Jaké jste kdy měly nejhorší nehty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JoanB
Nováček 3 příspěvky 07.05.18 22:58
Nejhorší nehty, jaké jste kdy měly?

:mavam: Ahoj, přemýšlím, že bych si na mateřské přivydělávala modeláží nehtů, kdysi jsem to zkoušela a celkem mi to šlo. Naučila mě to starší ségra, problém je v tom, že si teď nedávno objednala sadu z ebaye jako vždy, ale co jí to provedlo s nehty, to byl teda mazec. :( :( Měla to hrozně opuchlé, zarudlé, pálilo to, musela to ještě ten den sundat. Přitom odtud objednává normálně tak nevím… :nevim: No a já mám teď trochu bobky a nevím, odkud něco na nehty objednat, aby se mi nestalo to samé, nebo ještě hůř - nějaké zákaznici. :zed: Stalo se vám někdy něco podobného? Třeba i v nějakém salonu? Jinak si ráda nechám poradit i nějaký obchod tady s tím zbožím, je toho tolik, že jsem bezradná, ebay riskovat po tomhle teda raději nebudu… :roll:

Reakce:
nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 07.05.18 23:06

Já osobně doporučuji Nani nails, je to náš eshop.. Ale vsadím se, že stejně veškeré zboží taky objednávají z číny…

Victoria1988
Kecalka 124 příspěvků 07.05.18 23:07

Jejda eBay 8o vždyť to je stejný, jak kdybys to koupila v poslední tržnici. Složení není kontrolované, testované atd. Doporučuji normalni firmy jako třeba enii nails atd.

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 07.05.18 23:09
@Victoria1988 píše:
Jejda eBay 8o vždyť to je stejný, jak kdybys to koupila v poslední tržnici. Složení není kontrolované, testované atd. Doporučuji normalni firmy jako třeba enii nails atd.

Jojo, to je jistota.. Akorát si připlatí…

Serpentini
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 08.05.18 00:22

Ty jo, tak to se mi naštěstí nikdy nestalo. A upřímně vzhledem k tomu, že to není úplně levná sranda tak by si to nehtařka pěkně slízla :cert:

lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 08.05.18 07:58

@JoanB ne nikdy se mi to nestalo. Nikdy bych si nenechala udělat nehty z noname gelu. I toto je jedno z mých kriterii pri výběru a to, s čím nehtarka pracuje. A když už by se objevil problém, měla by problém se mnou. Stejně tak jako bych nechodila k nikomu domů a k někomu kdo nemá certifikát. Tak je vcelku jasné, že nemám problém si za kvalitu připlatit, ale mám nehtarku, která dělá nehty hezké, tenké, žádné lopaty a je šikovná. A nehty mám za pár kaček.

Elenloth
Závislačka 3854 příspěvků 7 inzerátů 08.05.18 08:09

Ach jo, naivně jsem si myslela, že aspoň češky mají nějaký standard. To už teda můžu jít rovnou k Vietnamcům.
Mimochodem jak poznám, že nehtařka používá kvalitní a prověřené materiály? Nalít sra.ku z ebay do kelímku od Enii nails asi nebude problém, ne? Vietnamci ledaskde mají jakože značkové kelímky.

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 08.05.18 08:34

A to by ses živila tím, že budeš lít noname šmejdy zákaznicím na nehty? Tobě by to nevadilo, kdyby to někdo dělal tobě?

Pokud bych to zjistila u člověka, který se tváří jako solidní nehtařka, tak by měl dost problém a z ostudy kabát. Pokud by přišla kamarádka, že to chce vyzkoušet a řekla na rovinu, jak se věci mají, pak bych do toho i šla. Ale nesnáším lidi, co šidí ostatní.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 08.05.18 08:40
@P4ja píše:
A to by ses živila tím, že budeš lít noname šmejdy zákaznicím na nehty? Tobě by to nevadilo, kdyby to někdo dělal tobě?Pokud bych to zjistila u člověka, který se tváří jako solidní nehtařka, tak by měl dost problém a z ostudy kabát. Pokud by přišla kamarádka, že to chce vyzkoušet a řekla na rovinu, jak se věci mají, pak bych do toho i šla. Ale nesnáším lidi, co šidí ostatní.
:zed: nenapsala snad opak? Že se tomu chce vyhnout? :think:
P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 08.05.18 08:45
@Danulinka16 píše: :zed: nenapsala snad opak? Že se tomu chce vyhnout? :think:

No spíš šlo o to, aby s tím nějaká zákaznice neměla problémy a ona pak neřešila, že koupila nekvalitní věci. To je dost rozdíl.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 08.05.18 09:25

Já tedy nemám zkušenost přímo s gelovými nehty, ale objednávám na modelaznehtu.cz, mají i síť kamenných prodejen a co mně tam vždy vyskáče za reklamy, tak všechny dobré značky mají i své gely. To mně neříkejte, že to je takový cenový rozdíl na jedněch nehtech? Nebo tedy pokud ano, tak mě spíš vyveďte z omylu, ale osobně si myslím, že už tak to není co se týče záření a chemie i v těch dobrých značkách žádná zdravotní hitparáda, proč ještě riskovat nějaké potíže s ušetřením pár korun a koupením bůhvíčeho, jen abych ušetřila korunu :nevim:

JoanB
Nováček 3 příspěvky 09.05.18 00:29

Enii nails, to jsem myslím slyšela v rádiu reklamu. Dívala jsem se i na ty naninails, eshop vypadá dobře, všimla jsem si, že prodávají i nějaké polské gel laky a tak - myslíte, že Polsko v tomto ok? Aby to nebylo jak s těmi brambůrky s příchutí posypová sůl. :P :P

Příspěvek upraven 09.05.18 v 00:33

JoanB
Nováček 3 příspěvky 09.05.18 00:30

@P4ja No to právě nechci, psala jsem, že šmejdy riskovat nehodlám a ptám se tedy na rady, kde nakoupit, aby to bylo kvalitní. :)

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.05.18 12:02

@JoanB S výrobky od Enii nails jsem se dokonce učila i při rekvalifikaci, jsou skvělé pro začátečníka, nestékají a pěkně se s nima pracuje, takže mohu jen doporučit. Původ gelů od Nani nails jsem nikdy nezkoumala.. Začala jsem tam nakupovat, když jsem skončila s prací na živnosťák a nehty už dělám jen pár kamarádkám a rodině. Nikdy nebyl žádný problém, žádná alergie, nic.. :nevim: Navíc i pěkně drží. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >