Nejistota ohledně těhotenství

3
27.4.20 21:29

Nejistota ohledně těhotenství

Ahoj je mi 17 let a mám takový stres tak snad mi poradíte. Někdy v lednu jsem měla chráněny pohlavní styl ale měli jsme trochu problémy s ochranou ( klouzala dolu ) ačkoliv se pak normálně dostavila menstruace měla jsem špatný pocit a tak jsem si udělala těhotenským test ( samozřejmě byl negativní ) pak se znovu dostavila menstruace nicméně teď poslední dobou mám nějak nafouklé podbrisko a někde jsem četla ze mohu mít i menstruaci když jsem těhotná. Nafoukly podbrisek mě teď trápí docela často ačkoliv je pravda ze často trpím poynatosti. Teď mám 4 dny zpožděním menstruaci a mám opravdu strach jelikož bych už nemohla na potrat. Nevíte někdo zda je tu šance být opravdu v tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

490
27.4.20 21:31

Myslím, že šance je minimální. 2× menstruace a TT negativní… Ale s jistotou ti to ukáže až TT.. Tak si ho udělej a uvidíš :palec:

Příspěvek upraven 27.04.20 v 21:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.20 21:32

Udělala bych test..Nejlepe do proudu moci.. A kdyby si mela nejake podezreni tak se objednej pro tvuj klid k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
27.4.20 22:36

No říkám si ze to snad není možné :woman_facepalming_tone2: Nicméně mě znervózňuje zpoždění menstruace a ten velmi nafoukly podbrisek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2998
28.4.20 10:21

Nebudes tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
28.4.20 20:23

Dnes jsem to dostala tak snad dobrý.. dekuju všem :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.20 11:21

Take mam trochu obavy ohledne těhotenství. Menstruaci jsem mela od 4.3. - 10.3. A nejsem si jistá jestli probehl pohlavni styk pred ms nebo maximalne tyden po ms. Dalsi ms jsem pak dostala normalne v termínu 1.4. - 8.4.
Musela jsem brat v dubnu po ms vaginalni antibiotika 8 dni a jednorazove antibiotika na mocovy mechyr protoze trpim na zanety a mela jsem nejake kvasinky. Nyni ocekavam dalsi menstruaci, nicmene 4.den spinim a jakoby mi kruci v podbrisku spise na prave strane, mam i nevolnost a takové navaly. Testy mam negativni a sex od toho brezna neprobehl. Chci se zeptat zda je i tak mozne, ze jsem tehotna? To uz by byl 7.tyden od styku a nebo je to temi leky? Potrebuju uklidnit, nechci porad litat na gyndu. :woman_facepalming:

• Nahlásit
  • Citovat
2153
2.5.20 12:55
@Anonymní píše:
Take mam trochu obavy ohledne těhotenství. Menstruaci jsem mela od 4.3. - 10.3. A nejsem si jistá jestli probehl pohlavni styk pred ms nebo maximalne tyden po ms. Dalsi ms jsem pak dostala normalne v termínu 1.4. - 8.4.
Musela jsem brat v dubnu po ms vaginalni antibiotika 8 dni a jednorazove antibiotika na mocovy mechyr protoze trpim na zanety a mela jsem nejake kvasinky. Nyni ocekavam dalsi menstruaci, nicmene 4.den spinim a jakoby mi kruci v podbrisku spise na prave strane, mam i nevolnost a takové navaly. Testy mam negativni a sex od toho brezna neprobehl. Chci se zeptat zda je i tak mozne, ze jsem tehotna? To uz by byl 7.tyden od styku a nebo je to temi leky? Potrebuju uklidnit, nechci porad litat na gyndu. :woman_facepalming:

Ne to fakt není možné :mrgreen: můžeš být úplně v klidu :palec: kdyby si byla 7 týden od styku a zároveň od ovulace tak by si měla na testu dálnice :palec: a jestli máš teď test negativní tak určitě těhotná nejsi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.20 13:15

@Melody26 diky moc. Jsem klidnejsi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie