Nejistota ve vztahu/ brzke spolu bydlení a já mám obavy

17.9.21 06:14

Nejistota ve vztahu/ brzke spolu bydlení a já mám obavy

Ahoj holky, zachvíli spolu oslavíme 7 leté výročí a spolu i naše pevní bydlení. Jak jsem se vždy těšila teď mám strach do teď jsme spolu nebydleli, ale trávila jsem u přítele hodně času. Studoval, takže hodně času strávil daleko ode mě. Teď si našel práci a nastává naše nová kapitola. Nebudu lhát mísí se ve mě pocity strachu a nejistoty. Přeci jen jsme museli řešit i naše finance, hypotéku nemáme, přítel je movitější. Společný účet nechceme. Mám obavy on mě ujišťujě, že to prostě musíme mít vyřešené kdyby náhodou. Najednou si už představuju jak ten vztah nefunguje :roll: a to ho miluji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4071
17.9.21 06:19

Jak to musite mit vyresene, kdyby nahodou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.9.21 06:21

@e008 jako ž prostě svhovávat si účtenky, já vložím finance do kuchyně. A byt není můj ale prítele v případe rozchodu mi vyplatí částku za kuchyň. Dnešní doba je zlá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
17.9.21 07:47

Doba není zlá, lidi jsou zlí a neschopní se domluvit.
My jsme koupili byt po 1 roce. Účet společný po 2 letech a neřešíme, kdo kolik přinese. Větší částky konzultujeme. Dokonce máme každý svou kreditku, na kterou ten druhý nevidí. Manžel má vyšší limit, já mám nižší. On platí velké položky, ale stejně se to splácí z našeho účtu zase. Kreditky platíme vždy ten další měsíc, máme z toho bonusy.
Jinak si můžete udělat jeden účet, na který budete každý posílat peníze na domácnost buď půl na půl anebo poměrem k platu.

Ale nerozumím tomu, co jako máte mít vyřešené, kdyby náhodou? Tak nevkládej žádné peníze do jeho bytu a plať mu jen nájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
17.9.21 07:49

To přemýšlí už předem o rozchodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
17.9.21 07:50
@MilujicislecnaT píše:
Ahoj holky, zachvíli spolu oslavíme 7 leté výročí a spolu i naše pevní bydlení. Jak jsem se vždy těšila teď mám strach do teď jsme spolu nebydleli, ale trávila jsem u přítele hodně času. Studoval, takže hodně času strávil daleko ode mě. Teď si našel práci a nastává naše nová kapitola. Nebudu lhát mísí se ve mě pocity strachu a nejistoty. Přeci jen jsme museli řešit i naše finance, hypotéku nemáme, přítel je movitější. Společný účet nechceme. Mám obavy on mě ujišťujě, že to prostě musíme mít vyřešené kdyby náhodou. Najednou si už představuju jak ten vztah nefunguje :roll: a to ho miluji :srdce:

Bydlet spolu už po sedmi letech? Neberete to nějak moc rychle? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
17.9.21 07:52
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu