Nejíme moc málo?

Napsat příspěvek
154
15.3.17 17:21

Jsem rada ze jsem vas tady pobavila. dcera ma v 6 a pul mesicich 9,5 kila a pribiva tak si myslim ze nestrada…proste to tak ma. mejte se nunankoe :lol: :lol: ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1620
15.3.17 18:00
@Rakosnicek1983 píše:
Obídek :mrgreen: Sorry, mě to taky přijde strašně vtipný - prostě si představím úplně vymletou matku, už ten plurál a zdobněliny. Jinak mé dítě nejedlo do dvou skoro nic, jen MM, nějaké příkrmy jsem mohla mít jednu sklenku na celý týden (pokud by to mohlo být tak dlouho otevřené), ještě tak do roku a půl se skoro vším dusila a kolem druhého snědla tak deci polévky za den a to jsem myslela, že to půjdu oslavit. Úspěšně ve svém min. jezení pokračuje dál, vychrtlá není, tak co.

Tak nějak, moje dcera byla klidně ještě v 18 měs někeré dny jen na UM bez čehokoliv dalšího, možná pár křupek. Do roka nesnědla víc než 50 g příkrmu najednou. Do roka a čtvrt jsem do ní nedostala víc než cca 20, možná 50 ml tekutiny za den. Tak jsem jí ředila UM a bylo. A je z ní normální pětileté dítě, které sní skoro všechno a pro změnu teď mléko odmítá. Zakladatelko, Tvoje dítě jí úplně nádherně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4544
15.3.17 18:53
@Kakika píše:
Co dostane k snídaničce? Pokud hezky papá obídeček, zkusila bych zavést ještě dopolední svačinečku. Klidně jablíčko, banánek nebo hruštičku. A neviděla jsem žádné mlíčko.
:-D :-D :-D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
16.3.17 04:08

Jeste jednu vec, jsem vdana,(nekdo se tady o tom zminoval a mel potrebu to vedet)dva roky a stastne, mam bajecneho manzela ktery mi se vsim pomaha ale jak vidim tak vy jste spis drbny :potlesk: :potlesk:.ja se sem prisla poradit a vy a ten vas spolek pouze vykecavat..no nekdo se holt venuje detem a nekdo debilnim komentarum a drbum..pacek ;)

Příspěvek upraven 16.03.17 v 07:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
16.3.17 04:11

@Lerista
Dekuju.taky uz si to myslim…sem na radu uz teda chodit nebudu…co tady je za chytry horakyne…ani dite nevidi a uz hned ze ji snad drzim na diete..ona ji sice 4 x denne ale velke porce..a hlad evidentne na svacinku po snidanu nema to mi nic nesni. proste ji po 4 hod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10832
16.3.17 05:57

@Pidulka81 určite bych zmenšila porce a dodala dopolední svačinku. Když pominu ze by se meli jist menší porce a víckrát denne. Ale pak půjde do školky kdy nebude zvykla na dopolední svačinku a bude to boj. V dnešní době deti neumí jist ovoce a zeleninu. Takže bych klidne dala jen banán jablko nic velkého. Ale asi bych to zvazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1620
16.3.17 08:39

@Pidulka81 Jsem tak vyškolená od dcery, že mi v pořádku přijde snad všechno. Veškeré rady o porcích a počtu jídel a co by se kdy mělo jíst u nás naprosto nefungovaly. Když to nejedla, tak to nejedla. Nepřivázala jsem jí a do krku jsem jí to násilím nelila. Někomu se to radí, když mu dítě ukázkově baští 5× denně. Dcera měla takové fígle aby příkrm nemusela polknout. Neplivala to, ale předklonila se a počkala si, až jí ten příkrm z pusy vyteče ven. Užila jsem si, ale dnes už je to jen vzpomínka. Teď zase bojujeme s příborem, dcera se vzteká, že jí to nejde s tkaničkami, se samostatným utíráním zadečku po velké. Každé období má své :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
16.3.17 08:54

@Lerista
presne tak…pokud proste nema hlad nutit ji nebudu a ani to nejde..proste jsem se smirila s tim jak mi ji a nebudu to resit.Na vaze pribiva uplne bezvadne a jidlo vzdy sni..Zeleninu uz taky krasne ji a za to jsem rada..mezi jidly si vzdycky zobne piskotik nebo nastrouhane jablicko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1620
16.3.17 10:54

Znám i jednu holčičku, která si v skoro 5 letech nechala raději píchnout infuzi, než aby se v nemocnici napila. Byla tam se salmonelou. Brambor odmítla spolknout, tak jí ho sestřička za 3 hodiny lovila z pusy, aby se na něm neudusila protože usnula. 3 hodiny ho měla v puse a nepolkla. A když byla po mandlích tak za 3 dny snědla jeden piškot a pila 50 ml za 24 hodin. Tohle už je ale extrém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
16.3.17 11:28
@Aries6 píše:
Už nadpis napovídal, že to tak nějak bude. Já si sedla na ruce s komentářem :D

Já popravdě fakt čekala, že se bude jednat o jídelníček celé rodiny, proto jsem sem vlezla :oops: :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama