Nejlepší barevná maska na vlasy + Nejlepší maska na vlasy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymka0007
Povídálka 22 příspěvků 12.01.19 20:22
Nejlepší barevná maska na vlasy+Nejlepší maska na vlasy

Ahoj :mavam:

Byla jsem zvyklá si barvit vlasy (asi tak 2-3 roky), vždycky jsem obarvila a až se barva vymyla do takové té nechutné, tak jsem obarvila znova :D :lol: Jenomže teď, kvůli problémům s pokožkou hlavy, jsem se barvit přestala a tím vyšlo najevo i to jak mám vlasy z těch barev zničené.
Tudíž by mě zajímalo jestli znáte nějakou fakt hodně dobrou masku nebo kondicionér na vlasy, který dodá vlasům lesk a budou vypadat jako,,nové". A poté by mě ještě zajímalo, jestli někdo nemá zkušenost s barevnou maskou na vlasy. Že bych třeba používala tu masku, která by mi vlasy obarvila a tím i krásně dodala lesk! :srdce: Děkuji a přikládám i foto vlasů pro představu, a přidám i odkazy na nějaké ty barevné masky.

edit adminem - odkazy odstraněny

Reakce:
joli31
Kecalka 330 příspěvků 12.01.19 20:37

Vím že moje kadeřnice nějaké barevné masky prodává, zkušenosti nemám. Ale řeknu ti jak to mám já. Taky jsem si 20let barvila vlasy doma sama, většinou paletkem. Ted jsem začala chodit na barvu ke kadeřnici a jsem strašně nadšená. Barva se mi nevymývá, přitom paletko mi 14dní barvilo polštář a ručníky. Dřív se mi stávalo že jsem měla dvobarevné vlasy, podle toho jako barvu jsem dala, u kadeřnice nikdy. Chodím jednou za 1/4roku, ty peníze za to dám, fakt mi to za to stojí.

Anonymka0007
Povídálka 22 příspěvků 12.01.19 20:41

@joli31 Taky už jsem uvažovala nad barvením u kadeřnici, ale ta cena za to se mi zdá šílená :roll: Jsem ochotná dát něco do té masky, kterou budu mít na víc použití, ale ne třeba x tisíc jen do jednoho barvení…Po chvilce mi jdou vidět stejně odrosty, tak nevím… :nevim: Ale děkuji.

joli31
Kecalka 330 příspěvků 13.01.19 13:34

@Anonymka0007 No já platím i se střihem a foukáním a melírem 600Kč. Malé město, vím že ceny barvení se tu pohybují 600-1000Kč. Dřív bych to taky nedala, radši bych se jednou za 6týdn§ obarvila doma, ale co mi začaly padat vlasy a hůř mi rostou, začala jsem do nich víc investovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >