Nejkrásnější období a v čem dle vás?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tothova
Stálice 66 příspěvků 20.06.19 11:23
Nejkrásnější období a v čem dle vás

Trochu se nudím tak mě napadlo pokecat o těhotenství, čekám první mimco tak to řeším. V čem pro vás bylo těhotenství nejkrásnější? Já to vidím tak, že nikdy nejsem sama a že mám vůbec svou lásku v bříšku, to je pro mě asi ten nejkrásnější pocit. Jinak v prvním trimestru jsem byla neskutečně pupinkata až ošklivá, břicho jako balón :D vlasy jak slámu jinak mám velkou hřívu :lol: teď v druhém se mi vlasy opět srovnali, ale místo bedaru mám okolo úst pigmentové skvrny, bolí mě za krkem a pálivá občas žáha, ledacos mi nechutná, třeba kafe vůbec, zvedá se mi z nej žaludek :lol: docela jsem zvědavá co bude dál :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kostroma
Kecalka 342 příspěvků 20.06.19 11:30

Nejkrasnejsi aspekt tehotenstvi byla absence menzesu :) to bylo super.

tothova
Stálice 66 příspěvků 20.06.19 11:38

@Kostroma tak to mě nikdy nevadilo, však do 5dnu to bylo fuč :lol:

Kajka9
Kelišová 5109 příspěvků 20.06.19 11:40

Nejkrásnější pro mě byly pohyby a rostoucí bříško..jinak těhotenství byla hrůza měla jsme rizikové…
od 7-14tt jsem zvracela ráno - večer pořád byla jsme jen na ovoci…od 5-12tt jsem byla 3× nemocná a měla jsme 3 ATB a horečky…, nízko placenta, tvrdnutí břicha od 3 měsíce skoro nonstop a o normálních věcech ani nemluvím :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Ale fakt to bylo nejkrásnější období i přes toto všechno

Mamazkoncesveta
Kecalka 298 příspěvků 20.06.19 11:40

Čekám druhé dítko, nejkrásnější pro mě jen v tom, že se těším na toho drobečka, až ho konečně uvidím a pochovám, jinak jsem celkem plašan a mám stále obavy, takže porod pro mě bude úleva, že to celé dobře dopadlo. Dokud nebudu držet miminko v náručí, tak mi celé těhotenství i tohle přijde jakoby abstraktní. Jinak první trimestr katastrofa ve všem, šílená únava, nevolnosti, zažívací potíže, no nic moc, teď je to v druhém trimestru už lepší.

unuděná
Echt Kelišová 8246 příspěvků 20.06.19 11:41

Mě se nejvíc líbilo, že nemusím po jídle zatahovat břicho :lol: :lol: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 11:42

V ničem. Tuhle hlášku dle mě vymyslel nějaký chlap. A to jsem měla těhotenství celkem pohodové „jen“ jsem čekala dvojčata. Do 20tt jsem to na sobě dá se říct nijak nepociťovala, jen jsem o dost víc jedla, ale pak postupně začalo překážet břicho a ke konci mě bolely kyčle, špatně se mi dýchalo a neskutečně jsem natekla. Dá se říct, že v tomhle směru jsem byla ráda za porod 2 měsíce před termínem :roll:
Teď uvažujeme o druhém dítěti a na těch 9 měsíců se fáááákt netěším.
anonym: Nemusí každý vědět, že chceme třetí dítě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 11:43

Pardon o dalším dítěti ne druhém :-D

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 20.06.19 11:44

Představ si klasické těhotenské problémy specifické pro ten konkrétní měsíc. Měla jsem je všechny. Takže těhotenství jsem si opravdu neužívala. Ani pohyby. ALE! Neskutečně mi to zcela nenásilně srovnalo životosprávu, protože moje tělo přirozeně preferovalo zdravé věci a tak nějak mi to zůstalo.

josslyn.n
Kecalka 389 příspěvků 2 inzeráty 20.06.19 11:45

Já to za krásné období rozhodně nepovažuji :lol: Ale když tohle někdo řekne a já se snažím vymyslet v čem je těhotenství krásné, jsou to jednoznačně pohyby miminka. Jsem vděčná, že jsem něco takového měla tu čest poznat a když budu vzpomínat na těhotenství, bude tohle JEDINÁ věc, která mi bude chybět :srdce:

tulipán
Závislačka 4554 příspěvků 20.06.19 11:46

@Kostroma Jo, to me take bavi, ale pak mesic a vice v kuse. @unuděná :mrgreen:
Prome bylo nejhezci videt oblicej z profilu, neco jako seznameni, ale to ted zni divne.

Klarina88
Nováček 6 příspěvků 20.06.19 11:50

No tak mě zbývá cca 7 týdnů do porodu a když to shrnul, tak celkově těhotenství není nic moc a hlavně teď, ty vedra, to je peklo. Nemůžu dýchat, jsem nateklá a vypadám jak gymnastický balón. Pro mě byl nejlepší první trimestr, netrpěla jsem nevolnostmi, jen trošku stres, aby bylo vše v pořádku, což mám vlastně celou dobu :D Nejlepší je to těšení, jinak asi nic :lol:

g.sandova
Kelišová 5834 příspěvků 20.06.19 11:53

Nic krásného. Až po narození dítěte, pi tom sestinedelu to začíná být fajn. A je to super sz fo doby, kdy začnou drzkovat v pubertě

LilyJane
Kecalka 240 příspěvků 20.06.19 11:55

Poslední člověk, který mi řekl ať si užívám tohle nejkrásnější období, ode mě málem dostal ťafku :D
Ano, jsem šťastná, že jsem těhotná a že to vypadá, že ze mě vyleze zdravé dítě a moc se na něj těším.
A tím to tak končí. Milion problémů a to jsem ještě neporodila. Je to strašně vyčerpávající období. Když mi přestalo být špatně, tak mě začalo všechno bolet. Když mě přestalo všechno bolet, tak problémy s tlakem. Když se umoudřil tlak, tak už jsem dorostla do rozměrů velryby. Břicho překáží, dítě je strašně dole a když se protáhne, tak to kolikrát příšerně bolí. Ty vedra mě naprosto ničí a k tomu mi tak brutálně otíkají nohy, že do pár dnů snad nebudu moct ani chodit.
Ne… minimálně pro mě to nejkrásnější období opravdu není. Možná až po pár letech člověk zapomene na ty negativa, tak budu vzpomínat, jak to bylo skvělé. :D

beruska9
Extra třída :D 11259 příspěvků 20.06.19 11:56

Nejkrasnejsi bylo, ze jsem mohl lidem rikat pekne na plnou hubu, co si myslim, a svadet to na hormony :mrgreen: Jinak taky nevim, kdo takovy de*lni nazev vymyslel, a to jsem mela obe tehotenstvi relativne ok, prvni hodne dobre, v druhem jsem byla priserne unavena, jinak me tu a tam neco potrapilo, ale nic zasadniho.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama