Nejisté známky početí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

charlie123
Povídálka 13 příspěvků 21.08.03 10:41
Nejisté známky početí

Ahojky snažilky, ráda bych se zeptala ještě na jednu věc!!! Jak dlouho po početi by mohli začit bolet prsa a projevovat se dalši nejistý přiznaky? :-P

Díky za odpovědi!!! Charlie

Reklama

Reklama

Reakce:

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 21.08.03 14:05
Nejisté známky početí

Prvni priznaky na sobe muzes pozorovat cca za 8 dni. Z krve a moci se tehotenstvi pozna po vynechani MS. A z UZV se to pozna jeste o nejaky den pozdeji. L.

charlie123
Povídálka 13 příspěvků 21.08.03 15:51
Nejisté známky početí

Lysinko děkuju,

už se pokoušíme 3 měsíce a stále čekám, kdy se něco projeví. Doufám,že to bude co nejdřív. TT mám nakoupený, ale i tak si myslím, že bych něco mohla poznat už dřív než s termínem MS. Ch. :-P

Aja99
Kecalka 208 příspěvků 23.08.03 22:22
Nejisté známky početí

Ahoj,jen upřesním ten ultrazvuk-těhotenství je možno potvrdit asi kolem třetího týdne(tj.týden po vynechané MS).V té době jsem taky pocítila první výraznější příznaky těhotenství (mírná nevolnost),předtím to občas byla jen nejasná „předtucha“…Brzké dvě čárky v TT přeje A.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama