Nejkvalitnější kupované ovocné přesnídávky

16102
29.12.19 14:33

Nejkvalitnější kupované ovocné přesnídávky

Zdravím!

Synovi jídlo vařím, masozeleninu vše, ovocné přesnídávky taky, měl banán, jablko, hrušku, pomeranč, mandarinku…ale ráda bych mu pro změnu dala na ochutnání i ovoce, které nyní v obchodech (skoro) není (neprošla jsem všechny obchody, takže třeba zrovna v tom vašem je, já se hádat nebudu :-P )
No a moje otázka je, po které značce přesnídávek sáhnout? Které jsou nej, nedoslazované a bez různých extra věcí, co tam nepatří? Nejlíp ke koupi v drogerii, obchodě.
Díky za ušetření času čtením minipísma na etiketách!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3060
29.12.19 14:38

Dceři jsem také vařila, do roka úplně zvlášť. Když jsem výjimečně řešila příkrm ve skle na cesty, tak mi dětská Dr radila Hipp. Ale celkově jsem plošně nepátrala, byly to výjimky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4074
29.12.19 14:39

Ja povazovala za nejlepsi Alnaturu, ale je to 12 let a tehdy byla bezne v DMku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
29.12.19 14:40

@debra.morgan Kupovala jsem synovi v DM jejich privátní značku, nejdříve tu Bio řadu a později i ty obyčejné. Syn třeba domácí věci vůbec nechtěl, frčel jenom na skleničkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7558
29.12.19 14:40

Já kupuju v DM Babylove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
29.12.19 14:41

@Ijen Alnaturu už v DM nevedou. Nějak se vedení těch firem nepohodlo, kdysi jsem o tom četla článek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
29.12.19 14:44

A Hipp snad jenom opravdu pro ty nejmenší, jednodruhové. Dál už do všeho dávají škrob. Procházela jsem u všeho etikety fakt podrobně a to DM mi vyšlo nejlépe i cenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16102
29.12.19 14:58

A DMbio nebo babylove? s rossmanem někdo zkušenost nemáte? taky asi mají svoji privátní značku ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
29.12.19 15:02
@debra.morgan píše:
Zdravím!Synovi jídlo vařím, masozeleninu vše, ovocné přesnídávky taky, měl banán, jablko, hrušku, pomeranč, mandarinku…ale ráda bych mu pro změnu dala na ochutnání i ovoce, které nyní v obchodech (skoro) není (neprošla jsem všechny obchody, takže třeba zrovna v tom vašem je, já se hádat nebudu :-P )
No a moje otázka je, po které značce přesnídávek sáhnout? Které jsou nej, nedoslazované a bez různých extra věcí, co tam nepatří? Nejlíp ke koupi v drogerii, obchodě.
:-D

My kupujeme nejčastěji v dm ty jejich babylove nebo dmBio (jsou levné a 100% ovoce), ale jestli cenu neřešíš, mají i Hipp a Alete, možná i něco dalšího. Ale na etiketu stejně koukni - nebo aspoň na obrázek, protože dělají i ovoce s cereáliemi nebo suchary, to koupila jednou tchýně omylem a bylo to hnusný :-D A mají docela zajímavé kombinace (to dm), jak ve skleničkách, tak v kapsičkách - jakože nějaké tropické ovoce přidané a tak, nebo mají i s šípky nebo s melounem, myslím i s kokosem, jo a vlastně od Hippu je zajímavá ovocná kapsička s černým rybízem. Aspoň já teda hledám v přesnídávkách/kapsičkách hlavně to, co zrovna není čerstvé a nebo to nejde moc koupit, aby ty svačinky dopolední měla pestré aspoň obsahem, když už je to pořád ovoce :-D

Jo a ještě mě zaujal Ovocňák, to v dm nemají ale je to v obchodech normálně nebo na kosik/rohlik. cz taky - je to české, taky 100% ovoce a mají zajímavou kapsu s višněmi a aronií nebo hrušku s rakytníkem a ještě něčím, to kupuju taky. A teď jsem si vzpomněla, že u tchánovců jsem v létě sháněla v Teta drogerii a našla jsem nějakou 100% ovocnou řadu od Hami tuším - mělo to jiný obal a stálo víc, ale měli taky zajímavé tuším dvě příchutě, něco s bezinkou a pak s rakytníkem myslím…tak jsem to našla teď, je to Hamánek Happy Fruit :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
29.12.19 15:09
@debra.morgan píše:
A DMbio nebo babylove? s rossmanem někdo zkušenost nemáte? taky asi mají svoji privátní značku ne?

To je jedno, u ovocných teda. Masozeleninové jsou o něco lepší dmBio (víc zeleniny, míň rýžové nebo jiné mouky).

Jo a teď jsem si vzpomněla, že babylove hruška-švestka změnili obsah, dřív byl 100% ovoce, teď je tam i nějaká rýžová mouka, netuším proč, u jiného druhu jsem to nezaznamenala, tak jen doporučuju stejně kouknout na tu etiketu i když se ti nechce :-D Ve složení hned na začátku když mají 100% ovoce, tak víš, že tam nic jiného není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
29.12.19 15:12
@lea79 píše:
A Hipp snad jenom opravdu pro ty nejmenší, jednodruhové. Dál už do všeho dávají škrob. Procházela jsem u všeho etikety fakt podrobně a to DM mi vyšlo nejlépe i cenou.

Taky všechno čtu a v těch kapsičkách ovocných žádný škrob není - myslím ty „Hippis“ ;-) Ale že jsou dražší je pravda :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16102
29.12.19 15:15

@emimi_zuzka díky, kouknu, no to už zvládnu, pročíst etiketu jedné značky, ale pročítat etikaty od dmbio, babylove, hipp, hami, hamanek a nevim co všechno…to by mi regulérně škrablo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16102
29.12.19 15:16

Díky všem, navštívím DM! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
29.12.19 16:05

@emimi_zuzka To máš pravdu kapsičky od Hippu jsou bez škrobu, ale cenou jsou jinde než DM. Ale kupovala jsem oboje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18318
29.12.19 16:10
@debra.morgan píše:
Zdravím!Synovi jídlo vařím, masozeleninu vše, ovocné přesnídávky taky, měl banán, jablko, hrušku, pomeranč, mandarinku…ale ráda bych mu pro změnu dala na ochutnání i ovoce, které nyní v obchodech (skoro) není (neprošla jsem všechny obchody, takže třeba zrovna v tom vašem je, já se hádat nebudu :-P )

Hipp, obloukem se vyhni hello. Jo a sunarek má třeba mango, ale já už mám starší dítě, tolik už nesleduju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat