Nejlepší callcentra v Brně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicol K.
Nováček 4 příspěvky 15.10.18 11:16
Nejleoší callcentra v Brně?

Dobrý den,
Měla bych tady na Vás takový dotaz.
Už asi 9 měsíců se snažím najít si práci, ale protože jsem mladá a nezkušená, je to hodně těžké. Tak jsem se smířila s tím, že nejlepší bude najít si práci v callcentru, dokud se něco nedoučím, a nezískám víc zkušeností.
Můj dotaz tedy je, jestli někdo nevíte, nebo nemáte zkušenosti s nějakým callcentrem v Brně a okolí (dojíždím z Hradčan u Tišnova). Takové, co s Vámi jedná aspoň trochu slušně, není na živnostňák, a nemá žádné normy na splnění, protože s tím mám hrozný zkušenosti.
A varování před těma mizernýma taky pomůže :D
Děkuju Vám všem moc za odpovědi :mavam: :)

Reakce:
Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 15.10.18 11:33

Obávám se, že callcentra, která jsou slušná k zaměstnancům a nemají normy na plnění úkolů už dávno musela zkrachovat :-)

89Luca
Kecalka 318 příspěvků 15.10.18 11:42

@Nicol K. Tak takovy asi nejsou…zkousela jsem ae naprosto nedoporucuju takovou praci

Horse.Lady
Kecalka 113 příspěvků 15.10.18 11:43

Všechny mají normy na splneni. Proč bys tam jinak byla? :) V Brně máš média Call, amax to jsou ty nejznámější. Následně pak firmy mají cc. Např Provident, homecredit aj

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32526 příspěvků 15.10.18 11:51

Jedině najít to ,kde mají pasivní linky,tam čekáš na zavolání zákazníka.Ale jak to přesně tam chodí nevím ,dělala jsem na aktivu pro banku,ale to už je skoro 10 roků zpět .

Nicol K.
Nováček 4 příspěvky 15.10.18 11:55

Tak toho sem se právě bála :D No párkrát v různých diskuzích jsem četla, že dobrá callcentra v Brně jsou, jen se nikdy nikdo nezmíní, jak se jmenujou, všichni probírají jenom ty hororový :P :lol: Tak se asi nedá nic dělat, musím se poohlédnout jinde.

Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 15.10.18 11:58

Opravdu nechapu, jak muze nekdo v dnesni dobe hledat praci 9 mesicu… 8o V dnesni dobe, kde se o zamestnance pretahuji a berou kazdeho (i toho nejvetsiho lempla, ktereho by za normalnich okolnosti neprijali), jen aby nekoho meli… sorry jako, asi jses bud uplne neschopna a nebo lina pracovat jinak si opravdu nedovedu predstavit, ze tak dlouho hledas praci… :mrgreen: A ver mi, o vzdelani to opravdu neni - sikovny a pracovity clovek na vetsinu beznych praci vzdelani opravdu nepotrebuje… :palec:

kilčo
Kecalka 174 příspěvků 15.10.18 11:59

@Nicol K. callcentra má mnoho velkých firem jako je o2,čez,rwe,některé banky,tak se zkus poptat tady,neexistují call centra jen na výkon,ale zas tam směnuješ a práce o víkendu třebas,což by ti jako svobodné bezdětné nemělo vadit,protože jinak je všude něco.
Jinak je ale callcentrum nic moc reference,až se budeš jednou zajímat o nějakou lepší zajímavější a dobře placenou funkci,ale záleží natvém vzděllání, schopnostech,na tvém tahu na branku a taky štěstí.Za callcentry na konci potravinového řetězce už jsou jen obchody a montovny :mrgreen:

Nicol K.
Nováček 4 příspěvky 15.10.18 12:27

Tak to teda moc děkuji, říkat mi, že jsem neschopná, mé frustraci kvůli tomu, že nemůžu najít práci opravdu pomůže :? Práci hledám už od ledna, životopisů sem poslala tolik, že už je ani nespočítám, byla jsem asi na patnácti pohovorech a pořád nic. Líná nejsem (práci mám už teď, ale prostě si chci najít jinou, protože je to nevděčná a příšerně placená práce), hloupá taky ne, mám maturitu, dva vyuční listy, a všechno s vyznamenáním. A dělala jsem rok na poště, takže spoustu práce a mluvit s blbcama taky zvládám. Takže když mi teda někdo poradí, kde je chyba, tak budu moct ráda, protože já už opravdu nevím, co mám dělat. Možná se bude někomu zdát, že se tu urážím, ale já už jsem opravdu zoufalá a nešťastná :(

luckaa85
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 15.10.18 12:33

@Kacenka.k8 ty jsi blbka fakt 8o

eumedon
Extra třída :D 13772 příspěvků 15.10.18 12:33

@Nicol K. Jsou aktivní call centra (telemarketing - přesvědčovací průmysl, velmi efektivní způsob, jak nasírat lidi na dálku) a pasivní call centra velkých firem, bank a pojišťoven (řešení problémů a obsluha požadavků zákazníků).

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 15.10.18 13:25

Přesně tak, zaměř se na pasivní linky, nebo zkus shared service centra - v Brně jich je několik, je tam prostor pro úplné nováčky s žádnou velkou znalostí čehokoliv, ale zaškolí tě a umožní ti se postupně vyvíjet… dřív byl většinou potřeba vš titul, dneska v době nejnižší nezaměstnanosti už se na tom tolik nebazíruje, ale v 99% případů budeš potřebovat dobrou angličtinu, protože shared service centra mají obvykle interní klienty v zahraničí a musíš s nimi komunikovat alespoň občas.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 15.10.18 13:56
@Nicol K. píše:životopisů sem poslala tolik, že už je ani nespočítám, byla jsem asi na patnácti pohovorech a pořád nic.

A nehledáš jen ve špatném oboru? Proč zrovna call centrum, když si projedeš třeba jobs.cz, tak přímo v Brně evidují 1500 volných míst, spousta z nich nemá žádné extrémní požadavky. Mohla bys prodávat nerez a hliník (první co na mě na jobs vykouklo), jednání se zákazníkem, uzavření smlouvy, domluvení dopravy. To je zvládnutelné a určitě lepší než call centrum :-)

Nicol K.
Nováček 4 příspěvky 15.10.18 14:14

@Jar Jar od Jobs.cz a z prace.cz mi chodí e-maily s nabídky práce, ale už sem si to dlouho neprošla sama, tak to zase zkusím. Každopádně všem děkuju za radu, snad se najde něco pořádnýho, protože u pásu nebo za pokladnou bych skončit nechtěla, od toho mne odrazuje celá moje rodina :D

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 15.10.18 19:18

Jasná věc, jen zkoušej. Nikdy nevíš kdy natrefíš na skvělou práci o které jsi ani netušila, že existuje :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >