu klukovi umrela maminka a jak to musel zvladat sam. :zed:

No ty woe, to snad ne… To je dost hustý.

tasa
Echt Kelišová 9319 příspěvků 14.07.19 21:39

Já, velikost oblečení asi 42, dostala jsem kraťasy 46

Šáruší
Závislačka 4474 příspěvků 14.07.19 21:39
@Vemas píše:
Tchyne mi jednou dala takovy tu sacky na zip.

no jéje a jak mně by se hodilo mít je doma. V červnu děti jely na školu v přírodě a učitelka zavelela dva dny před odjezdem, že má každé dítě mít dva tyto sáčky s sebou v batohu. Na zvracení v autobuse, cesta je prý klikatá. I ti, co normálně nezvrací. A chtěla právě tyto pevné pytlíky na zip. No nesehnala jsem je, jela s obyč pytlíkama. Jak by se ten dárek hodil

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:40

Pravidelne dostavam od tchyne darky, ktery nekde vystrachala doma a nehodily se ji (dost casto osuntele, takze vetsinou leti bud do kose hned, nebo az za nejakou dobu). Kdyz to jsou jedle darky, jsou vetsinou prosle, pripadne treba jeste kapsle do kavovaru, ktery nemame.

Šáruší
Závislačka 4474 příspěvků 14.07.19 21:41
@tasa píše:
Já, velikost oblečení asi 42, dostala jsem kraťasy 46

tak lepší než mát velikost 46 a dostat kraťasy 42 :mrgreen:

Psisuchar
Kecalka 191 příspěvků 14.07.19 21:41

@Prof. Farnsworth jo to já jednou dala kamarádce, byli jsme na základce a nepočítala jsem s tím že mi něco dá k Vánocům. Tak jsem ji koupila narychlo takový kuličky voňovavý u vietnamce. Řekla mi : Dík to máme doma na hajzlu". Nevěděla jsem že to je na WC :P

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:42

U nas v rodine je asi celkove nejaky sport davat hrozne darky :roll: kdyz pominu, ze bezne dostavam veci, ktere si mama nebo segra koupily, ale nenosily je a dva roky se jim valely ve skriny, tak jsem napriklad dostala uz i pouzity lak na nehty, sponku do vlasu, kterou bych si nevzala ani kdyby mi bylo sedmdesat a nebo treba taky takovou tu chlupatou kulicku jako privesek na klice.. no a tata uz mi pro jistotu asi tak osm let nedava nic a to jak k narozkam, tak k Vanocum :lol: jsem rada, ze od te doby, co jsem mamou, tak se soustredi i me darky na dite, aspon uz nedostavam tolik blbosti, ktere konci v kosi spolecne s balicim papirem :roll:

Příspěvek upraven 14.07.19 v 21:43

Psisuchar
Kecalka 191 příspěvků 14.07.19 21:43
@Anonymní píše:
Pravidelne dostavam od tchyne darky, ktery nekde vystrachala doma a nehodily se ji (dost casto osuntele, takze vetsinou leti bud do kose hned, nebo az za nejakou dobu). Kdyz to jsou jedle darky, jsou vetsinou prosle, pripadne treba jeste kapsle do kavovaru, ktery nemame.
:mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama