Nejlepší hluboký kočárek

80
19.7.19 19:06

Nejlepší hluboký kočárek

Ahoj, budu ráda za doporučení na kočárek, ideálně jen hluboký (ale když se dá koupit jen v kombinaci nevadí), s velikou a prostornou korbou, otočná a velká kolečka, kvalitní, s korbičkou co nejvýše nad zemí. Na designu, barvách ani ceně nesejde. Díky předem za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18749
19.7.19 19:15

Já mam bebetto Luca, myslím ze to celkem splňuje. Velikost korbicky je celkem dostačující (není teda největší na trhu, ale když porovnávam na ulici s ostatními kočárky je dost velká), je celkem vysoko, má větší nafukovací a otočná kola (opet ne největší na trhu, ale zas ne ta mikro kolečka). Vzhled se mi líbí, barvy neutrální, hodně skladný a lehký. Je spíš do města, ale zvládne i menší terén. Akorát je v kombinaci. Zatím mi maximálně vyhovuje, i krásně péruje a dá se polohovat i dno té korbicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.19 19:26

Já jsem spokojená s G-mimi Grand. Ale zase ta hluboká není moc velká no tak akorád ale ja jsem spokojená ;) mame ale taky v kombinaci. a terén město v pohodě a i na vesnici nebo na výletě zvládá terén :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24953
19.7.19 19:29

Vysoký je Stokke trailz a Nuna Demi grow. Tu si kupuju já :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
19.7.19 19:56

Já můžu doporučit bebecar, má hodně velkou korbicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
19.7.19 20:11

Moc děkuji za nápady, vypadají super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4147
19.7.19 20:17

Patron

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1296
19.7.19 20:42

Já mám camarello sevilla, a když se postavím s kočárkem vedle ostatních, tak je 2× tak větší…Také jsme hledali veliký kočárek, protože manžel má 2 metry..
stylově se mi líbil G mini, ale to je tak malinký kočárek 8o, když jsem ho viděla naživo, tak jsem si to rozmyslela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5999
19.7.19 20:46

Nedam dopustit na Patron. Ma opravdu velkou korbu a na podvozek si muzes dat zvysujici nastavce, takze je korbicka vysoko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
19.7.19 20:53

Navington

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
19.7.19 20:56

Rozhodně náš elfan 85 OK :-) děláme kočárky primárně pro větší lidi. Takže velká korba 85*38cm opravdu reálně matrace má tento rozměr. Podvozek je udělaný tak aby ani dlouháni nekopali do podvozku, korba vysoko nad zemí… https://www.vyprodejkocarku.cz/…a-kytky.html

No a jinak kočárky patron jsou taky velmi dobré a dělají i větší rozměry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
19.7.19 20:58

Patron je moc pěkný, hluboká korba vhodný i do terénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
19.7.19 20:59
@Didlinka33 píše:
Já mám camarello sevilla, a když se postavím s kočárkem vedle ostatních, tak je 2× tak větší…

Nechci se Vás dotknut, ale není to pravda. To že má kočárek z venku 84cm je k ničemu když vevnitř má Rozměry:
vanička - 39×84 cm (vnitřní: d75×hl24ך36) to je uboze málo na velké dítě v zimním fusaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3723
19.7.19 21:03

Junama impulse. Malou bych tam v zimním fusaku dala ještě teď v 8mi měsících a měla by místo, kupovala jsem dvojkombinaci jsem moc spokojená i s prostorným sportakem. Mám eko kůži, skvělá na údržbu a kolečka pěnová. Zvládla zatím úplně vše, jsem na vesnici a jezdím hodně po nezpevnenych cestách. Přední kolečka je možno uzamknout. Jediná nevýhoda je velmi neskladny do vozu, díky tomu jak je ta korba obrovská, chce to tedy prostorný kufr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
19.7.19 21:10
@Martha03 píše:
Junama impulse. Malou bych tam v zimním fusaku dala ještě teď v 8mi měsících a měla by místo, kupovala jsem dvojkombinaci jsem moc spokojená i s prostorným sportakem. Mám eko kůži, skvělá na údržbu a kolečka pěnová. Zvládla zatím úplně vše, jsem na vesnici a jezdím hodně po nezpevnenych cestách. Přední kolečka je možno uzamknout. Jediná nevýhoda je velmi neskladny do vozu, díky tomu jak je ta korba obrovská, chce to tedy prostorný kufr.

Výrobce udává rozměr nahoře 85*35cm, což je prostě klasika, lůžko bude pod 80cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama