Nejlepší epilátor/depilátor na intimní partie 2019/2020

215
11.2.20 11:02

Nejlepší epilátor/depilátor na intimní partie 2019/2020

Ahoj holky. Jelikož mě trápí pupínky po holení intimních partií a následné svědění druhý den, když chloupky dorůstají, tak jsem přemýšlela o dobrém epilátoru/depilátoru na intimní partie.
Ráda si nechám poradit do jakého investovat i za cenu že bude dražší. Dále pak jestli radši epilátor nebo depilátor.
Vím že diskuzí na toto téma je hodně, ale chtěla jsem aktuální, protože každým rokem mohou být na trhu nové strojky.
Předem děkuju za odpovědi :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

215
11.2.20 11:09

Ještě mě napadlo, zda nebude lepší spíš pánský než dámský.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
11.2.20 12:04

Na intimní partie bych zvolila IPL epilátor. Do toho co chloupky vytrhává bych nešla, protože bych asi bolestí umřela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6621
11.2.20 12:32

Já mám už roky depilator philips a spokojenost, funguje jako nový. Pak jsem od nich ale zkusila ipl lumea a vyhozené peníze, účinnost žádná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
11.2.20 12:37

@Lalelale @dena262 A můžete mi holky říct přesný název co používáte?
Oholí Vás hladce? Pupínky se nedělají? Holíte za mokra a i za sucha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
11.2.20 12:39

Přemýšlím nad tímhle : https://www.philips.cz/…upku-na-tele?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
11.2.20 12:40

Teď ale koukám, že to bude spíš zastřihovač :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6621
11.2.20 13:08

@Psisuchar smarja nevím, jestli jsem popletla jmeno, ale nemám holicí strojek, to ti nevydrží, páč to je jak žiletka. Mám normálně strojek s pinzetami, co chloupky trhá a tedy to vydrží dlouho. Mám philips ale už hodně dlouho, můj model se už určitě nevyrábí. A co nedoporučuji je ipl lumea, tj laser. Ale abych byla fér, jsou holky, co jim to prý fungovalo, mně ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
11.2.20 13:11

Braun Silk-expert Pro 5 PL5117 IPL
Funguje to tak, že se nejprve oholíte žiletkou. A pak použijete ten IPL epilátor, který díky laserovým paprskům má ty chloupky od kořínků spálit a máte pak 3 měsíce klid. Někdo ho ze začátku musí používat častěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
11.2.20 13:16

@Lalelale Pánský nebo dámský? Bolí to hodně s epilátorem? (epilátor- vyškubne, depilátor-oholí)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6621
11.2.20 13:37

@Psisuchar dámský. Hele asi záleží, jaký máš práh bolesti. Zkus si koupit voskové pásky. Já je dřív používala, a řekla bych, že je to podobné. Když zvládneš to, tak epilator taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
11.2.20 13:49

Pásky jsem používala i cukrovou pastu, ale přišlo mi to zdlouhavý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama