Nejíst po 17. hod a hubnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenkaLinka
Kecalka 269 příspěvků 19.03.18 21:11
Nejíst po 17. hod a hubnout?

Máte zkušenost s hubnutím, kdy se nejí po 17. hod? Já mám totiž večer největší chutě, tak když si dám cokoliv do pusy, tak se pak rozjedu jak kyselina :roll: Tak jsem si zakázala jíst po 17. hod a nějak mi to nevadí, jde to v pohodě vydržet. Mám zkusenosti se zdravou stravou a cvičením, kdy jsem zhubla 28kg, ale teď jsem v jednom kole, práce a děti a také stres, tak to není úplně jednoduché. Potřebuji trochu sundat váhu, tak jsem si říkala, že když nebudu jíst večer, že by to mohlo zabrat. Já si večer nedokáži dát lehké jídlo, to bych sice snědla, ale dala bych si hned několik dalších věcí. Takhle se cítím lépe. Snad napíšete vlastní zkušenost. Budu moc ráda :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18134 příspěvků 19.03.18 21:14

Takže nebudeš večeřet? :nevim: přijde mi to jako hloupost pokud nechodíš spát v 8

lachtanice86
Závislačka 4765 příspěvků 19.03.18 21:14

Já osobně dodržuji přerušovaný půst. Denně jim jen 8hodin. A jsem úplně šťastná. I když chápu že ne každému to bude vyhovovat

Kikin16
Kecalka 212 příspěvků 19.03.18 21:16

@lachtanice86 mohla bys mi o tom napsat vic, prosim?

LenkaLinka
Kecalka 269 příspěvků 19.03.18 21:19

@pikola No večeři si dávám v 17 hod a spát se snažím chodit brzo, když to děti dovolí. Potřebuji ty večerní chutě dostat pod kontrolu. Protože jsem se nějak rozjela, večer jsem jedla jak čuně, snědla jsem toho opravdu moc a dokonce i v noci jsem se budila a musela něco snist. Teď mám i lepší spánek mi přijde. Akorát nevím, jestli tím něco zhubnu. Cvičit se mi podaří jen občas

vejilka
Závislačka 4177 příspěvků 19.03.18 21:20

Držím už roky, je to jediné, co mi zabírá. Samozřejmě musím k tomu držet i jídelníček určitý. Již mi chybí pár kg a už to nejde jako na začátku, kdy jsem hubla z velké váhy a mohla jíst do 17.00 vše. První týden je nejhorší, pak je to fajn. Vždy, když se váha zastaví, tak tohle zabírá. Je to vlastně princip přerušovaného půstu, jak píše @lachtanice86 .Ale pro každého to není :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 11542 příspěvků 19.03.18 21:23

@lachtanice86 jak to funguje?

mehaaja
Kecalka 234 příspěvků 19.03.18 21:24

Pokud jdeš spát do tří hodin poté co se naposledy najíš, tak to je ok. Pokud chodíš ve 22:00 hod., tak to bych nedala… Kamarádka takhle jí - naposledy okolo páté a pak trpí. Ale prý už si zvykla. No nevím… Když si dá pak později v hospodě pivko, snědla by i židli u stolu.
Podle mě je to týrání :)
Pokud máš večerní chutě, tak to může být chudou stravou na bílkoviny během dne anebo prostě málo jídla během dne. Není to tak jednoduché, ale když si trochu nastuduješ typy potravin, tak vlčí hlad zmizí :kytka:

pikola
Neúnavná pisatelka 18134 příspěvků 19.03.18 21:26
@LenkaLinka píše:
@pikola No večeři si dávám v 17 hod a spát se snažím chodit brzo, když to děti dovolí. Potřebuji ty večerní chutě dostat pod kontrolu. Protože jsem se nějak rozjela, večer jsem jedla jak čuně, snědla jsem toho opravdu moc a dokonce i v noci jsem se budila a musela něco snist. Teď mám i lepší spánek mi přijde. Akorát nevím, jestli tím něco zhubnu. Cvičit se mi podaří jen občas

A přes den jíš pravidelně? A dostatečně?

Aspera
Neúnavná pisatelka 19721 příspěvků 19.03.18 21:28

@LenkaLinka my se to snažíme dodržovat a chlap hubne. Já mám váhu normální tak na mě to moc vidět není. Snažíme se jít do 18 hodin a většinou kolem 21 chodíme spát.

Henrietusa
Nováček 8 příspěvků 19.03.18 21:37

Zrovna jsem taky začala. Snažím se nejíst po 19hod. a hlavně nejist sladké :zed:!!! V 17hod. je dost brzo to bych nedala. Chodím spát kolem jedenácté. Mám chlapečka 8 měsíců a zůstalo mi od porodu břicho. Je pravda, že mám pořád hlad to je asi kojením. Tak hodně jsem nikdy nejedla! Blíží se nám léto a necitim se vůbec dobře. Chci cvičit každý druhý den tak uvidíme. Přeji pevnou vůli nám oběma. :mavam:

vejilka
Závislačka 4177 příspěvků 19.03.18 21:42

@ka2ka @Kikin16 Sice to není na mě, ale odpovím, případně doplní @lachtanice86 .Přerušovaný půst je stravování, kdy si vybereš okno, kdy budeš přijímat potravu a kdy „trávit“. Hodně lidí upřednostňuje 16/8,mělo by se to ale dodržovat nějakou dobu. Nelze to prohazovat, jak se ti zlíbí, to pak nemá takový efekt. Najdi si na googlu IF metoda stravování. Někteří lidé si to „okno“ vybírají tak, že jí večer, ale bohužel u toho nehubnu. Musím vstát, nasnídat se a poslední jídlo v těch 17.00. Kolikrát si střihnu i víc hodin. Třeba dneska jsem jedla naposledy ve 12.00, celý půst nedám.

Vyvrtka
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 19.03.18 21:48

Od včera jsem taky začala, snažím se nejí st po 18 hod. Taky samo trochu upravit jídelníček, nejhorší je u mě odolat sladkemu jako hlava čokoládu tu můžu. Nepotřebuji moc tak tři až čtyři kila. Váha mi vyletí taky hlavně večerním přejídáním. A mám z dřívějších dob odzkoušeno, že to na mě funguje, tak doufám, že zase bude. Mějte se krásně, drzte se a určitě dám vědět jak pokračuji.

lachtanice86
Závislačka 4765 příspěvků 19.03.18 21:51

@ka2ka @Kikin16 24 hodin mám rozdělený na 16hodin kdy nejim a 8 hodin kdy jím. Za těch 8hodin sním kaloricke to co jiní za celý den. Jen s tím rozdílem že to dám do 2 max 3 jídel. Není ti tak hrozné jak to zní. Jen opravdu to chce zkusit. Každý si ty hodiny může upravit sám. Začínala jsem na 14 hodin nejidla a 10hodin jídla. Dávám odkaz na stránky kde o tom pisi. Ale hlavně nebrat to jako dietu ale jako životní styl. Já s tím začala kvůli zdraví.
 www.naturalmagic.cz/…tecniky.html

lachtanice86
Závislačka 4765 příspěvků 19.03.18 21:57

Tím že jsem zvyklá ještě dodám, že každý týden mám jeden den celodenní půst pouze o vodě. A jinak ta metoda má zkratku IF.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama