Nejlepší drogerkový šampon na lámavé vlasy

161
28.1.14 21:35

Nejlepší drogerkový šampon na lámavé vlasy

Jaký jste zkusily nejlepší šampon, kondiš a bezoplachový kondicionér z drogerie na lámavé vlasy se suchými a třepícími konečky? Klidně i lékárnové produkty, ale ne moc drahé… :( Díky předem! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32776
28.1.14 21:37

Zkus něco s arganovým olejem. Dneska jsem zrovna nějaký zahlédla v Rossmannovi, ale blíže nepátrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.14 21:37

Já na třepící se konečky používám nůžky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
28.1.14 21:39

Za me sampon a maska z DM, znacka Balea, tmave hnedy nebo cerny obal Oil repair, nebo tak nehak, sampon do 50kc a kondos taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5345
28.1.14 21:41

Kupují si šampony a masky přímo od kadeřnice, takže nic moc levného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
28.1.14 21:41

@PraženáKukuřice jasně, stříhat se pravidelně musí, ale prevence je důležitá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
28.1.14 21:42

Podle me zkusenosti ti zadny sampon moc nepomuze, ja jsem mela taky docela roztrepene konecky a balzamy apod. me nikdy nijak vyrazne nepomohly.. co u me ale zafungovalo, byl zdravy zivotni styl, sport, dobre jsou treba orechy a ruzna seminka apod. vlasy jsme si prestala, casto fenovat, kulmovar, zehlit, cesu je opatrne… pouzivam sampon Alpecin s kofeinem na rust vlasu, protoze jsem asi pred rokem a pul vlasy radikalne zkratila a uz je mam zase dlouhe a navic si troufam rict, ze zdrave a pekne bez poskozenych konecku.. je to ale beh na dlouhou trat..:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
28.1.14 21:43

Já používala syoss moisture care, pomohl mi, koupíš ho všude 8)…ale já mám teď spíš opačný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
28.1.14 21:43

Já mám zatim žlutý gliss kur šampon a kondicioné, není špatný i když zatěžuje vlasy, ale to mi až tak nevadí, mám hrubé silné, dlouhé vlasy - dráty, „poslední dobou“ lámavější, tak beru zinek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.14 21:47

M8m šampon z Dm - hnědý obal - je tedy na hnědé vlasy, ale co ho používám, mám vlasy výrazně kvalitnější. JInak mívám taky spíš suché a jemné. Stojí cca do 40 kč. Jestli nejsi hnědovlasá, zkus jiný z té řady - mají je v tubách - jakoby obr pasta na zuby. ne v láhvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
28.1.14 21:47

Jinak vlasy mám hodně dlouhé, takže jsou dost namáhané už svojí délkou, nefénuju, nežehlím, atd. atd. takže potřebuju podpořit nějakým fajn přípravkem, který neni příliš drahý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
28.1.14 21:55

@Kačerov A prč to musí být nutně z drogerky?? Já kupuju vlasovou kosmetiku ve vlasových potřebách a jsem max spokojená. Teď jsem třeba zkoušela řadu BC Bonacure od Schwarzkopt a spokojenost. A cena? Lahev šamponu o objemu 1250 ml stojí 309 Kč. Kondicioner to samé. To zas není tak moc :nevim:. Mrkni tady .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
28.1.14 21:57
@Kačerov píše:
Jinak vlasy mám hodně dlouhé, takže jsou dost namáhané už svojí délkou, nefénuju, nežehlím, atd. atd. takže potřebuju podpořit nějakým fajn přípravkem, který neni příliš drahý
:think: tak to by chtělo i nějakou vyživovací kůru :think: moje dcera má hrozný vlasy, takže ji dělám třeba olejové zábaly, česat hodně řídkým hřebenem, žádný kartáč. Teď jsme si hodně oblíbily v rozprašovačích oleje, lehce stříkneš do dlaní a lehce protáhneš vlasy, ty vlasy se jakoby uhladí. A drahé to není, kolem stovky a vydrží dlouho. A klidně si ob tři týdny zastřihni konečky o půl cm až centimetr. To těm vlasům taky uleví.
  • Citovat
  • Nahlásit
5725
28.1.14 21:59

Základem pro nelámavé vlasy a roztřepené konečky je dobrý kartáč. Na doporučení od kamarádky jsem si koupila profesionální rozčesávací kartáč z kančích štětin, konkrétně tento:
http://www.svetkadernictvi.cz/…05-mm-p-3037

Je fajn, vůbec netrhá vlasy.

A k tomu jsem si přikoupila poprvé v životě opravdu drahý šampón, Kerastase Bain satin. A musím říct, že je vynikající. Sice stál 400,–, ale stačí ho kapka a krásně pění. A není k tomu potřeba ani kondiš ani nic jiného. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
28.1.14 22:00

Tak v D testu vyšel svého času nejlépe šampon z Lidlu Cien pro poškozené vlasy. A cena? Závratných 30, - Kč. Porazil i l'oreal ze salonu za desetinásobek ceny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat