Nejhorší svatba, na které jste byli

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13816
13.11.17 21:05

@mixa30 Ono by to možná bylo i lepší. Rozlučka se svobodou jako párty s kamarády. A pak v s rodinou a nejbližšími tradiční oběd. Nemuselo by se tolik kombinovat a plánovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7255
13.11.17 21:21

Ja mela perfektni svatbu :D zamerila jsem se hlavne na hosty a jejich pohodli - dovoz, odvoz, vsechno piti zdarma, vsichni zvani na obed, ziva kapela hned po obede, kratke foceni apod. Nelituju. Vsichni spokojeni, chvali dodnes :)
Nejhorsi svatba, co jsem zazila byla asi v rodine muze, kde to organizovali hlavne rodice zenicha, kteri si hrali na hogo fogo a pak to tak dopadlo. Pozvali jenom lidi, co predem schvalili - zda jsou perspektivni nebo ne, ocekavali, ze se zorganizuji a zabavi sami, jidlo nic moc, zabava zadna, vetsina lidi jim po obede odesla do baru a cumela na hokej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18502
11.3.18 19:15
@Klaudinacek píše:
Ahoj doporučíte mi někdo vhodný svatební salon v Praze pro výběr svatebních šatů?

Už zase? :mrgreen: co strýček Google?
Dobra - budu se opakovat a po druhé možná po třetí ti píšu svatební salon Adina v Praze 9, zastávka Tupolevova naproti OC Letňany, dvě nebo tři stanice busem od konečné metra C Letnany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8143
17.3.18 13:22
@Melouchova píše:
Jak dlouho před svatbou je dobré jít do svatebního salonu?
:mrgreen:

Den předem stačí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
18.3.18 21:39

Vlastní =D
Do dnes toho jak jsme tu svatbu udělali lituji. Dnes bych se na to vykašlala, udělala jen obřad a večer grilovačku a na oběd šla jen s nejbližšími příbuznými což jsou rodiče. Zbytek ať se zabaví. Na druhou stranu, všichni svatebčani do dnes vzpomínají na naší svatbu a říkají, že to byla nejlepší svatba na které kdy byli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11923
18.3.18 22:29
@Netopirek píše:
@mixa30 Ono by to možná bylo i lepší. Rozlučka se svobodou jako párty s kamarády. A pak v s rodinou a nejbližšími tradiční oběd. Nemuselo by se tolik kombinovat a plánovat.

To mi taky připadá jako nejlepší řešení pro všechny, pokud nechtějí budoucí manželé úplně tichou malou svatbu, obřad a dost.
My měli svatbu se vším všudy, hostinu pro několik desítek lidí od ranní svaciny přes oběd, druhou svačinu, první a druhou večeři až k půlnoční polévce a populnocnim rizkům, ovoce, studené slané a sladké, cukroví a dorty neomezene stále doplňovali na stoly, odvoz hostů, nocleh kdo chtěl, kapela atd, lidi spokojeni moc a dostali jsme spoustu krásných darů, ale já si z toho dne skoro nic nepamatuju 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13816
19.3.18 09:57
@adresa píše:
To mi taky připadá jako nejlepší řešení pro všechny, pokud nechtějí budoucí manželé úplně tichou malou svatbu, obřad a dost.
My měli svatbu se vším všudy, hostinu pro několik desítek lidí od ranní svaciny přes oběd, druhou svačinu, první a druhou večeři až k půlnoční polévce a populnocnim rizkům, ovoce, studené slané a sladké, cukroví a dorty neomezene stále doplňovali na stoly, odvoz hostů, nocleh kdo chtěl, kapela atd, lidi spokojeni moc a dostali jsme spoustu krásných darů, ale já si z toho dne skoro nic nepamatuju 8o
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3599
19.3.18 10:14
@Melouchova píše:

Já obešla pár salónů cca 4 měsíce předem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18502
19.3.18 12:04
@Melouchova píše:

Kdyz vis nebo mas termin obradu, nam stacilo zaridit vse pul roku predem a to jsme se brali na dost exponovany termin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.9.18 13:18

nejhorší asi ta moje :D
všechno bylo super každý si to chválil
jen macecha ženicha dělala zlo třeba přišla a začala šlapat na moje šaty že prej to dělá každej
zajímavé bylo že já o tom teda fakt nevím
den před svatbou se dohadovala že chce vzít psa na obřad to sem prostě nepochopila vůbec
dort byl malej (jen podle ní zbylo ho teda dost )
seděla na baru a řvala po hostech neslušně řvala na barmana že je pomalej
nakonec vzala tatínkovi ženicha peněženku a utekla :D takže jsme jí museli hledat
odejla na druhou stranu Prahy do nějakého baru vtip byl teda hlavně v tom že v peněžence bylo dost peněz protože tátove se dohodli že zaplati pití na půl( přivezla se z5 ale i sní )
babička manžela chudinka plakala jak se styděla a když můj brácha pustil video které pro mě udělal (jak jsem rostla atd a fotky s manželem a ruzná videa)
a já tam měla slzy v očích znáte to tak zařvala strč si to video do pr..le ty de..le
tak jsem cítila že brzo bouchnu ale brácha mě uklidnil ale bouchla jsem :P :pocitac: :zed: v monent kdy moje nej kámoška šla chytat kytku a ta kráva jí tahala pryč se slovy že lesby tam nepatří to už bracha viděl že moje trpělivost je u konce a s radostí jí vykopnul ven

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
27.9.18 13:23

@wayet Proboha :) A to byla nalitá? Jestli ne, tak to je na blázinec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3212
27.9.18 13:25

@wayet Ty bláho, to bych jí asi hodila do potoka. :-D Když to kolikrát čtu, tak jsem fakt ráda za naší tajnou svatbu. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
27.9.18 13:30
@wayet píše:
nejhorší asi ta moje :D
všechno bylo super každý si to chválil
jen macecha ženicha dělala zlo třeba přišla a začala šlapat na moje šaty že prej to dělá každej
zajímavé bylo že já o tom teda fakt nevím
den před svatbou se dohadovala že chce vzít psa na obřad to sem prostě nepochopila vůbec
dort byl malej (jen podle ní zbylo ho teda dost )
seděla na baru a řvala po hostech neslušně řvala na barmana že je pomalej
nakonec vzala tatínkovi ženicha peněženku a utekla :D takže jsme jí museli hledat
odejla na druhou stranu Prahy do nějakého baru vtip byl teda hlavně v tom že v peněžence bylo dost peněz protože tátove se dohodli že zaplati pití na půl( přivezla se z5 ale i sní )
babička manžela chudinka plakala jak se styděla a když můj brácha pustil video které pro mě udělal (jak jsem rostla atd a fotky s manželem a ruzná videa)
a já tam měla slzy v očích znáte to tak zařvala strč si to video do pr..le ty de..le
tak jsem cítila že brzo bouchnu ale brácha mě uklidnil ale bouchla jsem :P :pocitac: :zed: v monent kdy moje nej kámoška šla chytat kytku a ta kráva jí tahala pryč se slovy že lesby tam nepatří to už bracha viděl že moje trpělivost je u konce a s radostí jí vykopnul ven

Ahoj.

Sepiš to, dej pár vtipných dialogů a máš komedii roku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10546
27.9.18 13:33

A co na to jeho otec? To jí tam nechal takhle vyvádět a dělat ostudu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23468
27.9.18 13:50

@marin to sem se zrovna chtěla zeptat, její manžel tam jako nebyl? Já být v pozici partnera toho, kdo na svatbě (a to ať už by se ženil nebo vdával kdokoliv, rodina, kamarádi atd) takhle strašlivě vyvádí, tak bych ji vyvedla už u druhého extempore. První bych nechala jen jako varování, že ještě jednou a jdeme :cert:
Kristepane 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama