Nejlepší CAR pro starší matky 40let a výš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PerryBar
Stálice 57 příspěvků 02.02.18 22:58
Nejlepsi CAR pro starsi matky -40let a vys

Mame za sebou s partnerem neuspesne 3 pokusy v Reprofitu v Brne. 1×IVF nativ, 2×ivf mini. Transfer 5 den. Po tretim dnu kultivace se vzdy embrijka bud prestali vyvijet nebo se maximalne dostali do moruli.Po druhem mini IVF nam bylo doporuceno darcovske embrio vzhledem k nasemu veku.Ja ok, AMH 1,14. Coz je mensi k veku. Partner horsi spermio, ktere se o dost zlepsilo po cinske medicine a spouste vitaminu a co nejzdravejsim jidle…
Jsme z Prahy.
Chceme to zkusit jeste aspon jednou nekde jinde. Ale kde nejlip? Mate nekdo ze starsich maminek (otehotneni po 40 roku)-dobrou zkusenost s nejakym CAR a konkretnim lekarem? Jak dlouho jste vydrzeli-kolik IVF, myslim zatim s vlastnimi vajicky? Jakykoliv nazor bude super. Urcite i pro ostatni tady. Myslim ze starsich maminek pribiva. Diky moc!!

Přečtěte si článek: Všechny informace o asistované reprodukci

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Hanca40
Kecalka 432 příspěvků 12 inzerátů 03.02.18 00:56

@PerryBar Já jsem to tedy do 40 taky zkoušela se svými vajíčky ( 4× IVF, 1× IVF mini, několikrát IUI ), přestože už po druhém IVF mi doktoři doporučovali darované oocyty. To jsem rozhodně odmítla, protože jsem si nedokázala představit že dítě nebude po mně a taky se vždy při každém pokusu nějaká vajíčka odebrala a většina se jich bez problémů oplodnila. Ale loni - po 10 letech snažení - to už mi bylo 42, jsem si uvědomila, že i kdybych nějakým zázrakem ještě otěhotněla, je skoro jisté, že embryo bude mít nějakou vývojovou vadu. Tak jsem se rozhodla pro poslední pokus s darovanymi vajíčky v Prague ferfility centre a teď zrovna krmím šestitýdenní Terezku :D

evulatko75
Stálice 51 příspěvků 03.02.18 01:35

@PerryBar, podle me je super pan doktor Stelcl.Ja k nemu chodila do Reprofitu, ted je v Reprogenesis. Preji hodne stesti:-)

karkarka
Závislačka 2795 příspěvků 03.02.18 06:58

Amh neni směrodatné. v tomto veku uz je 90% vajicek spatnych. jestli chces jeste mimi, jdi do darcovskeho vajicka.

Hanca40
Kecalka 432 příspěvků 12 inzerátů 03.02.18 09:25
@karkarka píše:
Amh neni směrodatné. v tomto veku uz je 90% vajicek spatnych. jestli chces jeste mimi, jdi do darcovskeho vajicka.

Přesně tak, AMH je ukazatel zásoby vajíček, ale ne kvality.

PerryBar
Stálice 57 příspěvků 03.02.18 15:18

Holky diky za nazory a prispevky. Mam dve dve kamaradky 42 lete ktere maji rocni deti a jednu co ji je 46 a ma take rocniho chlapecka. Je to dost o nahode. Ale samozdrejme ctu hodne, ze darcovske vajicko ma vetsi sanci na uchyceni. No davam si tady dohromady co nejvic informaci, nez se rozhodneme co dal a kam…takze dekuju!

mimart
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 03.02.18 15:29

@PerryBar Říká se, že dr. Machač v IVF Clinic Olomouc je nadějí pro ženy nad 40 let. Zkus jej kontaktovat e-mailem.
Ale myslím, že dříve pracoval v Reprofitu v Brně, tak možná s ním zkušenost máš…

mimart
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 03.02.18 15:30

@PerryBar Říká se, že dr. Machač v IVF Clinic Olomouc je nadějí pro ženy nad 40 let. Zkus jej kontaktovat e-mailem.
Ale myslím, že dříve pracoval v Reprofitu v Brně, tak možná s ním zkušenost máš…

PerryBar
Stálice 57 příspěvků 03.02.18 15:55
@mimart píše:
Ale myslím, že dříve pracoval v Reprofitu v Brně, tak možná s ním zkušenost máš…

Dekuju za radu, taky uz jsem nekde o nem driv cetla, ze je to odbornik. Podivam se na nej. Ne v reprofitu jsem mela mladeho lekare k. fra :dance: nka. Chtela bych si vyslechnout nazor nekoho zkuseneho a z jine kliniky.

EvulinkaH
Kecalka 380 příspěvků 03.02.18 16:00

Já jsem taky byla 3× neúspěšná v Reprofitu, pak jsem byla ve Fertimedu a úplně jiný přístup. Přestože tam to taky nedopadlo ˇ(nesu genetickou zátěž a neměli jsme „čistá“ embrya), tak je hodnotím kladně.

mimart
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 03.02.18 16:03

@PerryBar Určitě mrkni. Napiš mu, odpovídá na e-maily. Třeba tě i písemně „nasměruje“. A návštěva u něj stojí za to…kromě toho, že je to odborník, tak je výborný psycholog a nezdolný optimista :)!! Držím ti pěsti :kytka: :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 16:10

@PerryBar Velmi dobré centrum je CUBE (dr. Višňouvá, pozor mají tam teď nové mladé doktorky, tak k těm asi ne). Nebo UNICA, kde je teď prim. od Apolináře, dr. Řežábek. Byl tam velice oblíbený a CAR Apolinář je stále dobrá volaba. Ale ve státním se asi déle čeká na dárkyně. To nevím, jen tipuju. Cenově je státní lepší… UNICA v Praze nemá (nebo v létě ještě něměla) smlouvu s pojišťovnou, v Brně ano. Ale to je vzhledem k věku asi jedno.

PerryBar
Stálice 57 příspěvků 03.02.18 16:43
@EvulinkaH píše:
Já jsem taky byla 3× neúspěšná v Reprofitu, pak jsem byla ve Fertimedu a úplně jiný přístup. Přestože tam to taky nedopadlo ˇ(nesu genetickou zátěž a neměli jsme „čistá“ embrya), tak je hodnotím kladně.

Na jednu stranu jsem rada, ze mas taky nazor na repro fit. Ke me se chovali sestry a vsichni skvele o tom to neni. Jen napriklad mi pan doktor rikal, ze pritel ma dobry spermio oproti minulosti, takze jsme dvakrat delali jen ICSI a pak jsem zjistila, ze spermio, bylo celou dobu spatne. Takze na poslednim IVF mini jsme zkouseli i PICSI a MACs, protoze jsem mu to v podstate rekla. Myslis, ze si clovek musi zjistit hodne veci sam a byt na lekare pripraveny…

PerryBar
Stálice 57 příspěvků 03.02.18 16:46

Neznate nekdo tady MUDR Jarosovou z Gennetu? Taky mi byla doporucena nekde jinde na foru…

PerryBar
Stálice 57 příspěvků 03.02.18 16:50
@Anonymní píše:
@PerryBar Velmi dobré centrum je CUBE (dr. Višňouvá, pozor mají tam teď nové mladé doktorky, tak k těm asi ne). Nebo UNICA, kde je teď prim. od Apolináře, dr. Řežábek. Byl tam velice oblíbený a CAR Apolinář je stále dobrá volaba. Ale ve státním se asi déle čeká na dárkyně. To nevím, jen tipuju. Cenově je státní lepší… UNICA v Praze nemá (nebo v létě ještě něměla) smlouvu s pojišťovnou, v Brně ano. Ale to je vzhledem k věku asi jedno.

Ahoj a ty mas nejakou osobni zkusenost s Mudr Visnovou? Byla jsem jednou v Cube si pro Menopur, ktery byl jinak vsude v Praze vyprodany a byli na me hodni. Ale to jeste nic nerika o kvalite lekaru. Rikali mi napr. ze nedelaji IVF Mini..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >