Reklama

Nejhorší způsob rozchodu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 20:34
Nejhorší způsob rozchodu

Jaký jste zažili nejhorší způsob rozchodu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Příšera
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 13.07.18 20:44

Asi když se mě někdy v půlce prosince ptal, co chci k Vánocům a pak se ozval až po Novém roce :mrgreen:

Maritina
Kecalka 136 příspěvků 13.07.18 20:45

V den mych narozenin mi popral,oslavili jsme je a vecer se sbalil,ze konci a odstehoval se.Po 4 letech vazneho vztahu,kdy jsme planovali rodinu a koupi domu.Po letech mi rekl,ze se proste bal,ze se na to necitil.Do ted nechapu,proc neco nerekl driv.A ted mi vypisuje,jak by to dnes udelal jinak,ze to byla chyba.Pritom uz oba mame svoji rodinu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 20:47

Odpoledne před Štědrým dnem jsme jeli s dětmi ještě dokoupit nějaké dárky, především tedy pro něj - do města vzdáleného 40 km. Když jsme se vrátili, měl sbaleno a byl pryč. Po 22 letech.

Na Štědrý den se ozval telefonem spolu s tchýní, kdy nám klasicky popřáli pěkné Vánoce.

Všichni kamarádi věděli, že se odstěhoval a kam.

weyky
Neúnavná pisatelka 19157 příspěvků 73 inzerátů 13.07.18 20:49

přes sms :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 20:49

Když mě požádal o ruku na sestry svatbě. Všem to řekl. A po měsíci poslal SMS, že se rozchází. Ale je to x let.

lampicka11
Závislačka 3325 příspěvků 1 inzerát 13.07.18 20:52

Na narozeniny, před Vánoci…smskou

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 13.07.18 20:53

Nejhorší bylo když jsem jednoho dne našla prázdný pokoj (tehdá jsem bydlela ještě u mamky) a sms kde bylo odešel jsem.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 13.07.18 20:53

8o
To je síla.

terinka4444
Hvězda diskuse 66508 příspěvků 13.07.18 20:54
@Maritina píše:
V den mych narozenin mi popral,oslavili jsme je a vecer se sbalil,ze konci a odstehoval se.Po 4 letech vazneho vztahu,kdy jsme planovali rodinu a koupi domu.Po letech mi rekl,ze se proste bal,ze se na to necitil.Do ted nechapu,proc neco nerekl driv.A ted mi vypisuje,jak by to dnes udelal jinak,ze to byla chyba.Pritom uz oba mame svoji rodinu.
8o
@Anonymní píše:
Odpoledne před Štědrým dnem jsme jeli s dětmi ještě dokoupit nějaké dárky, především tedy pro něj - do města vzdáleného 40 km. Když jsme se vrátili, měl sbaleno a byl pryč. Po 22 letech.

Na Štědrý den se ozval telefonem spolu s tchýní, kdy nám klasicky popřáli pěkné Vánoce.

Všichni kamarádi věděli, že se odstěhoval a kam.

8o 8o 8o 8o 8o no ty kráso 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 20:54

Jak dlouho vám trvalo, než jste se s tím vyrovnaly?

terinka4444
Hvězda diskuse 66508 příspěvků 13.07.18 20:54
@novakova.t píše:
Na narozeniny, před Vánoci…smskou

8o no já jen zírám

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 20:57
@terinka4444 píše:
8o 8o 8o 8o 8o no ty kráso 8o

Asi 14 dnů před tím jsem ho vzala na večeři a ptala se, co s ním je - blekotal páté přes deváté, ale rozhodně ani slovo o tom, že chce odejít. Tak jsem si myslela, že má každoroční předvánoční depresi.

Vůbec jsme netušili. Později jsem pochopila, že věděli kumpáni okolo a uklízel i peníze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 20:58

U rodičů. Slavnostní odpoledne včetně oběda a odpoledního posezení u příležitosti 25leté výročí svatby. Navečer otec všem přítomným poděkoval za účast a oznámil, že odchází a žádá o rozvod.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 20:59
@Anonymní píše:
Když mě požádal o ruku na sestry svatbě. Všem to řekl. A po měsíci poslal SMS, že se rozchází. Ale je to x let.

Moji nejlepší kamarádce se stalo, že poštou dostala svatební oznámení chvíli po tom co dostala prstýnek. Její jméno tam ovšem nebylo. :poblion:
Taky pěknej psychopatickej ubožák co. To fakt nevymyslíte…

Když to čtu tak se nedivím fakt ničemu. Jedno velký panoptikum, velkých srabů.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama