Nejistota vůči partnerovi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.1.22 01:18

Nejistota vůči partnerovi

Ahoj, jsem teď v šestém měsíci těhotenství, bylo to neplánované, ale moc se těším. Problém je v partnerovi, se kterým dítě čekám. Kvůli němu a malému jsem se přestěhovala 130 kilometrů od domova, nikoho tu neznám, jsem na rizikovém těhotenství, takže pořad doma a nemám moc šanci se tu s někým seznámit. Přítel je samozřejmě celý den v práci a když přijde domů jde na počítač, na kterým je schopny strávit několik hodin. Často jsme se kvůli tomu hádali a hádáme. Největší problém ale přišel asi tak před měsícem, kdy jsem zjistila, že si píše s jinými ženami a dokonce si posílají i “fotky”. Podle zpráv, které jsem si přečetla, je zval i ven. Když jsem se ho ptala, co to má znamenat, říkal, že to je jen sranda a že s nikým by doopravdy na schůzku nešel. Hodně mi to ublizilo, protože nedokážu pochopit, proč to děla zrovna teď, v období, kdy cekame dítě. Byla jsem naštvaná, ale po pár dnech se situace trochu uklidnila. Nicméně můj problem je v důvěře k němu. Není to poprvé, co mi v něčem lhal. Slíbil, že už to neudělá, že na počítač nebude chodit a bude se mi věnovat. Bohužel mu to vydrželo tak týden a vše je zase starých kolejích.
Takže kdyby jste měli nějaká rady, jak situaci zlepšit nebo aspoň nějaký tip, abych se cítila víc v pohodě budu rada! ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
672
27.1.22 02:00

No, přítele asi nezmenis, ale jestli nemusíš furt jen ležet, zkusila bych si aspoň najít nějaké kámošky, popřípadě i pres net. Možná by se našla i nějaká na emiminu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
27.1.22 02:12
@Andromeda81 píše:
No, přítele asi nezmenis, ale jestli nemusíš furt jen ležet, zkusila bych si aspoň najít nějaké kámošky, popřípadě i pres net. Možná by se našla i nějaká na emiminu. :)

Zkouším hledat, zatím moc úspěchu nemám asi i proto píšu sem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6396
27.1.22 06:17

Děvče, já si něčím takovým v těh. prošla. Děkuji, že už s ním nejsem. Neustálý nespokojený lovec na lovu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12979
27.1.22 06:23
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem teď v šestém měsíci těhotenství, bylo to neplánované, ale moc se těším. Problém je v partnerovi, se kterým dítě čekám. Kvůli němu a malému jsem se přestěhovala 130 kilometrů od domova, nikoho tu neznám, jsem na rizikovém těhotenství, takže pořad doma a nemám moc šanci se tu s někým seznámit. Přítel je samozřejmě celý den v práci a když přijde domů jde na počítač, na kterým je schopny strávit několik hodin. Často jsme se kvůli tomu hádali a hádáme. Největší problém ale přišel asi tak před měsícem, kdy jsem zjistila, že si píše s jinými ženami a dokonce si posílají i “fotky”. Podle zpráv, které jsem si přečetla, je zval i ven. Když jsem se ho ptala, co to má znamenat, říkal, že to je jen sranda a že s nikým by doopravdy na schůzku nešel. Hodně mi to ublizilo, protože nedokážu pochopit, proč to děla zrovna teď, v období, kdy cekame dítě. Byla jsem naštvaná, ale po pár dnech se situace trochu uklidnila. Nicméně můj problem je v důvěře k němu. Není to poprvé, co mi v něčem lhal. Slíbil, že už to neudělá, že na počítač nebude chodit a bude se mi věnovat. Bohužel mu to vydrželo tak týden a vše je zase starých kolejích.
Takže kdyby jste měli nějaká rady, jak situaci zlepšit nebo aspoň nějaký tip, abych se cítila víc v pohodě budu rada! ;)

Chápu dobře, že do otěhotnění jste měli vztah na dálku? Tak v tom vidím problém a zakopaného psa, prostě jste se nestihli poznat ani v základních věcech a hned do toho dítě :zed:. Jak se to stane, že otěhotníš neplánovaně? Skoro bych si tipla, že ženy ho provází životem mnohem déle než poslední měsíc. A pokud bylo dítě neplánované, asi se dalo předpokládat, že extrémně nadšený nebude.
Na tvem místě bych začala šetřit a připravovat si půdu na odchod, kdyby se nic nezměnilo ani po porodu. Držím palce, ať jseš v pohodě pro dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24783
27.1.22 06:28

Mám pro tebe špatnou zprávu, nikdy to lepší nebude, tihleti internetoví lovci si prostě nedají pokoj. Plus to věčný paření her, já už bych byla sbalena a pápá. Záleží na tobě, jsi ochotná to pořád tolerovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8527
27.1.22 06:42

Naopak. Máš jistotu, že to lepší nebude. Buď si zvykneš a nebo ho opustiš. Dobře si to rozmysli. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2459
27.1.22 07:02

No holka, lituju te. Udelala jsi velkou obet s tim stehovanim. Tohle nevypada vubec dobre. Asi nemusim ani rikat, ze narozenim ditete se vztahy mic neutuzi-jako to obdobi po narozeni ditete je tezke jak prase-mimina obvykle maji prehoteny rezim, takze v noci rvou, prdiky…kde kdo resi problemy s kojenim, do toho se kludne muze pridat nejake to poporidni blues…no, uz ted, jak vidno, priteke moc nezajimas, ja bych hodne akutne premysleka o stehovani zpatky, kde mas zazemi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24783
27.1.22 07:14

Další věc, já bych nemohla žít s mužem, co je takový zevl. Všichni mí partneři měli koníčka, ať už sport, nebo něco vytvářeli, opravovali. Blbeček, co sedí u kompu na doživotí, by mi vůbec neimponoval. a jak to vypadá s jeho sliby, o tom už ses taky přesvědčila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3169
27.1.22 07:41
@Betty MacDonald píše:
Další věc, já bych nemohla žít s mužem, co je takový zevl. Všichni mí partneři měli koníčka, ať už sport, nebo něco vytvářeli, opravovali. Blbeček, co sedí u kompu na doživotí, by mi vůbec neimponoval. a jak to vypadá s jeho sliby, o tom už ses taky přesvědčila.

Nedejbože chodil zevlovat na emimino jako já :mrgreen: Na druhou stranu, doba se posouvá jinam a mám příbuzného, který je skutečný e-sportovec. Hraje různé ty střílečky a je za to placenej. Mají společné tréningy jak v hraní, tak předepsané sólo cvičení doma, aby zůstal v kondici, musí si udržovat jídelníček „aby mu to myslelo“ a tak :D
A nebo znám i páry (mladší) kteří na počítači hrají spolu…
Takže důležité je spíš najít někoho, kdo má prostě podobné zájmy a tady u zakladatelky to vidím blbě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24783
27.1.22 07:45
@gabrriel píše:
Nedejbože chodil zevlovat na emimino jako já :mrgreen: Na druhou stranu, doba se posouvá jinam a mám příbuzného, který je skutečný e-sportovec. Hraje různé ty střílečky a je za to placenej. Mají společné tréningy jak v hraní, tak předepsané sólo cvičení doma, aby zůstal v kondici, musí si udržovat jídelníček „aby mu to myslelo“ a tak :D
A nebo znám i páry (mladší) kteří na počítači hrají spolu…
Takže důležité je spíš najít někoho, kdo má prostě podobné zájmy a tady u zakladatelky to vidím blbě

Jistě, ale já jsem stará škola a vybírám si stejně založené partnery. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.22 08:33

Ex mi tvrdil, že si píše s bývalou spolužačkou na Badoo. No.. ve finále mě podváděl a nedokážu si představit, kolik jich bylo. Bohužel jsem byla hloupá, zamilovaná. :nevim: Vztah trval 2 roky, pak jsem ho poslala do oběhu.

• Citovat
  • Nahlásit
2556
27.1.22 08:37

A myslíš, že až se miminko narodí, tak přestane po večerech sedět u počítače? A o víkendu ti aspoň trochu pomáhat v domácnosti, ať toho na tebe není moc a můžeš si taky trochu odpočinout?
Jak jsi na tom se sebeúctou? Jak daleko necháváš své okolí zajít, než se ohradíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
27.1.22 08:44

Přítel se nezmění, jestli počítač byl jeho náplň volného času i předtim, než jste začali bydlet spolu. Můj manžel když přijde z práce, tak potřebuje taky chvíli oraz, běda, jak na něj začnu něco po příchodu domů chrlit. Dá si tak hoďku pohodu, kafe..ale pak si mi teda věnuje. :D zkus to taky tak.
Ale hlavně bych řešila, že má potřebu na tom PC si psát s cizina holkama a domlouvání srazu má jako zábavu, kolik mu je? 20?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
27.1.22 08:58

Vas vztah nema zadnou budoucnost a bude to jen horsi. Navic po narozeni ditete nebudes mit pravo dite prestehovat do sveho puvodniho bydliste bez souhlasu otce. Na tvem miste bych se zpet prestehovala jeste v tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat