Reklama

Nejí přesnídávky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucíkčenda
Povídálka 32 příspěvků 08.03.18 09:28
Nejí přesnídávky

Ahoj Holky prosim co dáváte ke sváče když nejí mimi přesnídávky??
Ted 11. mam bude 5měsíců. Máme zavedený příkrm k obědu a ke sváče dávám zatím kaši s trochou přesnídávky ale nesmí ji tam byt moc jinak to nesní :zed:
S žádným příkrmem problém nemá jen to sladký ji prostě nejede…
Zas mi přijde dost nahušťené cpát ji po obědě zas hned kaši.
Jídelníček zatím vypadá takto:
7:00 snídaně- 180ml UM
10:00 sváča- 180ml UM
13:00 oběd- příkrm
16:00 sváča- kaše smíchaná s trochou přesnídávky
19:00 večeře- 180ml UM

V noci nejí - nebudí se takže ji nechávám spát.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 08.03.18 09:46

Buď v klidu moje 6ti měsíční také nejí sladké. Ani domací rozmixované přesnídavky…ani kupované…ony na to přijdou časem…zatim jí vše včetně ryb, vnitřností atd…ale sladké ne… včera jsem do ní poprvé dostala tvaroh s rozmačkanou jahůdkou…ale byl to boj…

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 08.03.18 09:47

Já bych to klidně třeba měsíc nechala takhle :nevim: Možná za tu dobu dá ovoci milost :lol:

Teprve jí bude 5 měsíců, to některé děti s příkrmy ještě ani nezačaly, není kam spěchat :nevim:

ivašot.
Kelišová 6244 příspěvků 08.03.18 09:48
@Jironymou píše:
Buď v klidu moje 6ti měsíční také nejí sladké. Ani domací rozmixované přesnídavky…ani kupované…ony na to přijdou časem…zatim jí vše včetně ryb, vnitřností atd…ale sladké ne… včera jsem do ní poprvé dostala tvaroh s rozmačkanou jahůdkou…ale byl to boj…

Tohle všechno jí v 6ti měsících?

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 08.03.18 09:48

Na 5 měsíců mi přijde zbytečný dávat ještě další příkrm… Mám dcerku, který je necelý rok a má 3 příkrmy za den až teď, do té doby nejedla nic kromě oběda, prostě nechtěla. Ráno jogurt, pak oběd a odpoledne ovoce. Nic jiného nechce a zbytek má mléko :nevim: dávala jsem tedy jen mléko dokud nezačala sama chtít ovoce nebo dokud nemohla jogurty :)

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 08.03.18 09:48

@Jironymou Takhle malé děti tvaroh nemají dostávat - moc bílkovin - zátěž pro ledviny…

lucíkčenda
Povídálka 32 příspěvků 08.03.18 09:50

Mě jde hlavně o to jestli to neni moc nahušťené oběd (prikrm) a pak hned kase..?

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 08.03.18 09:51
@lucíkčenda píše:
Mě jde hlavně o to jestli to neni moc nahušťené oběd (prikrm) a pak hned kase..?

Za mě určitě, já osobně bych dávala jen ten oběd :mrgreen:

1Evuli
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 08.03.18 09:53
@Pipet píše:
Já bych to klidně třeba měsíc nechala takhle :nevim: Možná za tu dobu dá ovoci milost :lol:Teprve jí bude 5 měsíců, to některé děti s příkrmy ještě ani nezačaly, není kam spěchat :nevim:

Vnitřnosti v 5ti měsících???

lucíkčenda
Povídálka 32 příspěvků 08.03.18 09:53

@Denina01
A od kdy bych tedy měla přidávat dalsi jídla místo mleka?

Denina01
Kecalka 400 příspěvků 08.03.18 10:00

Já nevím. Přidala jsem vždycky když jsem viděla, že je dcerka i po mlíčku brzy hladová. Myslím že druhý příkrm jsem zařadila cca v 7mi měsících, když ji zachutnalo to ovoce :)

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 08.03.18 10:00
@ivašot. píše:
Tohle všechno jí v 6ti měsících?

jj jí všechno…samozřejmě rozmixované na kaši se zeleninou nebo rýží. Ale spíš je ta strava postavená na té zelenině a masa/ryb/vnitřností je tam fakt minimum. Clověk by nepoznal, že tam něco takového je. Taky vše konzultuji s doktorkou…a ta nic nenamítá… a to mám zrovna doktorku, kterou nesnáším, protože pracovala na dětské JIPce a kvůli každé blbosti posílá děti na JIPku a všechno hrozně řeší.
Jediné co mi vytkla je, že jsem malé dávala při nachlazení med na dudlik. A předepsala mi místo toho x druhů kapiček a prášků. Ve výsledku nám zabrala šťáva z cibule.

Pipet: je spousta věcí, které by se neměli… spousta maminek dětem dává pribináčky, tvaroháčky, bobiky… a určitě je v něčem také tvaroh a ty děti normálně fungují… myslím, že je na každém, čím krmí své dítě… kamarádka má stejně starého kluka…a ten nejí nic jiného než tvaroh s různými druhy ovoce…a nic jiného kromě mléka a tvarohu jí nesní.

Příspěvek upraven 08.03.18 v 10:04

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31673 příspěvků 08.03.18 10:01

Zkusila bych místo přesnídávky čerstvé ovoce

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31673 příspěvků 08.03.18 10:03
@Pipet píše:
@Jironymou Takhle malé děti tvaroh nemají dostávat - moc bílkovin - zátěž pro ledviny…
:zed: ono záleží na množství. Stačí se totiž podívat, kolik bílkovin obsahuje maso, vajíčka. Ale rodiče masa dají malé množství, tvarohu by klidně dali víc.

vertunka
Závislačka 4573 příspěvků 08.03.18 10:07
@Jironymou píše:
jj jí všechno…samozřejmě rozmixované na kaši se zeleninou nebo rýží. Ale spíš je ta strava postavená na té zelenině a masa/ryb/vnitřností je tam fakt minimum. Clověk by nepoznal, že tam něco takového je. Taky vše konzultuji s doktorkou…a ta nic nenamítá… a to mám zrovna doktorku, kterou nesnáším, protože pracovala na dětské JIPce a kvůli každé blbosti posílá děti na JIPku a všechno hrozně řeší.
Jediné co mi vytkla je, že jsem malé dávala při nachlazení med na dudlik. A předepsala mi místo toho x druhů kapiček a prášků. Ve výsledku nám zabrala šťáva z cibule.

Pipet: je spousta věcí, které by se neměli… spousta maminek dětem dává pribináčky, tvaroháčky, bobiky… a určitě je v něčem také tvaroh a ty děti normálně fungují… myslím, že je na každém, čím krmí své dítě… kamarádka má stejně starého kluka…a ten nejí nic jiného než tvaroh s různými druhy ovoce…a nic jiného kromě mléka a tvarohu jí nesní.

Příspěvek upraven 08.03.18 v 10:04

Jasny, ze je to kazdyho vec co dava svymu diteti. Ale prezentovat to v diskuzi a povazovat to za normalni urcite ne. Jako davat vnitrnosti a tvaroh s jahudkou pulrocnimu diteti?? :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama