Nejlepší autosedačka 9-18 kg PROTI směru jízdy?

65
14.10.19 22:40

Nejlepší autosedačka 9-18 kg PROTI směru jízdy?

Dobrý večer, prosím poradíte, jakou autosedačku 9-18 kg koupit, aby byla s ISOFIXem, proti směru jízdy (nebo po i proti) a vyšla dobře v testech? Nevybírali jste teď někdy někdo náhodou? Sedím nad tím třetí večer a nemůžu se dopátrat. :? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1198
14.10.19 22:48

Ahoj, já jsem také vybirala nedávno a koupila jsme kategorii skoro 0-18 kg. Je to tahle: https://www.bejbycentrum.cz/…ize2019.html není od narození ale od 61cm mají i verzi od narození. Je po i proti směru jízdy, a v testech vychazi dobře. Ale já ji volila hlavně proto, ze dcera ještě nemá ani těch 9kg ve 14 měsících a vajíčku už odrustala, a hlavně tedka lépe vidí ven. A je teda super, dcera je spokojená. :kytka: přeji stastnou ruku ve výběru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
14.10.19 22:52

@Snajl Doporučuji FB skupinku Děti proti směru, poradí a pomůžou s výběrem. Připravte si seznam požadavků na sedačku, do jakého auta, jaký je cenový strop, zda máte možnost zajet někam (Praha, Brno) vyzkoušet sedačku do vašeho auta před koupí. Jsem tam u nich už chvíli a zatím vždy poradili dobře. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
14.10.19 22:58

Máme römer dualfix m iSize a super. Je otočná i při nakládání ditěte. Za mě nej volba co jsme udělali. V testech mezi topy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
14.10.19 23:03

@AlcaBa jojo je super, taky ji máme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
14.10.19 23:04

@CarnivoraKurama Děkuji! O té skupině jsem nevěděla. :kytka: Hned tam mrknu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2079
14.10.19 23:08

My jsme zrovna sedačku 9-18kg kupovali teď v sobotu :D taky jsme byli s partnerem DOST nerozhodní - ta nabídka na trhu je opravdu obrovská :cert: měli jsme vyhlídnutého Romera, a protože máme malinké auto, mysleli jsme, že jediná možnost je pro nás sedačka posměrná. Chtěli jsme jí koupit přes net, ale nějak mi to nedalo a na doporučení jsem donutila chlapa, že jí musíme před tím ještě vyzkoušet… dostala jsem typ na Centrum autosedaček. A ještě že jsme tam jeli :D pan prodavač byl úplně úžasnej, nejdřív vše vysvětlil a doporučil autosedačku Nuna Rebl plus - je obousměrná. Namontoval nám jí do auta, usadili jsme prcka a SUPER!!! Krásně se nám do auta vešla, má 7 poloh, takže když malý usne, můžeme ho ze sedu sklopit, můžeme ho vozit v protisměru a prcek je úplně nadšený z cestování, protože konečně vidí ven :dance: nevýhodou je vyšší pořizovací cena - necelých 11.000,–, ale prý neztrácí na ceně, tak až z ní syn vyroste, neměl by být problém jí dobře prodat :lol:
Za mě tedy doporučuju nejdřív zaject autosedačku vyzkoušet - protoźe nebýt odborně kovaného prodavače, tak bychom na tuto sedačku vůbec nepřišli, mysleli bychom že protisměrnou do naší třídvéřové Audi A3 prostě nenarveme a do toho bychom riskovali, že malému nebude až tak pohodlná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
14.10.19 23:15
@AlcaBa píše:
Máme römer dualfix m iSize a super. Je otočná i při nakládání ditěte. Za mě nej volba co jsme udělali. V testech mezi topy

Na tu už jsem se taky dívala. A nemáte @AlcaBa a @Kikulele nějaký problém s dětmi, že by se jim protisměr už nelíbil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
14.10.19 23:19

@Coda No tak to vidím o víkendu na výlet do Brna. :palec: Moc děkuji za tip. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
14.10.19 23:24

@Snajl malá tam sla z vajíčka, takže je vlastně pořád stejně jako byla ve vajíčku, myslim ze se ji tam líbí, jinak zatím nejela, takze vlastně nevím jestli přijde chvíle kdy nebude chtít být v protismeru, ale přinejhorším může jet po směru, podle nové vyhlášky od 15ti měsíců může jezdit i po směru. Ale protismer je bezpečnější. Já mám v plánu ji tak vozit co nejdéle to půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
926
14.10.19 23:34

@Kikulele souhlas malá je taky nadšená. Zdá se mi tam víc v pohodě než ve vajícku. Nevím proč :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
14.10.19 23:38

My máme Cybex Sirona S i-size, jsme s ni fakt spokojeni, je do 18kg, otočná o 360 stupňů 🙂 syn v ni jezdí téměř rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
14.10.19 23:48

@Snajl buď už zmíněná FB skupina, nebo stránky protismeru.cz. Je tam přehled vyhovujících sedaček a jejich parametrů, takže pokud víte, co zhruba chcete, tak vybráno budete mít docela rychle :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2685
15.10.19 07:27

@Snajl mame Romer Daulfix. Je super. Jen je potreba mit misto smerem k predni sedacce. Je uzsi nez posmerna Romer Safefix (nebo tak nejak). Mladsimu jsme ji poridili v cca 10mesicich a je v ni stale (2,5 roku, 10kg). Pocitam, ze tak rok jeste vydrzi. Starsimu v cca 3,5 byla dost tesna. Protismer mu vubec nevadi. Kdyz se rozjedeme, tak hned hlasi, ze couvame :lol: A hlavne dobre vidi na starsiho posmerneho sourozence. Na operce mame zrcatko, takze vidi i na nas dopredu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19311
15.10.19 07:33

@Snajl my meli prvni dite v protismeru do 3 let, druhemu je 16 mesicu a take si v nem jeste nejakou dobu pobude. O nekterych vecech se s detmi nebavim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat