Nejím - porucha nebo souvisí s nemocí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 12:48
Nejím. porucha nebo souvisí s nemocí?

Dobrý den. Vždy jsem jedla pravidelně. ráno jsem snidala jinak bych trpěla hladem. k obědu aspoň druhé jídlo, nejsem až tak velký jedlik. jsem drobné postavy ale jedla jsem pravidelně menší porce včetně veceri. teď vůbec nejim, max si dám něco malého jako je kousek sušenky nebo pečiva. a hlad dostanu nejdříve okolo 5 večer nebo dyl. Vím že to není dobře tak se snažím nutit jíst normálně, ale je mi z toho na zvracení, tak musím přestat, protože by to bylo bez efektu, když bych to vyzvracela. Mám to takhle už asi necelé 3 týdny. Psychické potíže nemám, nic jsem nezhubla. Nevím zda to souvisí s mým zdravotním stavem. Pravděpodobně borelioza. Vyšly mi protilátky ale prý pod hranicí. Ale jsou tam už z nějakého důvodu ne? Po novém roce mám další krevní testy a EKG a jdu na neurologii, zda nejde o jiný problém. Dost mě různé skube a cuká po tele. Mravenceni rukou a nohou. Brneni rukou a tváře. Občas bolesti hlavy, časté motani hlavy. Pocit že sebou seknu. Někdy jsem tak mimo že si okolí myslí zda jsem si něco nedala. Plete se mi řeč. Klepou se mi někdy ruce, nebo mi tuhnou prsty na rukou. Někdy mě zas bolí kosti na prstech nebo mám pocit jako když máte prsty úplně totálně zmrzlý jak na rukou tak na nohou. Také mě dost bolí kolena a paty. Často mám boleti v břiše vždy na jiném místě a jiná bolest. Ale byla jsem na různých vyšetřeních a nic s břichem nemám. Také mám potíže se strevy. Nedávno jsem měla takový průjem s příměsí krve a hlenu a samo od sebe to přešlo. Dost mi pracujou střeva. A někdy mám z toho křeče v břiše. Pak se mi zase ulevi. Před pár dny mi bylo hrozně měla jsem poprvé od těchto potíží horečku. Potize mam cca 4 mesice a pridavaji se dalsi veci a celkove se to horsi. Je to jak na vodě někdy ok a někdy se cítím strašně a teď ještě problémy s tím jídlem. Na boreliozu jsem brala jako prevenci antibiotika Klacid 250 na týden ale bez účinku. Myslíte že tělo nechce přijímat potravu? Nebo já už nevím proč. Bojím se dalších problémů jestli to bude pokračovat ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 12:53

Nechala bych si na neurologii vyloučit roztroušenou sklerózu (všechny příznaky jsou pro ni typické) :-( Hodně štěstí.

Hypotéza
Stálice 71 příspěvků 29.12.18 12:56

To je tak na hospitalizaci a pořádně tě proklepnout. Zní to děsivě. V pořádku nejsi ani náhodou. Já měla období, kdy jsem nejedla, ale souviselo to s psychikou, až jsem se dala do kupy, zase jsem jedla. Tvůj zdravotní stav je hrozný, chce to komplet vyšetření, může to být něco ážného.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 12:59
@Anonymní píše:
Nechala bych si na neurologii vyloučit roztroušenou sklerózu (všechny příznaky jsou pro ni typické) :-( Hodně štěstí.

I to že Nejím? A přitom mě žaludek nebolí, nic. Jako kdyby to tělo nechtělo. RS mě taky napadla, ale příznaky jsou si prý s borelkou hodně podobné. A když mi vyšlo ty protilátky, tak se přikláním víc k tomu. Spíš si taky nechci připustit ze by to mohlo být něco horšího. Ale rozhodně na té neurologii pozná o co by mohlo jít a udělá mi patřičná vyšetření. Jenže čekám už strašně dlouho. Objednají člověka za dva měsíce mě už to čeká 16. Ledna ale to je teprve základní vyšetření a pak se uvidí kam mě pošle dál :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 13:01

@Hypotéza zní to opravdu strašně, ale cítím se poměrně dobře. Asi i tím že už to trvá nějakou dobu a zvykla jsem si. Ale zpočátku jsem byla taky vydesena lítaly furt na pohotovost s podezřením na slepak , ledviny atd. Vždy tam kde mě to bolelo. A doktoři se mi jen vysmivali musela jsem pátrat sama, aby se začalo něco dit.

Fany97
Stálice 56 příspěvků 29.12.18 13:05
@Anonymní píše:

Ještě se zeptám. RS má ataky . Tak mi nejde do hlavy kdyby to RS byla, proč to mám denodenně?

ka2ka
Extra třída :D 13475 příspěvků 29.12.18 13:05

co štítná? spousta těhle příznaků je u ní normálních :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 13:10

@ka2ka to jsem zapomněla napsat. Byla jsem na utz štítné žlázy a krku a v pořádku. :?

Malike
Extra třída :D 13144 příspěvků 29.12.18 13:17
@Anonymní píše:
@ka2ka to jsem zapomněla napsat. Byla jsem na utz štítné žlázy a krku a v pořádku. :?

A vyšli v krevním rozboru i autoimunitní protilátky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 13:22

@Malike Tak to se v tom zase takhle nevyznám. Dělala mi test obvodní. Western blood. A nic víc, krom toho že mi řekla, že mám protilátky pod hranicí tak je to v pořádku.ale tomu nevěřím když mám takové problémy.

Malike
Extra třída :D 13144 příspěvků 29.12.18 13:32
@Anonymní píše:
@Malike Tak to se v tom zase takhle nevyznám. Dělala mi test obvodní. Western blood. A nic víc, krom toho že mi řekla, že mám protilátky pod hranicí tak je to v pořádku.ale tomu nevěřím když mám takové problémy.

tělo muže sužovat víc problemu a nemusí to být boreliozou…western blot reaguje na přítomnost borelii ale kupodivu to nemusí být boreliozou…podobně to reaguje i na autoimunitní protilátky.
Autoimunita je zrádná, stáčí se do ruzných nemocí a někdy to trvá leta,než se zjistí co to je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 13:36

@Malike a to znamená co ? Že tělu něco chybí? Nebo že je imunita oslabená? A dělá to takovéhle problémy? Nejdřív jsem si myslela že mi chybí hořčík, brala jsem ho přes 2 měsíce a ani trošku mi to nepomohlo

Malike
Extra třída :D 13144 příspěvků 29.12.18 13:49
@Anonymní píše:
@Malike a to znamená co ? Že tělu něco chybí? Nebo že je imunita oslabená? A dělá to takovéhle problémy? Nejdřív jsem si myslela že mi chybí hořčík, brala jsem ho přes 2 měsíce a ani trošku mi to nepomohlo

Ne,to je že imunita se obrátí proti vám,bere tělo jako nepřítele a začne ho pomalu ničit.Pak záleží kam se zaměří a co ničí a podle toho se určuje diagnoza.Někdy je komplexní,viz Lupus Erythematodes a ten ničí prostě všechno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 13:50

@Malike aha. A je známá příčina? 8o

Malike
Extra třída :D 13144 příspěvků 29.12.18 13:53
@Anonymní píše:
@Malike aha. A je známá příčina? 8o

vícemeně ne…někde je spouštěč,který to odstartuje.Stres,stra­va či životní styl,těžká námaha..dědičnost. Především stres a životní styl jako strava atd jsou asi nejčastějším.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >