Nejlepší blond barva na vlasy ?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikita14
Povídálka 42 příspěvků 16.06.19 12:42
Nejlepší blond barva na vlasy ?

Ahoj, blondýnky co se barvíte doma jakou by jste doporučili blond barvičku?, Dříve jsem se barvila doma a dobrý, pak sem začla chodit ke kadeřnici nebo sem si dala na hlavu fialovou barvu a chtěla sem to stáhnout :D, musím říct že poprvé mi to udělala skvěle od začátku sem říkala že si chci udržet odstín přírodní blond nic do šeda atd, jenže sem tam šla znovu natěšená a co se nestalo dala mi tam nějaký přeliv i když sem říkala že nechci aby to bylo do šeda ujišťovala mě že nebude, bohužel nechala to tam dýl sama se pak přiznala a vypadám jak babka :(, všichni říkají že to tak hrozný není ale mě se to nelíbí líbí se mi taková klasická blond, takže sem se rozhodla vrátit k domácímu barvení nikdy sem s tím neměla problém takže poradíte nějakou fajn blond barvičku? hlavně mi nepište abych šla k jiné kadeřnici vyzkoušela sem jich dost ztratila sem k nim důvěru :think:

Reakce:
maskovak
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 16.06.19 12:45

Melír. je to sázka na jistotu. barva ti bude chytat podle stavu vlasů a dalších vlivů jinak, melír je jistota. melír u kadeřnice.

a12
Hvězda diskuse 37434 příspěvků 16.06.19 12:45
@Nikita14 píše:
Ahoj, blondýnky co se barvíte doma jakou by jste doporučili blond barvičku?, Dříve jsem se barvila doma a dobrý, pak sem začla chodit ke kadeřnici nebo sem si dala na hlavu fialovou barvu a chtěla sem to stáhnout :D, musím říct že poprvé mi to udělala skvěle od začátku sem říkala že si chci udržet odstín přírodní blond nic do šeda atd, jenže sem tam šla znovu natěšená a co se nestalo dala mi tam nějaký přeliv i když sem říkala že nechci aby to bylo do šeda ujišťovala mě že nebude, bohužel nechala to tam dýl sama se pak přiznala a vypadám jak babka :(, všichni říkají že to tak hrozný není ale mě se to nelíbí líbí se mi taková klasická blond, takže sem se rozhodla vrátit k domácímu barvení nikdy sem s tím neměla problém takže poradíte nějakou fajn blond barvičku? hlavně mi nepište abych šla k jiné kadeřnici vyzkoušela sem jich dost ztratila sem k nim důvěru :think:

Ja bych spis sla k tyhle at ti to zadarmo prebarvi kdyz to zkazila :nevim:

Atisia
Kecalka 190 příspěvků 16.06.19 12:48

Tyhle jsem používala x let. Ted jsem bruneta a zase se postupně vracím ke svetlejsim odstinum.

Nikita14
Povídálka 42 příspěvků 16.06.19 12:50
@a12 píše:
Ja bych spis sla k tyhle at ti to zadarmo prebarvi kdyz to zkazila :nevim:
řekla mi že s tím nic nejde udělat prý se to vymeje, ještě mě ujišťovala jak popelavá blond není moderní no typický keci kadeřnic když něco zkazí :zed:, chápu že se to někomu líbí ale mě moc ne mám raději přírodní odstín
a12
Hvězda diskuse 37434 příspěvků 16.06.19 12:52
@Nikita14 píše: řekla mi že s tím nic nejde udělat prý se to vymeje, ještě mě ujišťovala jak popelavá blond není moderní no typický keci kadeřnic když něco zkazí :zed:, chápu že se to někomu líbí ale mě moc ne mám raději přírodní odstín

Proc ti tam neda tu co si u ni mela poprve?

Jogrr
Závislačka 4950 příspěvků 16.06.19 12:53

Odbarvuju Londa odbarvovačem.

Nikita14
Povídálka 42 příspěvků 16.06.19 12:54
@a12 píše:
Proc ti tam neda tu co si u ni mela poprve?

Nevím proč to udělala, šla jsem tam na dobarvení odrostu nepočítala sem s tím že odejdu takhle, a to sem si říkala když mi poprvé dělala vlasy že sem našla konečně dobrou kadeřnici :(

Atisia
Kecalka 190 příspěvků 16.06.19 12:54

Naposledy jsem si nechala udělat ombre ze salonu. Byla to oranžová helma přesně podle pravitka. Už jsem tam nesla a obarvila to zpátky na tmavou. Chtěla jsem jistotu, že oranžová umře.

Nikita14
Povídálka 42 příspěvků 16.06.19 12:57
@Atisia píše:
Naposledy jsem si nechala udělat ombre ze salonu. Byla to oranžová helma přesně podle pravitka. Už jsem tam nesla a obarvila to zpátky na tmavou. Chtěla jsem jistotu, že oranžová umře.

To by mi bylo zase líto hodit to na tmavo, prý se ta šedivá vymeje když už jsme u toho máte zkušenosti s vymytím takového odstínů? prý pomáhá heřmánkový šampon?

Atisia
Kecalka 190 příspěvků 16.06.19 13:01

@Nikita14 a stahovat skořicí. Nenam s tím zkušenosti.

Nikita14
Povídálka 42 příspěvků 16.06.19 13:03
@Jogrr píše:
Odbarvuju Londa odbarvovačem.

Jak vám to chytá nejde to do šeda? nevadí my ani nažloutlý odstín spíš tahle šedivá :(

Ou
Echt Kelišová 8172 příspěvků 16.06.19 13:21

Přestaň si ničit vlasy mizernými kadeřníky a jdi k dobré kadeřnici či kadeřníkovi, kteří používají kvalitní barvy a pravidelně jezdí na školení k novým produktům.

Hledej někoho kdo používá Wella a nebo Loreal profesionals a rozhodně si při odbarovávní nech aplikovat smartblond/wellaplex. Zrovna třeba Wella illumina jsou fakt dobré barvy, ale pokud je má v ruce někdo kdo je umí používat.

a nebo se nediv tomu, že máš špatně chytnutý odstín a spálené vlasy. Pokud se na základy barvení potřebuješ ptát na diskuzním serveru a nemáš představu jak ta chemie funguje a jak trefit správný odstín, podle toho co máš na hlavě, tak ani kdybys byla extra šikovná a sama sobě s pomocí zrcadla dokázala nanést barvu tam, kam je potřeba dřív a tam kam později, tak to stejně nedopadne dobře.

Zejména pokud už máš zničené vlasy experimenty jako je fialová a špatně chytnutá studená blond. Jakmile začneš barvu stahovat doma, tak to téměř jistě poničíš a víš jakou kosmetiku potřebuješ na regeneraci a ochranu? A rozhodně zapomeň na přípravky z drogerie.

Tedy pokud nechceš vypadat jako máňa se žlutým květákem na hlavě.

Příspěvek upraven 16.06.19 v 13:23

Jogrr
Závislačka 4950 příspěvků 16.06.19 13:21

@Nikita14 nikdy do seda.

Nikita14
Povídálka 42 příspěvků 16.06.19 13:28

Děkuji všem

Váš příspěvek
Reklama